Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Tantor je napisao(la):
de pliz samo javi koja je cijena okvirna...u hr
ja inace cigarete ne pusim pa bi ovo bilo idealno...
http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/atomizer-yocan-94f-vaporizer-e-cigarete-varazdin-oglas-12663391

Ovaj lik redovito izbacuje vapove na oglase, jeftin je sve uredno, samo izbjegavajte taj snoop dog vape jer pali materijal.
Inače uz ovo se mora i uzeti baterija za e-cigaretu posebno jer nejde u paketu. Izađe te 280 sa poštarinom, paše na sve klasične
baterije i mogu ti reći da nekuri materijal. Ja ga koristim većinom kad sam u birtiji na kavi :smoke18: .
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
momci nisam pri kesu a nisam palio jako dugo zbog pneumotraxa kad kazem dugo meni je to 30 dana :D
imam 2 izbora treba mi pomoc znam koliko para toliko muzike a jel bas bacanje para ili cu izvucem nesto ? ako je bacanje kazite da ne dajem pare onda bolje da skupljam...

http://www.*******.com/zlashtek/content/vape-lifter

http://www.*******.com/zlashtek/content/proto-vape-metalna-lula-vaporizer-srebrni

hvala na pomoci i iskrenosti...
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
pa bas zato sam i izbacio ova 2 jer sam u mogucnosti do nekih 30 eura ,znam vec si mi slao na pm za titan 2 ali jednostavno nemam trenutno te pare da izdvojim,zato sam i izdvojio ova 2 jel mislis da sa njima necu moci izvuci nista ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zullu

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
probao vulcano,nejma do pljuge,a sta to je moje misljenje slabije udara aha,a da je fora fora je ;)
dobro za one koji ne motaju duvan recimo itd itd.

edit:bolje me šljako ice bong hehe
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
znaci ovo sve od vapora ispod 90 eura ne vredi nista ? ko pljugu da pusis ?
strstven sam pusac treba mi nako lepo da se zdimim :D
ne padam na neke laganini cak vise pizdim kad me takne samo
volem da se bijem u glavu :D
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
hehe ako voleš da se biješ u glavu nejma ti do pljuge,to je moje iskustvo,nisam probao te male stvarcice nit nebi,to je moje mišljenje,treba provat ebiga,ako vec pusis onda kupi neku opremu pa uzgoji pare u te stvari,po volji ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zullu and Avantura

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Druze razumem ja da mi nema do pljuge ,ali moja situacija vise nije ista ko pre , ja ne smem vise zbog pneumotraxa makar ne dok sam u oporavku narednih 6 do 12 meseci da pusim i uvlacim dim
zato se i raspitujem u vezi vapo..
nista poslusat cu chill i skupiti pare za titan2
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Evo danas mi stiglo nesto da mi sacuva grlo malo, pocinjem da imam problema sa grlom od pljuge.. a pre lenj sam za odrzavannjem stakla.
Pa da iznesem neke utiske


Rezervni stakleni delovi I dve teglice za ulje..



Spreman za srk. :)



Posle desetak jakih dimova. .




Sve u svemu s' obzirom da sam ga napunio sa nekih 0,25g mislim da je iskoriscenost jako dobra.. :))

P.s. neki scout cookie



Evo link ako vas interesuje, a ja cu izneti jos utisaka posle par dana upotrebe. .http://www.davincivaporizer.com/ascent-vaporizer-by-davinci/
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Odradi posao odlicno, za prenosni vape. Lepo se oseca ukus dima, I odlicno "iscedi" materijal. Nadam se oko bozica da dobijem neku cestitku, pa da probam I teglice za ulje! :D
 
30.10.2013
60
51
18
Pozdrav ljudi. Prosao sam ovu temu i dosao nigdje. Vjerujem da vajpovi svaki dan dolaze novi a totalni sam laik. Dakle, prijedlog nekog vaporizera koji je kvalitetan a da ce radis neko dogledno vrijeme. Mozda neki manji prijenosni ali samo ako je iskoristivost materijala dobra. Neke smjernice makar da dobijem da imam neki uzi izbor.
LP.;)
 
28.12.2014
5
1
3
47
laik sam totalni za vajpove ali imam električnu cigaretu i vidim da je to dosta slično. koja je razlika vaporizera električne cigarete i ovih koje vi navodite?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zullu

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
tko god treba neki vape nek pogleda review od ovog lika. Čovjek je testirao hrpu toga i prilično je realan. moja preporuka Da Vinci. Frendu stigao neki dan i impresioniran sam.
ako mislite uzimati vape pen onda imajte na umu da on dobrim dijelom pali materijal i nije to to. ja ga koristim iz razloga što mogu uza kavu u birtiji pušiti a da nitko neskuži šta pušim.
Za sada po meni da Vinci broj jedan, evo ovog lika što sam spomenuo pa pogledajte:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and Cricket