Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tryproton

Aktivan Član
24.05.2018
58
296
53
44
Pozdrav,
da li bi neko bio voljan da podeli svoje iskustvo sa Zeus Arc GT? Pretragom foruma nasao sam dva posta od dva razlicita clana (@TzHC i @lepotica) i oba su iz 2019. godine... Da li je u proteklih dve godine jos neko probao ovaj vejp i kakva su vam iskustva? Razmisljam se izmejdu Zeusa i Arizer Solo II. Razilika u ceni je oko 50 evra u korist Solo II.
Hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Ako nisi probao, savjetovao bih ti da prvo probas vape, ne odgovara svima.
A ako si se bas odlucio, nemas sto razmisljati, uzmi Arizer, s tim da ti je sad 20.4. uskoro, trebali bi popusti biti ako vec nisu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Freshexen

tryproton

Aktivan Član
24.05.2018
58
296
53
44
@mester thx na odgovoru. Slazem se sa tobom ali nism u prilici da probam jer ne znam nikoga ko ima vejp, a prodavnice u SR ne znam gde nude tu mogucnost...
Zato pitam ako nemo moze da prenese svoja iskustva... Pusim vutru kao cigaru i najcesce je mesam sa duvanom..voleo bih da probam cistu na vejpu ali ne bih voleo ako grebe pluca ili grlo...ne znam da li sam offtopic sada :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Može li se čoek navarit koristeći ove sprave sa ganjom?
Da citiram mog najboljeg prijatelja kad je nekidan probao dynavap prvi put:

"A bog te je*a što je ovo, ko da mi je neko šamar zavalio"

Inače, on puši već 15god i puši svaki dan i ovo je rekao nakon 4 dima iz dynavapa

Pa ti vidi sam dal to radi ili ne
 
17.03.2021
11
2
3
43
Pozdrav svima
Za kancer koji mi je dobio otac su mi clanovi u forumu medicine predlozili da ocu ukljucim i vaporizaciju.
Da li mozete samo objasniti da li vaporizacija ide sa CBD uljem ili RSO uljem ili mora nesto posebno?
Hvala unapred dobri ljudi
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
DIY Magic Flight :D
Prototip #1.
Test funkcionalnosti i izvedivosti, slj. model ide s malo većom pozornosti na estetiku haha

Moram još samo pleksiglas nabavit i stavit NiMH bateriju ;)

IMG_20210522_181014.jpg IMG_20210522_181033.jpg

Javim kad isprobam :D


:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Da li mozete samo objasniti da li vaporizacija ide sa CBD uljem ili RSO uljem ili mora nesto posebno?
Da me nebi krivo shvatio, može se ulje vaporizirati...ali definitivno ne mora, a ja osobno nikada nisam ni razmatrao vape za ulje/smolu.
Vaporizirati se može bilo koja sorta kanabisa, bez obzira na postotke kanabinoida koje sadrži.
Za detalje, čitati forum.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
14.09.2016
9
7
3
Pozdrav wutrasi :))
Potreban portable vape, u uzem izboru su:
Mighty, Crafty, Firefly, Arizer Air/Solo, DaVinci Ascent, Pax3..

Da li se nesto menjalo po tom pitanju ili ima li nekih novih modela, najbitniji su mi ukus ali i naravnno iskoriscenost, kao i lako odrzavanje, s obzirom da bi se svakodnevno prasilo po ceo dan.
Vidim da ste dosta iskusni po tom pitanju i sramota me je da 22godine prasim kao lud, a ne znam nista o tome.
Procitao sam skoro celu temu ali ipak imam nedoumica. Na sta obratiti paznju, sta bi ste vi odabrali? Svaka pomoc je dobrodosla..