Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
389
5.706
213
Eto opet mene i to opet s istim odgovorom. Solo Arizer II. Pogovoto sad kad mu je cijena jos pala dole. Neke od prednosti u obziru na konkurenciju (Mighty-a ne racunam):
  • Jednostavnost ciscenja i odrzavanja
  • Okus pare
  • Parenje moguće i dok se uredjaj puni
  • Trajanje baterije
  • Izmjenjivost baterije
Pogledajte prilog 437594

Na preporuku @Bizzzo kupljen Arizer Solo 2, platio sam 1399HRK.
Snižen trenutno za 400HRK.
Hvala na preporuci, trebao bi stići u ponedjeljak/utorak. Jedva čekam isprobati da vidim je li to za mene :)

• Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and beštija

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
@maška ima nas jos ovdje s tim Vape-om. U biti prva preporuka je isla od @Himalaya meni. Pa onda od @beštija meni. I popustio sam. I nisam se pokajao. Nema tog nacina pusenja odnosno konzumiranja koji dalje bolji okus od ovog Vape. Probah mu i svu konkurenciju. Druga stvar je ciscenje :) Uglavnom, ces i sam da skontas dalje. Ako imas pitanje slobodno, iako je uredjaj prost da prostiji skoro ne moze biti :)

Bizzzo

Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Kreni s 160. Pusti da se zagrije prvo par puta bez materije unutra da izgubi onaj tvornički miris. Nemoj prepuniti medjutim da ima kontakt dole u komori. Napunis. Stisneš da se zagrije, pustiš tipa 60 sekundi i onda cug. Manji prvi. Pustiš opet 30 sekundi i mazi. Kad se zagrije kasnije na radnu temperaturu, možeš direktive cugove :D

• Sviđa mi se
Reactions: maška
22.06.2022
2
1
3
40
Pozdrav ekipa,

nakon 20+ godina pušenja jointa sam prešao prije tjedan dana na "XMax V3 Pro" i pošto nemam previše iskustva sa vaporizatorima razmišljam da uzmem i Mighty ili Mighty+ ali nisam siguran da li mi je to potrebno tj. da li je Mighty baš toliko bolji od v3!

Što mi vi savjetujete?
Razlika između Mighty i Mighty+ je 90€ pa mislim da mi je i Mighty sasvim dovoljan (po recenzijama para je identična između ta dva modela a usb c i tih par poboljšanja na + verziji mi ne igraju ulogu ali me svakako ispravite ako griješim ).

• Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Bizzzo

Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Dvije stavke koje vec kad keširaš koliko obični košta. 1. Pravi korisnici vapea koji nema izmjenjivu bateriju ostaju bez baterije i ako se vape nemoze koristiti dok se puni ili Prekidas punjenje pa uništavaš bateriju. Ili ne pušiš dok se napuni do 80% sto je cca i po 90 minuta. 2. Čišćenje je navodno poboljšano. Stara verzija je pakao za održavanje bez kojeg ne ide jel.

Ako nisi, probaj Arizer Solo II. Jedini je koji ima sve sto i mighty a košta u pola cijene.

• Sviđa mi se
Reactions: rango_x
22.06.2022
2
1
3
40
Thx za preporuku.
Problem je što nemam gdje probati Arizer Solo II a Mighty je trenutno 224,10 € + 10 - 15€ shipping pa sam htio iči na "sigurno" :) .
Pogledat ću malo review za Arizer Solo II.

Bilo bi dobro ako netko ima XMax V3 Pro pa da mi da usporedbu sa Arizer Solo II/Mighty .

Poslednja izmena: