Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ovisi koika ti je tolerancija i kako definiraš preslab =) ali nije niti baš "prejak" i tim nekim okvirima jakosti među vapeovima.
Jer ima relativno malenu posudicu gdje se stavlja vutra a i računaj da je to prijenosni vape. Među prijenosnim vapeovima
on je među "najjačima", ali je zato recimo ssv prilično jači od njega.

**wtf pisem ovo naduvan, nemam pojma da li ce imat smisla sutra :D ako ne editiram ... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PuntaTombo
29.03.2012
9
0
0
31
imat će , mene bedira da ne izgori sve samo i vidio sam da je baterija dobra za 2 puta poštena

e da i jel se može to negdje u hrv nabavit, ne bih volio da me oderu na carini cigani

i da nisam tolerenatan baš na dobre stvari , na albanuše jesam. ispričavam se zbog puno kratkih odgovora da ne bi opet spam bio

Koristiti EDIT i ne pisati post za postom!

ne preferiram koristit forume, pa nisam upoznat s njihovim običajima
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Samo da kratko kažem, moj Arizer Solo isproban i mogu samo reći da je ooooodličan osjećaj biti high bez dima, oduševljena sam. :sun2:

Vape report (ako ćemo ga tako nazvat) doći će malo kasnije kad ga još par puta isprobam, malo bolje "naučim" vejpat i to sa kvalitetnijim i kjuranim budom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica
14.06.2011
11
2
0
39
Power adapter je već neko vrijeme na tržištu. Za sada ga je moguće nabaviti samo preko Magic Flight službene stranice. Zadnji put kad sam gledao nije bilo Hrvatske među zemljama gdje šalju. Na kraju sam odlučio MFLB koristit kao prijenosni vaporizator (sa baterijama), a novce za adapter ostavit za neki budući bolji stolni vaporizator.

Ima još jedna tema gdje smo raspravljali i o nekim negativnim aspektima (iritacija grla) MFLB-a pa si pogledaj tako da imaš malo širu sliku o tom vaporizatoru.

https://forums.vutra.org/upotreba/9890-magic-flight-launch-box-%5Bmflb%5D-vaporizer.html

@the Dreamer: jedva čekam report jer i mene je u jednom trnutku zaintrigirao ovaj vaporizator
 
26.05.2011
9
0
0
28
Zdravo drugari, da li neko od vas slucajno zna gde bi se u Becu ili Budimpesti mogao naci OK vejp? Eventualno u Pragu, i koji bi preporucili?
 
23.06.2009
14
0
1
45
Pozdrav svima! E sad mozda je offtopic ali imam jedno pitanje: da li je neko pokusao da moduje elektricnu cigaru, koja je u osnovi vaporizator, za parenje marihuane ili pravio ulje i koristio sa e-cigarom? Hvala unapred!
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
azrael78 je napisao(la):
Pozdrav svima! E sad mozda je offtopic ali imam jedno pitanje: da li je neko pokusao da moduje elektricnu cigaru, koja je u osnovi vaporizator, za parenje marihuane ili pravio ulje i koristio sa e-cigarom? Hvala unapred!

Ovo i mene interesuje ali nisam nasao u zadnjem postu na dnu stranice Mazarovog linka
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
bit će da ne znaš čitati...

mazar je napisao(la):
Pitali ste me ranije da li sam probao ulje mazati na cigaretu, a kako nisam fan cigareta, našao sam bolji način...
Frend je nabavio e-cigaretu [Joyetech] 1000mAh Joye eGo C(Changeable System) Starter Kit i s njom smo se služili kao vap, moram priznati odlična stvar, naravno za bho ulje ili bilo koje drugo ulje (nije za vutru), na žarnu nit stavite zrno upalite ga, udahnete i za par minuta munje i gromovi u glavi. Što je najbolje vrlo je lako prenosiva - kao da imate olovku, i ne osjeti se miris vutre, samo čista esencija ulja:dada
 
29.03.2012
9
0
0
31
imam pitanje, naime sad ću bit u lovici nekoj pa sam si mislio kupit neki vap. neznam nikog ko posjeduje jedan il ko je imo nešto puno iskustva s tim, a te stvari nisu jeftine uopce. ovi reviewovi na netu su svi pretjerani i preuveličani(bar mi tako djeluju) pa neznam šta bi. razmišljo sam o mflb al nebi htio da se razočaram, pa sam htio pitat dali bi mi mogli preporučit neki do 1500 kn, a da je kvalitetan i da fino radi. nije mi tolko važno da je mobilan iako bi dobro bilo.
meni je upo za oko da buddha za koji sam čuo da je kao bolji od vulcanoa , mflb koji je kao super al nema dugu bateriju i no2 koji mi djeluje jebeno al se bojim cijenu pogledat. pa ako nije bed malo pomagajte jer mi nije baš svejedno dat 1500 kuna za neš kaj ne valja il nije vrijedno tih novaca. e i ako mi može ko objasnit malo kako funkcioniraju ti regulatori topline, mislim kuzim da ovisi kolko će jako sagorjevat al mi je dilema: šta nebi sve trebalo imat istu temperaturu na kojoj isparava

pardon šteka komp pa se dvaput postalo, ak ga može ko izbrisat ne vidim di je ovo za brisanje
 
29.03.2012
9
0
0
31
imam pitanje, naime sad ću bit u lovici nekoj pa sam si mislio kupit neki vap. neznam nikog ko posjeduje jedan il ko je imo nešto puno iskustva s tim, a te stvari nisu jeftine uopce. ovi reviewovi na netu su svi pretjerani i preuveličani(bar mi tako djeluju) pa neznam šta bi. razmišljo sam o mflb al nebi htio da se razočaram, pa sam htio pitat dali bi mi mogli preporučit neki do 1500 kn, a da je kvalitetan i da fino radi. nije mi tolko važno da je mobilan iako bi dobro bilo.
meni je upo za oko da buddha za koji sam čuo da je kao bolji od vulcanoa , mflb koji je kao super al nema dugu bateriju i no2 koji mi djeluje jebeno al se bojim cijenu pogledat. pa ako nije bed malo pomagajte jer mi nije baš svejedno dat 1500 kuna za neš kaj ne valja il nije vrijedno tih novaca. e i ako mi može ko objasnit malo kako funkcioniraju ti regulatori topline, mislim kuzim da ovisi kolko će jako sagorjevat al mi je dilema: šta nebi sve trebalo imat istu temperaturu na kojoj isparava
 
19.06.2008
3
1
0
43
evo ja imam Volcano Classic i jako sam zadovoljan. kao prvo high je skroz drugaciji kao kad pusis sa duhanom. odmah je vidljiva "kvaliteta" biljke koje pusis u smislu one "jace" napune 2-3 balona sa dimom, pa cak i 4! a neke jedan ili dva. takoder okus je bitno drugaciji. a to sa temperaturom na kojoj temperaturi "pusis" biljku. primjerice ja na stupnju 7 ne mogu povuc dim jer je koncentrat thc-a prejak...prevelik...ono zakasljes se ko manijak. pocnem sa stupnjem 5,5 pa lagano dodem do 7 poslije balona, dva

ali kriza je velika pa eto ako ima tko zainteresiran PRODAJEM svoj Volcano Classic valve sa pripadajucom torbom i svim rezervnim dijelovima. Vape je u Zagrebu. smrc

PM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons