Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ja skinem Cooling unit, rastavim ga, uronim na deset minuta u izopropilni alkohol, isperem mlakom vodom i bude čist ko suza! Četkica mi koristi da skinem ako bude koja mrvica na mrežici i to je to. Kad sam ga kupovao odmah sam naručio dodatnu cooling unit, screenove , i druge wear n tear gluposti da ne moram brinut oko toga. Ali uglavnom izopropilni radi posao ne koristim četkicu skoro nikad.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare
23.09.2016
3
1
3
44
Lijep pozdrav ekipici,

imam pitanje. Pušim dugo i pušim puno i htjela bih kupiti vaporazjer jer sam sredila grlo i pluća. Problem je što uglavnom mogu nabaviti samo hašiš, onaj tvrdi što ga moraš prvo zagrijati na upaljač. Imali itko iskustva sa vaporizatorima i takvim hašišom?
Ispričavam se ako sam trebala otvoriti novu temu, nova sam.
Btw cijena nije problem, uzela bih desktop verziju za što bolje iskorištavanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Pogledaj Dabinator ako želiš stolni, ili nešto tipa Dabado Bolt ako hoćeš prijenosni. Mislim da ti treba nešto što postiže visoku temperaturu, višu od one koju može postići vaporizer za suho bilje, da bi se hašiš otopio i počeo isparavat. To se zove dab rig, električni se zove e-rig, pa si pogledaj ima masu modela i proizvođača. Nisam nikad pušio hašiš u vaporizeru, tako da nisam siguran ako bi uspjelo
 
23.09.2016
3
1
3
44
Pogledaj Dabinator ako želiš stolni, ili nešto tipa Dabado Bolt ako hoćeš prijenosni. Mislim da ti treba nešto što postiže visoku temperaturu, višu od one koju može postići vaporizer za suho bilje, da bi se hašiš otopio i počeo isparavat. To se zove dab rig, električni se zove e-rig, pa si pogledaj ima masu modela i proizvođača. Nisam nikad pušio hašiš u vaporizeru, tako da nisam siguran ako bi uspjelo

hvala ti na odgovoru. Gledala sam po stranim forumima i čini mi se da nema sreće s hašišem i vaporizerom, kažu jedino da se smrvi između trave pa tako...
 
23.09.2016
3
1
3
44
Pogledaj Dabinator ako želiš stolni, ili nešto tipa Dabado Bolt ako hoćeš prijenosni. Mislim da ti treba nešto što postiže visoku temperaturu, višu od one koju može postići vaporizer za suho bilje, da bi se hašiš otopio i počeo isparavat. To se zove dab rig, električni se zove e-rig, pa si pogledaj ima masu modela i proizvođača. Nisam nikad pušio hašiš u vaporizeru, tako da nisam siguran ako bi uspjelo

hvala ti na odgovoru. Gledala sam po stranim forumima i čini mi se da nema sreće s hašišem i vaporizerom, kažu jedino da se smrvi između trave pa tako...
ako cjena nije problem, mozda Cloud EVO sa VapeXnailovima?

Investirala bih u nešto dobro ali da platim te pare pa mi ne valja, e toliko bogata nisam :)
Odustajem od te ideje definitivno, valjda će se vremenom popravit situacija sa travom. Hvala na odgovoru :)
 
14.10.2016
11
15
3
26
Evo, tražim idealni vape za sebe i za sad mi je na vrhu MagicFlight LaunchBox. He-Manova nova igračka VXC jest mrak, ali osim što je skupa, duga je lista čekanja, a carina je bezobrazna pljačka :eek:hno:

Zašto mi je MFLB trenutno na vrhu izbora - iz razloga što trebam nešto kompaktno, a da ne izgleda i funkcionira kao neka medicinska sprava iz horor filmova, kao što je to slučaj s većinom vapeova. Sviđa mi se MFLB-ova izvedba od drva, a i prenosivost je definitvno plus - za dodatni užitak u prirodi :icon_lol:

Ono što bih još htjela iskombinirati s vapeom je neki bubbler ili eventualno manji bong, ali ništa preveliko (nemam veliki kapacitet pluća zbog astme - nadam se to izlječit s kvalitetnom vutrom), a to prvenstveno zbog hlađenja pare i eliminiranja isušivanja grla.

Zbog poplave tržišta sa svime i svačime svako malo ostanem zbunjena nakon sat-dva listanja po raznim stranicma i na kraju opet ne znam niti koji vape da uzmem, a kamoli da se odlučim još i za bubbler...nego, da čujemo druge komentare/iskustva/savjete...?
Jel te hvata astma dok pusis jer ja sam imao malih problema stim,inace kapacitet pluca mi je nadprosjecan
 
18.10.2016
130
239
43
Pozdrav narode! Molio bih vas ako mi možete preporučiti neki jeftiniji vape, a da dobro odrađuje posao, treba mi za sušeno bilje. I odakle je najbolje naručivati to? gledam po domaćim headshopovima, a to mi sve nekako preskupo.
 
01.06.2016
185
160
43
33
Izgleda da bi mi ova spravica bas pasala, ima puno prednostu u odnosu na motanje jointa .
No jedno pitanje me zanima , da li ste poceli pusit vise trave kad ste poceli koristit vap, cini mi se da ovakve spravice koriste ljudi koji ionako puse svakodnevno ali ima li netko poput mene koji pusi vikendom ili tu i tamo preko tjedna, a koji su poceli pusit cesce kad su otkirli vap. Upravo zbog jednostavnosti koristenja ?
Btw sto bi mi preporucili za neki 100e ,koji kvalitetniji modeli su u tom rangu ? Da li je bolje narucit izvana ili iz RH:)
 
01.06.2016
185
160
43
33
Koja bi cifra bila za nekakav kvalitetniji vejp. Na sto treba obratit paznju prilkom kupovine skontaobsam da je bitno da je orginal ne kineska kopija bitna je kvaliteta materijala i izrade , sto je jos bitno prilikom kupovine koja bi bila nekakva cifra za kvalitetniji uredaj nekakva srednja klasa ?
 
14.10.2016
11
15
3
26
Izgleda da bi mi ova spravica bas pasala, ima puno prednostu u odnosu na motanje jointa .
No jedno pitanje me zanima , da li ste poceli pusit vise trave kad ste poceli koristit vap, cini mi se da ovakve spravice koriste ljudi koji ionako puse svakodnevno ali ima li netko poput mene koji pusi vikendom ili tu i tamo preko tjedna, a koji su poceli pusit cesce kad su otkirli vap. Upravo zbog jednostavnosti koristenja ?
Btw sto bi mi preporucili za neki 100e ,koji kvalitetniji modeli su u tom rangu ? Da li je bolje narucit izvana ili iz RH:)
Cuo sam puno preporuka o onom od snoop doga i atomix mislim da se zove nisu skupi kao da vinci
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
focus vape se dobije za 700kn iz UK (dostava ukljucena).
vejp je odlican.
bilo kakve kopije vejpova bih preporucio zaobici ako vam je zdravlje bitno.

edit: za ove koji neznaju. nije kod kopija samo bitno dal radi/ne radi vec kak je napravljen i kakvi materijali su unutra. dali je elektronika u airpath-u i sl.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Arizer air..pazario ga mesec dana posto je izasao na trziste u amsterdamu.
Sa rezervnom baterijom.

Jos sluzi svrsi :)

Mada vise zenu nego mene :-D
 

Prilozi

  • DSC_0516-768x1365.JPG
    DSC_0516-768x1365.JPG
    159,2 KB · Pregleda: 54

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Ja vaporizer posebno preporučujem osobama koje ne puše duvan. Prijatnije je dosta, mirisa gotovo da nema, mislim da je bolja iskorišćenost materije, a i naravno zdravstveni razlozi. Čak i za jednonedeljnu upotrebu mislim da vape ima mnoge prednosti.

Preporuka u nekoj razumnoj ceni su meni Vaporite vaporajzeri. Postoji više vrsta i izgledaju ovako:
vaporite-solo-digit.jpg


Lako se čisti i održava, postiže odlične temperature, dugotrajan je, a nije mnogo skup (mislim da za koliko 50-60eur može da se nabavi neki OK) i delovi koji se menjaju su pristupačni. Ja sam ovaj imala nekoliko godina i apsolutno sam bila zadovoljna (još uvek funkcioniše samo što mi više nije potreban).

Što se tiče da li može hašiš, moja preporuka je da nađeš vaporizer koji ima tu opciju. Ja sam pokušavala sa ovim gore na slici da uzimam hašiš i loše ide. Hašiš zahteva veće temperature, može malo i da se istopi, a mešanje hašiša sa travom ne menja mnogo siutaciju. A POSEBNO ne bih preporučila u ručni koji nije eksplicitno namenjen i za hašiš da se on ubacuje. Možete da pokvarite spravicu, i da vidite tek kada je otvorite.

Najbolje je prvo da odlučite da li hoćete prenosni ili stacionarni, a onda da definišete cenovni rang. Mislim da je danas veoma veliki izbor, i da za svakog može da se nađe odgovarajući proizvod.
 
02.01.2015
32
11
8
30
Pozdrav,
Planiram si uzeti vaporizer do nekih 150-200€,nisam nikada do sad probao na vaporizer pušiti pa molim neke preporuke.
Vaporizer bio bio za svakodnevnu upotrebu,može biti i stolni i prijenosni(al ipak bi prije htjeo prijenosni).