Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2015
32
11
8
30
Dal su Focusvape,Da vinci Ascent i Pax dobri za svakodnevnu upotrebu?Kakva su iskustva ostalih za navedene vaporizere?
HEEEELP!
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Kako to misliš dobri za svakodnevnu upotrebu???
Čak se i preporučuju upravo za takvu zbog zdravstvenih razloga,lakoče uživanja u biljci itd.!
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Mislim da je ciljao na trajnost uredjaja pri cestoj / stalnoj upotrebi. Dosta se trose dijelovi na nekima (integrirane baterije i grijaci npr), cak i iz skuplje klase, a pogotovo ovi jeftiniji.
Nisam mogao vjerovati al nasao na par mjesta vec da Mighty vape kojeg hvale kao boga medju vaporizerima s izuzetnim performansama, ima nevjerojatnu stopu kvarenja, sreca proizvodjac drage volje zamijeni sve defektne aparate unutar garancije koja je 2 god. btw, pa si prije ili poslije nahebao :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Moj "HEBEnko" plaćen prošle godine 110 eurića i dalje radi bezprijekorno. Ništa mu nije crklo do sada, nisam mu ništa mjenjao, vrhunski odrađuje posao, a baterija i dalje traje kao prvog dana ;) .
Nije da ga nešt pretjerano koristim u zadnje vrijeme, zasiti se čovjek nekako, ali posluži svakako u vožnji i zatvorenim prostorima. Kresnem ga bar tri puta tjedno, dok sam u početku znao sisat non stop nekih mjesec-dva. Izvejpao je do sad sigurno preko 50 grama i služi svrsi što je najbitnije. I da krepa sad ja opet sretan jel je mali odradio uloženo. Kod vape-penova je najbitnije da se uvjek drži čista komora i mrežica, mora da se sjaji POSLJE SVAKE UPOTREBE ko pasja kesa :D i samim time mu se produžuje životni vjek. Jedini bed kod tih vape-penova iz takozvane "srednje klase" jest to što je u prodaji više indentičnih kineskih kopija nego originala. Tako da se i razvikani dobavljači, prodavači i distributeri u većini slučajeva, slučajno ili namjerno zaebu pa prodaju takve stvari. Danas je jednostavno nemoguće razlikovati oriđiđi od fejka. Za neke vejpove treba i proći neko vrijeme dok ne pokažu pravo lice. Kako god pogledaš moraš imati sreće kad kupiš vejp takve klase, da je originalan i da traje, ja sam valjda bio jedan od rijetkih :). Uništiše nas kinezi kad ih ima ko rusa, jbg :D.
 
02.01.2015
32
11
8
30
Da,mislio sam na trajnost uređaja,ne bi htjeo da nakon godinu dana moram novi uzimat.
Pošto svaki dan konzumiram htjeo bi što kvalitetiniji.
Arizer air na vaporizer.si 230€,gdje se još može pogledati?
Jel bude možda kakvih akcija sad pred božić?
 
02.01.2015
32
11
8
30
Prelisto sam cijelu temu,tek sad ne znam šta bi uzeo. :D
Dilema je između Arizer air,Da Vinci Ascent i Pax 2.
Vjerovatno svaki od navedenih odrađuje dobro svoj posao.
Molim mišljenje drugih.Da imam viška novaca ne bi previše razmišljao već bi uzeo Mighty/Crafty.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Mislim da je ciljao na trajnost uredjaja pri cestoj / stalnoj upotrebi. Dosta se trose dijelovi na nekima (integrirane baterije i grijaci npr), cak i iz skuplje klase, a pogotovo ovi jeftiniji.
Nisam mogao vjerovati al nasao na par mjesta vec da Mighty vape kojeg hvale kao boga medju vaporizerima s izuzetnim performansama, ima nevjerojatnu stopu kvarenja, sreca proizvodjac drage volje zamijeni sve defektne aparate unutar garancije koja je 2 god. btw, pa si prije ili poslije nahebao :)

Moj mighty radi svaki dan, bez greške. Mighty je vrh i ne kvari se. :)
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Moj mighty radi svaki dan, bez greške. Mighty je vrh i ne kvari se. :)

"I returned my Mighty four times this year..."
"I sent my Crafty back twice..."
"They are both still having issues. The reinforcement on the heating unit still cracks from prolonged exposure to heat."
https://www.reddit.com/r/vaporents/comments/3xd8ud/does_the_mighty_have_all_the_issues_the_crafty/

"The defect rate of the Crafty is above average... the Mighty, has a slightly lower defect rate..."
http://www.marsvape.com/crafty-vaporizer-reviews/

"Stay away from Storz and bickle mighty vaporizer. To many defects."
https://www.reddit.com/r/vaporents/comments/4gfgva/review_stay_away_from_storz_and_bickle_mighty/

U svakom slucaju da ih pola laze, opet ima nesto istine u tome i ispada da ni mocni Mighty nije tako besprijekoran. Najgore od svega je sto se ljudi zale na ucestale kvarove , na nekoliko mjesta pise da se prosjecan korisnik mora pomiriti bar 1 godisnje na slanje na servis. Kazem , korisnicka podrska je stvarno ok i svaki put zamijene uredjaj i produze garanciju , al to bi znacilo u stvari da je stvar samo riskantnija sto duze on radi bez greske :) A opet ima ljudi sto kazu da nisu imali nikakvih problema od pocetka.

Ja sam bio zagrijan za njega al zbog cijene sam isao malo vise istrazivati pogotovo jer mi vanjski izgled nije dao bas samopouzdanja. Uglavnom mene su ovakvi komentari odbili , drzim fige da tvoj radi besprijekorno kao sto bi i trebao uredjaj za te novce, samo rekoh ipak da ljudi budu svjesni i mogucih komplikacija.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Možda bi bilo bolje da ne gledaš po redditu nego baci oko na fuckcombustion, evo i link;)

http://fuckcombustion.com/threads/the-mighty-by-storz-bickel.16000/

sve ovisi kako se odnosiš prema vapeu, ja ga održavam čistim i nikad mi nije ispao na pod.
Baš sam čitao ove recenzije s reddita što si stavio, tip laže žešće, Možda je dobio lažni mighty jer kaže da je labav i loše izrade...


Da si ga samo jednom držao u ruci znao bi kako je Mighty čvrst i kvalitetan. Mi iz hr imamo mogućnost naručit direktno iz njemačke gdje se proizvodi i platiš pouzećem, a ne od resellera. Vjerujte kome hoćete, ja i dalje tvrdim da je vrh. :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr.420

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.967
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Postoji par dobrih prenosnih vejpova koji su top klasa a o tome koji je najbolji nebi previse ulazio u raspravu :)
Uglavnom hebes prenosni vejp koji je vezan za struju i o kojem moram stalno misliti dali je baterija puna ili nije! A o razlici pusenja preko plastike i stakla necu ni govoriti :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dali je netko iz Hrvatske naručivao iz Slovenije i postoji li šema da se uplati a banka ne komplicira stvar, jer komplicira?
Neki su plačali pouzečem, ali to izgleda više ne funkcionira.