Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Pozz,nakon par dana istrazivanja cura i ja smo se prakticki odlucili za pax3 ,e sad naletio sam na takozvani europski pax naziva crater deluxe pa sam odlucio procitat temu od pocetka i vidio da ga je spomenuo član truare. Pa sad zanimalo bi me tvoje misljenje i naravno drugih clanova ako ko ima kakva iskustva ili saznanja oko tog cratera. Recenzije mi se ne cine lose,cijena takodjer ok 120e ,dozivotna garancija,hvala !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
Odlicno nije bitno koji vejp bitno da okusis Cari vejpanja hhh hhhh zamisli ako ti se ne svidi mos ga i vratit nakon mjesec dana..odlicna firma i usluga
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: nexus777 and lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Ma mene je i dalje bolje zapalit đoks,ali ono bogatstvo okusa sa vejpom je ne procijenjivo!::vapor::Ma ja ga još isprobavam,dosta se puta zakašljem ko konj,imam osijećaj da ću pluća iskašljat,al sve manje jer sam si skombiniro ok temperatur ,a i malo slabije povučem ne kao sileđija na početku!::ludak::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
Drug iz vulcano pusim 8 mjec nisam zapalio dzoju do neki dan uzivanje je u vejpu i to nema negativnih efekata ni teskog budenja jutri...sto je najbolje kanabinoidni se ne pale i ima ih 95posto zivih i dostupnih plucima dok paljenjem imamo jako malo zivih kanabinoida...sigurno ljepši po meni high
 
Poslednja izmena:

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
imam pitanje dali postoji parilica kojom se normalno moze pušit aromaticna ulja pa kad dodjem kuci ili kad pozelim prenamijenit za vutricu.
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Ono sto mene zanima je kad napunim pax3 dal odma moram popusit to punjenje ili mogu ostavit pa zagrijat ponovo i pusit ?
 

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Možda i nije za ovu temu ali vejp je u pitanju a ja ovo moram podjelit s vama. Znači ovako kupio sam DaVinciijev Ascent preko vaposhop prije cca 1,5god i nažalost krepao po mojoj procjeni punjač. Kontaktirao mailom vaposhop i rekli mi da pošaljem sve k njima i da će mi vratit troškove dostave što je iznosilo cca 150kn koje su mi vratili drugi dan od kako sam im poslao skenirani račun iz pošte. Nakon toga lik me pita koja mi boja paše od moguće dvije koja ima na lageru da mi pošalju. Danas mi je stigao novi novcati Ascent original zapakiran, interesantno je to da su ga posali dva dana prije nego je njima došao moj neispravni. Zato svaka čast vaposhopu i svaka preporuka za sve kupovine koje planirate obavite preko njih pa makar koji euro bili skuplji ali zato imaju hebenu reklamacisku podršku i imaju moj naklon do poda i naravno da ću ih u buduće svakom preporučit. Zato vaposhop od mene :respect:. Znam da je ovo pomalo i reklama ali što se mene tiče zaslužili su pa makar pobrao i kakvu kaznu.