Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Cura i ja kupili pax 3 i mogu ti rec da nismo pozalili,puno mi je ljepse za konzumaciju,odmor za grlo i pluca nema nikotina :) sa kojeg se pokusavamo skinut ,za sad smo 10 dana bez cigare. Ukucaj si u google vaposhop cupons pa vidi mi smo ulovili 14 % popusta za pax
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
uranjeni poklon za rođendan od žene i frenda FLOWEMATE PURE HIT V1.0
IMG_20180627_142111[1].jpg
isprobao ulje i vrhove odlicno radi jako sam zadovoljan
pogodan za masivne hitove::vapor::

neznam kaj da ti kazem za bateriju napunio sam je moze se kupit zamjenska normalno kad bude malo vise radila znat cu zasad u 2 dana sve sljaka super... IMG_20180628_175851[1].jpg IMG_20180628_175808[1].jpg

a komora za vodu mi je mrak probao sam ulje pusit na nju i dosta ohladi dim i olaksa jos pusenje
vap ima komoru za wax,ulje, i budove i svako komora kad se userafi vap automatski pali program za pusenje istog
ja sam jako zadovoljan vap mi je super djeluje robusno i cvrsto dobro mu radi grijac radi dobar vape i dozvoljava uzimanje masivnih hitova :D
IMG_20180628_180442[1].jpg
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Evo i moja mini recenzija xvape foga. Nemam s cim usporedit jer je ovo prvi vejp, ali moram priznat da sam jako zadovoljan. Jedan gumb pali, gasi i mijenja postavku temperature. 3 klika za paljenje/gasenje i drzat gumb stisnut da ide od prve postavke do pete. Krecem sa trece, dva dima pa na 4 i na kraju 5. Taman da sve fino ispari. Komora je odlicno pogodena za dvije osobe, ali moze se vise stavit pa bi bilo i za 4. Najbolje je komoru prozracno napunit, bez stiskanja jer je sam vejp vecim dijelom konvekcijski sto je po meni velika prednost nad svim kondukcijskim vejpovima. Zagrijava jako brzo. Oko 10ak sekundi je dovoljno da se pocne. Komora se lako cisti sa stapicima za usi i alkoholom. Na pokopcu ima jednu gumu koaj drzi plastiku sa rupicama i sa druge strane je jedan metalni poklopac sa rupicama. Ta plastika se jednostavno izvadi iz gume i ubaci u alkohol. Najbolje ostavit u alkoholu 5-10min i onda ocistit sa stapicem. Dobije se uz njega i metalni kao stapic za namjestanje materijala, ali ja koristim drvenu cackalicu jer sam primjetio da se boja skida kad se sa metlanim drka po njemu. Baterija je zamjenjiva i otvara se i vadi lako. Dugo traje. Ne znam tocno, ali nema problema tu.

Para je po meni a i po drugima koji su radili recenzije odlicna. Okus je odlican i par ima, osobito prvih par dimova. Tu je tesko na trojci ne zakasljat se ako se prejako vuce. Ima ovdje thread sa misljenjima, a i puno recenzija se moze naci na netu:

http://fuckcombustion.com/threads/x-max-fog.25533/

Mislim da sam ga platio oko 100€ ili cak nesto manje. ne sjecam se. Prezadovoljan i topla preporuka za one koji zele konvekcijski vejp sa zamjenjivom baterijom.

Danas napisem ovo i evo ga riknuo :D Googlam i izgleda da ima vise takvih slucajeva. Upalim ga, lampice svijetle normalno nekih 15 sekundi, ali ne grije nista i sam se ugasi. Svasta, moram reklamirat.

EDIT: problem izgleda rijesen. isao ga ocistit malo i sa stapicem za uho i alkoholom sam malo stiskao taj plus pin u samom vejpu. on nije fiksan pa se moze malo ugurat. osim tog sam ga samo cistio sa stapicem pa pretpostavljam da je bas taj plus pin u nekakvom konfliktu, prekidu ili sta vec. ne znam, ali eto to je jedino sto je po meni moglo utjecat da odjednom proradi.. ako netko naleti na isti problem sa xvape fog, probajte ovo prvo
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ovaj moj ipak nije popravljen. Samo je jednom uspjelo da proradi. Tisucu puta probao i nece jednostavno. Poslao dva maila ducano VapoCity - Smoketown, ali vec 4 dana bez odgovora. jeli tko kupovao od njih i eventualno reklamirao nesto? Malo cudno da 4 dana ne odgovaraju na reklamaciju, a trebali bi znat da je stvarno hitno kad vejp crkne :D
 
18.10.2016
135
240
43
Pozdrav ekipa!
Ako je netko zainteresiran prodajem Ascent Da Vinci, kupljen prije godinu dana, radi kao i prvog dana,puklo mi samo jedno stakalce, ali imam drugo i to se može posebno naručiti za neku siću. Razlog prodaje što ćešće rokam na pljugu nego na vejp. Zainteresirani u inbox,pošaljem i slike ako treba!
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Poslao xvape fog natrag u dojcland i narucio boundless cfx. Je kondukcijski i nema zamjenjive baterije, ali progledat cu mu kroz prste za 99€ (vapo-city sa 16% ljetnog popusta). Mislim da je cijena super za vejp koji se pokazao dosta dobrim i bez nekih velikih boljki. Malo mi je cudno samo da ima dvije 18650 baterije i svaka samo 1250mah. Kad odu probat cu ih zamijenit sa 2x 3000mah. dim s vama, tj. para
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
@Mr.420

Hmmm

Izvinjavam se ako kenjam ali meni je kutija od PAX-a 3 malo drugacija.
Jesi li siguran da je original?

P.S. Ako ne gresim tvoj je mat, ja imam onaj stariji sa sjajnom zavrsnom obradom pa je mozda razlika i u kutiji.

P.S. AGAIN Evo procitah malo po netu i izgleda da su zapravo menjali kutiju, sto pre nikada nisu radili... Znam da su menjali zavrsni finis, mada ne znam ni to zasto su radili. I to bas kada sam ja kupovao ovaj moj imali su uzorke tog sa mat finisom ali ga jos nije bilo u prodaji.
 
Poslednja izmena:
VapCap 'M' (DynaVap)
Pogledajte prilog 212429
Šta mislite o ovom?
Primetio sam da je ekstremno popularan.
Narucio sam novi M model, tracking link javlja da je stigao u BG, cekam isporuku. Po svemu sto sam o njemu procitao, jedan od boljih. Trazio sam konkretno modele koji se zagrevaju upaljacem, da izbegnem sva smaranja s baterijom, punjenjem, itd. Javicu cim ga budem testirao. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni
Narucio sam novi M model, tracking link javlja da je stigao u BG, cekam isporuku. Po svemu sto sam o njemu procitao, jedan od boljih. Trazio sam konkretno modele koji se zagrevaju upaljacem, da izbegnem sva smaranja s baterijom, punjenjem, itd. Javicu cim ga budem testirao. ;)
Apdejt :D
Ja prezadovoljan. Prvo iskustvo s vaporajzerom i ne moz biti bolje. <3
 
12.06.2018
13
6
3
26
Poz drustvo, ako ima ko iskusniji da da savjet, dobrodosao je.
Planiram poruciti ali s obzirom na studentski budzet nisam sad bas za neki vajp od 100/200e.
ima neko da je probao ovaj koji sam nasao na ebayu, za nekih 17/18$. sa besplatnom postarinom.

da li za pocetak poruciti ovaj ili ne porucivati dok ne skupim kesh za pravu stvar? Ili pak poruciti neki drugi u slicnom cjenovnom rangu?
u pitanju je ''Snoop Dogg pen'' kao sa slike
1534367372310.png
 
30.08.2018
41
20
8
34
Pozdrav svima, planiram da kupim
Pax 3 ali nisam siguran koja je tacno svrha korišćenja istog i šta tacno postižem upotrebom njega?
Koristio sam prije neku noc ovaj uređaj donesen iz NY i bas sam se oduševio, mada se u njega stavlja neka tečnost koja sadrži thc te ima razne ukuse zna li neko konkertno o čemu je riječ?
 

Prilozi

  • 2A0D2936-1ABF-4112-BD82-6B3FDA04ED03.png
    2A0D2936-1ABF-4112-BD82-6B3FDA04ED03.png
    820,9 KB · Pregleda: 29

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Pax 3 jedan od poznatijih i boljih portabl vejpova i služi da se "napušiš" točnije napariš. Ne znam kakvu si to tekučinu ispobao ali u njega idu mrvljene biljke sad na tebi je koju češ biljku stavit možeš i kamilicu ali ako staviš travu ko što nas 99,9 ovdje stavlja onda se klasično napušiši s time da kažu iskusniji da je preko vejpa čišći high. Ovo na slici je koliko vidim neka e-cigareta koja košta par € a pax3 je 199€ najjeftinija varijanta. Sve u svemu prolistaj ovu temu sve je napisano nekoliko puta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iLaki
30.08.2018
41
20
8
34
Odlučio sam da uzmem Pax 2 mislim da će da zadovolji moje potrebe a da Pax 3 ništa specijalno ne nudi a skuplji je za čak 150$ Ili se varam?