Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.09.2018
11
14
3
45
Igram se par dana sa onim mojim VAX mini i ispada da ipak radi, udara direkt u glavu i sasvim je drugačije, poletnije. Ipak nije ni tako loš, nema paljenja materije, burn outa, nema okusa spaljenih ulja, ostataka materjala kao što neki kažu za kineze (naravno napravio sam početno paljenje i očistio uređaj) kad osjetiš pop corn prekidaš i ostatak je baš onakav kako ste naveli i vi forumaši smeđe suho,potrošeno ... u međuvremenu naručio i Arizer air 2 iz vaposhopa, jedva čekam da stigne pa da probam i to iskustvo
:respect: ekipi...
 
10.09.2018
4
2
3
28
Imam pitanje… Nisam čitao sve odgovore na ovom postu pošto ima 36 stranica. Počeo sam razmišljati o tome da si kupim tu neku e-cigaretu pa da probam na taj način konzumirati zeleno da izbacim duhan skroz. Zanima me sljedeće, imam doma hladno prešano CBD ulje koje inače na žlicu unosim, a ono što me interesira je može li se to ulje u takvom obliku pušiti kroz te e-cigarete ili vaporizatore? Gledao sam tutorial po internetu i sva ulja koju su tamo koristili nisu bila rađena tim hladnim prešanjem nego onim prokuhavanjem uz prethodno dodavanje alkohola te su još dodavali onaj neki polipropilen glikol ili kako se to već zove što ide inače u ta ulja za e-cigarete. Također, vidio sam postoji hrpa različitih tih vaporizatora (u neke se ubaci trava, u neke može ići vosak itd, a u neke samo ta ulja). Ako netko ima iskustva da mi kaže neku preporuku za to sve? Ali najviše me zanima da li mogu išta napraviti sa tim CBD uljem doma.
 
10.09.2018
4
2
3
28
Da. Najbolje od svega, baka mi kupuje to jer imam tinitus (zujanje u ušima) i rekla je da to može pomoći. Ali CBD ulje, znači 0.3% ili manje THC-a, vjerojatno rađeno od industrijske konoplje, a to je legalno u Hrvatskoj očito. Zove se macerat od konoplje, kao ulje ful spektra, ima hrpu tih sačuvanih zdravih spojeva iz biljke.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Evo bacih se u odluku da se malo isprisim i kupim ok vapo.

Biram izmedju Flower mate v5.0S pro i izmedju. FOCUSvape.

Focus me vise vuce jer ima izmjenjivu bateriju..

Kazu da ovi sto nemaju izmjenjivu nisu bas za koristenje svaki dan.. Brzo ode bat..

Iako sam gledao na netu da mogu promjeniti baterije i na flowermate ako odu..


Sta mi vi preporucate?


Da li netko ovdje prodaje neki dobar vape?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Da. Najbolje od svega, baka mi kupuje to jer imam tinitus (zujanje u ušima) i rekla je da to može pomoći. Ali CBD ulje, znači 0.3% ili manje THC-a, vjerojatno rađeno od industrijske konoplje, a to je legalno u Hrvatskoj očito. Zove se macerat od konoplje, kao ulje ful spektra, ima hrpu tih sačuvanih zdravih spojeva iz biljke.
Macerat ne možeš vaporizirati. Trebaš od Cbd konoplje vrhove ili smolu.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
nemozes pogresit sa focus vape. uzmi pro verziju sa dig displ.
i dodatno metalni adapter za bongove ako volis kroz vodu...
nemozes pogresit sa focus vape. uzmi pro verziju sa dig displ.
i dodatno metalni adapter za bongove ako volis kroz vodu...
Razlika je oko 25 eura.. A i ovo cu nekakko nategnuti iz budjeta.. XD

Dal se isplati uzeti pro zbog bolje kontrole temp? I ima jacu bateriju.. Al lako bateriju uzmem drugu za rezervu ,pa mi ne igra ulogu bas
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
bat ko sto rece nije prob. ja vec menjo i uzo jace.
dal se pro isplati pred analog neznam jer analog nisam imo. ja bi uzo pro.
pogle cene vani. puno je pristupacnija.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
nedavno stigo dynavap vapcap M 2018.

ok je naprava, no kad se uzme u obzir da kosta 60€ (najslabiji model) i jos se treba uzet torch (20-25€) sto je vec 80ak€ pa jos dostava min 10ak€, po meni to nije isplativo kad se moze kupit dobar vejp za vec 100ak€.
oni "jaci" modeli im kostaju boze sacuvaj.

toliko se kunu svi u tu napravu, a dosla mi je jako lose obradena. carb hole je imo spenu sa obje strane i to sam moro izbrusit.
O-ringovi na vrhu su jako slabi. nakon par micanja vrha jedan je skroz puko i sad moram u trosak kupovanja sto opet kosta mnogo previse.
uglavnom ja nebi preporucio ovo. jedino ako morate imat sto manju napravu u dzepu na ulici pa da je sto lakse sakrit i sto teze shvatit o cemu se radi.

koristenje je ok. okus je dobar i traje 1-2 uvlacenja isto ko i kod focus-a.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
dali ko od vas ovde ima torch vertigo venum? ili bar istog proizvodaca.
dali vam se desilo da vam je njegovo kuciste/spremnik (prozirni dio) onako sav ispuco iznutra. nije da pusta, ali ruzno izgleda. ili je to normalno? meni je tako od prvog dana.
slao upit vaposhopu, vec 2 put, ali mi ni nakon 2 tjedna ne odgovaraju. taj shop, ako ne odgovori je za mene prekrizen.

i sto se tice plina. jel treba stvarno trazit taj neki procisceni ili je to marketinska patka i sasvim je "cist" onaj sa trafike? gde kupujete u HR ako treba taj procisceni?