Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
1. na usb pen stisnem i onda grije, gori svjetlo i tako uvučem. kad ne pušim, ne stisnem,
2, na vaporizer q extreme mi stalno gori na 260 celzija, desetak puta uvučem i prestane dimiti.
da li išta ostane kada je "naboj" gotov? meni ostane skuren materijal, smeđ, no ne bacam ga.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
1. na usb pen stisnem i onda grije, gori svjetlo i tako uvučem. kad ne pušim, ne stisnem,
2, na vaporizer q extreme mi stalno gori na 260 celzija, desetak puta uvučem i prestane dimiti.
da li išta ostane kada je "naboj" gotov? meni ostane skuren materijal, smeđ, no ne bacam ga.
Prestane ti dimiti nakon 10 dimova jer svaki ima vrijeme nakon kojeg se ugasi, 3 4 min.. Da stedi bateriju i da grijaci puno ne trpe.
Ugasi se i onda ga ponovo upali i vuci :D

Ja isto izvejpanu ostavljam, u teglicu stavim. Moze se napraviti maslac s tim kazu.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
Ima li uticaj na travu i isparivač ukoliko se unaprijed samelje za narednih 10-15 dana ili mora uvijek ‘svjeze’?
Ma nema to utjecaja. Možda nekog sitnog. Ali ja osobno moslim da nema.

Vanzemljak jesi probo pušit taj ostatak iz vaporizera? Možda bi čistak toga opalio?
Ja sam probao čistka, nije to za pušit više. Žestok dim i grebe. Već je odrađeno spaljivanje.
Stavljao sam i u frulu umjesto duhana, i ok je, ali malo cudniji okus :D
 

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Ima li uticaj na travu i isparivač ukoliko se unaprijed samelje za narednih 10-15 dana ili mora uvijek ‘svjeze’?

Najbolje je svjeze, ali nema veze ni ako stoji 15 dana, neces osjetit neku preveliku razliku


Vanzemljak jesi probo pušit taj ostatak iz vaporizera? Možda bi čistak toga opalio?


Ma ne valja za nista, kakav maslac, kakvo pusenje ? To ti je skoro kao da skupljas pepel pa ides pusit opet...ne valjasmiley9934
 

Bolivas

Banned
Banovan
23.09.2015
7
15
3
43
Pozz ekipa...evo proučili smo temu....želimo prestat duvat pa tražimo prvi idealni vejp s budžetom od ~100 E...
Vidim da je Focus Vape Pro najbolji po vama u tom budžetu...uz njega pronašli smo jedan zanimljiv kojeg niste ni spomenuli pa nas zanima je li itko imao iskustva sa vejpom Fury 2

Falaaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Veštac

Bolivas

Banned
Banovan
23.09.2015
7
15
3
43
Pa ić ću preko vaposhopa jer vidim da vas većina od tamo naručuje...također, želim uzet neki s kojim ste imali iskustva tako da je trenutni izbor između Focusa, XVAPE/XMAX modela i Da Vinicija...najviše me muči što ne znam jel želim konvekcijski,kondukcijski ili hibrid :D
 

Bolivas

Banned
Banovan
23.09.2015
7
15
3
43
Evo kratak update i iskustvo koje može nekome pomoći. Nabavio sam Da Vincija (stari model ) od prijatelja da probam.

Moram priznati kako je okus zaista puno čišći i jači, nedostaje ona punina koju dobiješ sa frulom ali to pripisujem duhanu i količini pravog dima te navici naravno.
Efekt je također snažan, ali kraće traje.
Ono što me najviše zanimalo je koliko možeš dimova povući od jednog punjenja i koji razmak može/mora biti između. S tim dijelom nisam baš zadovoljan...
Prvo, jako puno se grije, toliko da se možeš i opeći pri normalnom rukovanju.
Drugo, baterija je izrazito kratkog vijeka ( iako stara tek 3 mjeseca ). Dvije seanse tokom filma i mora na punjenje - dobra stvar u toj lošoj je što može raditi dok je spojen na punjač...ali nakon jedne seanse taj tramak sa kabelom, punjačem, četkicom i punjenjem postaje zamoran hehe.
Treće, malen kapacitet spremnika. Onaj tko puši sa još jednom osobom se neće usrećit ili onaj koji puši za dvije osobe ( kao ja ) također.
Četvrto, podešavanje temperature je poprilično beskorisno jer pri iole nižoj temperaturi od maksimalne - nit smrdi nit miriše što bi se reklo. Ne dimi, nema okusa i nakon prvog osjećaja high-a, nisam više osjetio ama baš ništa.

Napominjem kako nisam koristio kvalitetan sadržaj pa pretpostavljam kako su sve navedene negativne stvari manje izražene kad je napunjen prvoklasnom robom.

Sveukupni dojam je da neću kupiti Da Vincija, iako bi izvan kućne zone komfora bio i više nego dovoljan.
Slijedeći na testiranje ide novi Focus Pro...javim dojmove.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Napominjem kako nisam koristio kvalitetan sadržaj pa pretpostavljam kako su sve navedene negativne stvari manje izražene kad je napunjen prvoklasnom robom
Četvrto, podešavanje temperature je poprilično beskorisno jer pri iole nižoj temperaturi od maksimalne - nit smrdi nit miriše što bi se reklo. Ne dimi, nema okusa i nakon prvog osjećaja high-a, nisam više osjetio ama baš ništa.
Moze vejp biti ne znam kakav ako marihuana nije prava,pogotovo jer si limitiran kolicinom koju mozes staviti u vejp za razliku od frule ;)
Drugo, baterija je izrazito kratkog vijeka
To ti udje u rutinu isto kao svakodnevno punjenje mobitela ili nekog drugog hepeka koji uvijek ima premalu bateriju i brzo se prazni :D
 
12.09.2018
25
4
3
31
Koliko je cirka vremenski period jednog vaporizera?, pošto ja imam jeftinog hebe titana, piči i dalje ko lud ali vidim da polako zaostaje za mojim plućima, svaki dan mu jedan dio otpadne. Koliko para toliko i muzike
 

Saul Goodman

Aktivan Član
01.12.2018
105
436
63
Koliko je cirka vremenski period jednog vaporizera?, pošto ja imam jeftinog hebe titana, piči i dalje ko lud ali vidim da polako zaostaje za mojim plućima, svaki dan mu jedan dio otpadne. Koliko para toliko i muzike
Kao sto si i sam rekao, koliko para toliko muzike.
Ja koristim PAX3 i prezadovoljan sam (kvaliteta materijala, baterija), sa jednom punom baterijom odradim cca. 10-tak velikih punjenja (posto ima i mali spremnik), naravno da i razina temperature utjeće na potrošnju (1-5) stim da mu je za punjenje potrebno oko 3h. Dizajn i dimenzije su savršeni, stane u šaku, a i da ga daš nekome u ruke nebi ni skontao čemu sluzi. :) Koristim ga godinu dana i bome jos ne pokazuje znakove slabosti....
Ali da se razumijemo, PAX3 je jedan od skupljih vaporizera.

Vidim da mnogi pitaju, sta je bolje joint ili vape?

Meni osobno kombinacija i jednog i drugog najbolje odgovara, netko je gore napomenuo da za vape moras imati kvalitetan materijal (prvi grow mi je na pola puta i nemogu dočekati kraj), vjerujem da je to tako jer ja sam kroz vape pustio kojekakve bezimene ulicarke i svaka mi skoro ima isti okus....
Joint je oldschool, sama ta čar pripreme, motanja pa i samog uživanja u dimu je božanstena (pogotovo kad je dobra ekipa), Vape je više za izvaliti se na kauč sa ljepšom polovicom i lagano uživati...

Pozdrav svim ljubiteljima svete nam biljke!