Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
284
1.117
143
Dečki popusio sam paypal case... pa ja ne kuzim ko donese takvu odluku? Lik ima i pare i mod i šta da ja sad radim??
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.889
233
ni na nebu ni na zemlji
https://arizer.com/

himalaya :clap::::ludak:: narucio V tower 125 € plus porez kad stigne.... i gratis silver jedinica....
stigli... carina 35€... dva vejpa za 160€ lovely jubbly...  i jedna kolekcionarska:)
dsc_0192-jpg.267250
dsc_0194-jpg.267249
dsc_0193-jpg.267251
dsc_0195-jpg.267252
napisem uskoro mane/prednosti i utiske...
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Preporuka za vape do 100$? Ima ih poprilično, ali tesko kuzim razliku između njih. Trenutno sam na Xmax starry V3, koliko vidim reviewi su ok, izmjenjiva 18650 baterija.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Nije za dry herb ali tko god ima pristup BHO shatterima, waxovima, budderima, full melt bubble hashu, rosinu ili slicnim koncentratima fkt preporucujem
Saionaira Atomizer za prijenosnu uporabu a za primjenu unutar svoja 4 zida nemozes nadjebati e-nail rig.

Al da, titanijski bucket, prejednostavno za cistit i odrzavat, full medicinski hit svaki jebeni put, ultra brzo zagrijavanje i po potrebi MASA MASA pare :D.
Isprobo sam fkt sve moguce vaporizatore skoro, ovi dry herb su mi i dalje bacanje materijala naspram ovih za koncentrate, hibridni su mi skroz losi nisu dobri ni za jedno ni za drugoo iskreno.

Drugi izbor je SourceVapes bubbler, vrhunska stvar kombinacija vape-a i e-naila u jednome. Al taj je isto za kucnu uporabu jer izgleda svemirski xD.
S ovim pak mogu di god treba, izgleda ko tipican vape tak da do sad nisam imo nikakvih problema, tu i tamo bi netko posnjofao u blizini al ovo jos nije ni u kolektivnoj masti a kamoli zbilji nasih prostora tak da zasad se provlacim hahahahah :)

Drago mi je vidit da se kultura zajednice unaprijedila fkt vape-anje je buducnost da mi je netko prije 10 godina za ovo rekao em bi ustedio zdravlja em para cuuuuda.
Plus o iskoristivosti da ni ne pricam.

56161516_270027847242369_5505710111361859584_n.jpg
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
evo da se i ja pohvalim vapom...nisam nista dugo pisao po forumu pa eto idealne prilike :)

kako sam bacio cigarete, ima vec jedno mjesec dana, ustvari nisam bas bacio nego vejpam duhan preko iqos, tako sam poceo razmisljati o nekom vaporizeru da isprobam i to čudo. inače sam više za rizlu, no otvoren za sve opcije :)
uzeo sam ALD Wow Amaze v2 vap i oduševih se. Najviše od svega oduševile su me kapsule za vapanje (bile 2 u kompletu, uzeo jos 6 dodatnih). znaci shema je da se vutra fino izgrinda i napune se te kapsule od stainless steela i samo se ubace u vap i pripale. poslije kapsulicu u dzep, novu u vap i tako redom.
Kad se vapa ima mi finu aromu, cist vap bez grebanja grla. Sesija traje 3 minute.
Jos sam si napravio i kutijicu drvenu za vap da ima prikladno mjesto. nema nekog mirisa okolo, skroz diskretno i za po gradu.
onda sam odlucio i nesto ozbiljnije uzeti pa narucio xmax starry v3 i sad cekam da stigne.
problem je jedino sto kad stigne necu ga moci jedno vrijeme isprobati jer su mi zalihe pri kraju, a nove stizu tek za 2-3 tjedna :)
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
aaa evo i mene u vaše društvo vejpera.
Od juče sam ponosni vlasnik Hebe Titan 2 original sa E-baya. :)
Za one koji poližu poklopac od jogurta cijena $16.99.
Problemčić je što sam taman ispušio zadnji joint od moje quick one i poštar mi donese vape.
uuuu sad ne mogu da probam dok mi druga ne završi. ::ludak::
Inače ovako malo sam ga palio gasio, sve radi grije se dosta, ima ono nešto za na "usnik" da se stavi, da ne peče.
Duvan sam batalio ima 4 mjeseca pa ne bi na njemu da probam.
Probao na lišću, ne znam jesam li ja to dobro ne osjeti se ništa.
jasno mislim na dim, i osjećaj da nešto ulazi u pluća. Ne na High :).
ovu.jpg
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Nije za dry herb ali tko god ima pristup BHO shatterima, waxovima, budderima, full melt bubble hashu, rosinu ili slicnim koncentratima fkt preporucujem
Saionaira Atomizer za prijenosnu uporabu a za primjenu unutar svoja 4 zida nemozes nadjebati e-nail rig.

Al da, titanijski bucket, prejednostavno za cistit i odrzavat, full medicinski hit svaki jebeni put, ultra brzo zagrijavanje i po potrebi MASA MASA pare :D.
Isprobo sam fkt sve moguce vaporizatore skoro, ovi dry herb su mi i dalje bacanje materijala naspram ovih za koncentrate, hibridni su mi skroz losi nisu dobri ni za jedno ni za drugoo iskreno.

Drugi izbor je SourceVapes bubbler, vrhunska stvar kombinacija vape-a i e-naila u jednome. Al taj je isto za kucnu uporabu jer izgleda svemirski xD.
S ovim pak mogu di god treba, izgleda ko tipican vape tak da do sad nisam imo nikakvih problema, tu i tamo bi netko posnjofao u blizini al ovo jos nije ni u kolektivnoj masti a kamoli zbilji nasih prostora tak da zasad se provlacim hahahahah :)

Drago mi je vidit da se kultura zajednice unaprijedila fkt vape-anje je buducnost da mi je netko prije 10 godina za ovo rekao em bi ustedio zdravlja em para cuuuuda.
Plus o iskoristivosti da ni ne pricam.

Pogledajte prilog 269486
Koji je ovo atomizer koji ide na klasični vape mod?
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Trebao bi preporuku za dry herb atomizer, jer kako vejpam imam dobar mod sad 2x18650 baterije i punjač, tako da mi se to čini bolja kupnja nego gotov uređaj (Ttpa X-max Starry 3 koji je cca 100$).

Ako netko koristi dry herb atomizer, neka slobodno napise kako to funkcionira u praksi, prednosti i mane u odnosu na gotovoe uređaje tipa Starry3.



Unaprijed hvala i LP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ok ljudi, problem je sljedeći: nabavio sam Dynavap M i nikako mi ne polazi za rukom spaliti se kako treba. Uradio sam burn-off, slijedim instrukcije, gledao metar videa na youtube, ali dobijem malo vapora u prvom ciklusu i to je to, već se osjeti po ulju.

Koristim baklju s jednim plamenikom, grijem pri dnu i poštujem klik.

Je li moguće da mi je materijal takvo smeće da tu i nema vapora?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Influence

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Stigao Arizer V Tower,
Izgleda da ili ja nesto dobro ne radim il on ne valja ili su moja ocekivanja bila velika,
Izgleda da ce ovo biti bacenih 100 ojra u vjetar.
Pokusat cu mu dati jos jednu priliku navecer ali ovo zasad nije ono syo sam mislio da ce biti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik