Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Stavi u *C pa nece izbacivati tako velike brojeve, :D al svakako zanimljiva stvarcica!
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Pozdrav svima. Da li neko zna kako bih mogao naruciti vape za Srbiju? Hteo sam naruciti xmax starry 3, ali prilikom registracije na vaposhop vec nisam ni imao u ponudi da stavim Srbija kao zemlja. :/ Hvala unapred za odgovor/e
 

Veštac

Aktivan Član
27.05.2019
142
130
43
47
Pozz ekipa...evo proučili smo temu....želimo prestat duvat pa tražimo prvi idealni vejp s budžetom od ~100 E...
Vidim da je Focus Vape Pro najbolji po vama u tom budžetu...uz njega pronašli smo jedan zanimljiv kojeg niste ni spomenuli pa nas zanima je li itko imao iskustva sa vejpom Fury 2

Falaaa
Imam ga ja vec sigurno god dana :)
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Vidim da svi koristite ove vapove za suho bilje, mene zanima jel netko od vas pokusao sa standardnim vapom na tekucine.
Ja sam robao jednom ali nisam bio nesto zadovoljan, imam prilicno visoku toleranciju (koja se nazalost brzo vrati nakon pauze.) i tiktura koju sam radio bila mi je pre slaba. Ako je netko upucen radio sam onim nacino na kuhanju od 300°c tako nesto, jer na toj nekoj temp vutra se pretvara u tekuce stanje tako nesto je bila fora. Tiktura je bila cisto fina za pariti, nosio bi je na posao i pario cjeli dan, nije udaralo jako ali ti je bilo ljepo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Vidim da svi koristite ove vapove za suho bilje, mene zanima jel netko od vas pokusao sa standardnim vapom na tekucine.
Ja sam robao jednom ali nisam bio nesto zadovoljan, imam prilicno visoku toleranciju (koja se nazalost brzo vrati nakon pauze.) i tiktura koju sam radio bila mi je pre slaba. Ako je netko upucen radio sam onim nacino na kuhanju od 300°c tako nesto, jer na toj nekoj temp vutra se pretvara u tekuce stanje tako nesto je bila fora. Tiktura je bila cisto fina za pariti, nosio bi je na posao i pario cjeli dan, nije udaralo jako ali ti je bilo ljepo.
Mislim da THC nestaje na tolikim temperaturama, nisam bas 100% siguran ali procitao sam negde da se ne moze praviti za e-cigaretu tecnost :thumb:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Ne nestane ne brini to sam i radio po tutorialu, to je ta temp gdje se sve spaja u jedninu. na pljugu dok bi namazao osjetio bi se efekt dosta.
A ovo si krivo procitao dovoljno ti je napisat u google "thc e-liquid" i imas masu nacina kako napraviti. najednostavniji je sa uljem ali ja ga nisam imao dok sam to radio pa sam odlucio sa brzom metodom. koja vadi samo do 33% kanabioda po jednom kuhanju zato se kuha 3 puta ista vutra.
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
To su dvije cjevcice kroz koje vuces...
Nezz mislim 0.2 ako se dobro sjecam, u glavnom stane i vise nego dovoljno da se naduvas.
Probaj malo proguglat pa malo na yt pa ce ti biti jasnije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
18.10.2016
130
239
43
Posjeduje li netko Ascent Da Vinci? Ja ga imam dvije godine i u zadnje vrijeme je počeo zezati...periodično mi se dogodi da spali biljku neovisno na kojoj je temperaturi, najčešće se dogodi odmah na početku sessiona nakon možda par cimova. Inače sve ok radilo, i sada ako imam sreće radi kako treba ali se barem jednom od 5 puta dogodi da spali materiju unutar komore, garancija je naravno istekla, a naručen je iz vana tako da mi ni ne znači to puno, riječ je o originalnom Da vinciju, dakle nije replika.
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
hidro, identičan kupio za 160 eur, 2 daljinska, ali kutija je običan karton. sve je, naravno, original. stiglo iz NL. prezadovljan. za sada....
 
18.10.2016
130
239
43
2 godine je za Ascent-e, IQ ima garanciju 10 godina...znači mogu se slikat, nakon manje od dvije godine korištenja (i to ne svaki dan jer se i motalo naravno) rika, još gledao jeftinije i odlučim se za ovaj iz razloga što sam konto da će trajat kad eto.