Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2018
41
20
8
34
Jedva se povezuje sa app, a kad se poveže baguje, app jedno pax drugo i tako u nedogled.
Ako staviš na podešavanje neku opciju app će pokazivati da je nije primijenila i ako jeste.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Pa zato i pitam koji je smisao te aplikacije. Jednostavnije je upaliti vejp nego otljucavati fon pa dok nadjes app pa onda upalis app pa preko app palis vejp i stimas temp :crazyd:
Ako je tako kako sam si ja zamislio :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Istrus

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Jedino je poučno što, bar na Craftiju broji sate rada, pa vidiš koliko vejpaš, drugo je sve drkeljenje, led jače, led slabije, temperatura gore dole. To je totalno nepotrebno, tvrdim jer imam i znam kako to izgleda. Ali svi smo hightech non stop skrolamo pa su vidjeli da bi nas to moglo začarati. Ništa to, daj ti na vejpu kontrolu temperature, stupanj po stupanj, ništa drugo ne treba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.638
13.727
358
Vis zanimljivo i ja od vejpanja vecinom kasljem ko konj, nakon par dana upotrebe ko da se naviknem pomalo al recimo od zamotanog nikad nisam toliko kasljao!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deda and jopezg

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
lol.. bas mu je sigurno od toga..ili je vejpao kao nenormalan all day all night

ja samo prenosim vesti. valjda treba da budemo svi na oprezu. pogledaj one probleme sa onim vape cartovima u US. a sad zbog toga ocrnjuju celu kanabis industriju.

evo ja uzeo pred neki dan solo2 i sad mi je zao sto nisam iso na air2 jer sam saznao (nisam jos potvrdio) da kod solo2 air path navodno prolazi peko elektronike, a to je nesto sto mi se ne svida preterano.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Vis zanimljivo i ja od vejpanja vecinom kasljem ko konj, nakon par dana upotrebe ko da se naviknem pomalo al recimo od zamotanog nikad nisam toliko kasljao!
Mene tjera na kašalj samo prvi balon (arizer extreme Q),valjda je naj jača para.
Treba uzeti u obzir da je u pitanju vrući zrak, tako da je moguće da i to nadražuje.
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Jedva se povezuje sa app, a kad se poveže baguje, app jedno pax drugo i tako u nedogled.
Ako staviš na podešavanje neku opciju app će pokazivati da je nije primijenila i ako jeste.
Ja nikad takvih problema nisam imao a ima godina dana od kad sam ga kupio.
Pa zato i pitam koji je smisao te aplikacije. Jednostavnije je upaliti vejp nego otljucavati fon pa dok nadjes app pa onda upalis app pa preko app palis vejp i stimas temp :crazyd:
Ako je tako kako sam si ja zamislio :D
Istina je da je jednostavnije ali to brat bratu traje ravno 4 sekunde. Ja osobno vejpam iskljucivo dab a sami pax, bez app, mjenja temp preko jedine tipke koju ima, namjestis koju razinu hoces i onda ga ''protreses'' da prihvati to. E sad, desilo mi se vise puta da sam isao vejpat bez app i ne moram govorit kakav sam nered napravio kad sam onako zagrijani dab u onoj njegovoj komorici maloj istreso ko pavijan :clap::...naravno jos je pridonjelo to sto sam poklopac te komorice skinuo jer bolje pari, odnosno imam jedan ''element'' manje za cistit :D

Meni app sluzi svrsi i nije :crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and mr.dr.Smok

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
air2 i solo2 teardown.


 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Ja sam kupio Zeus, a prije toga imao Mighty, i na pocetku sam samo vape-ao, a sad ga rijetko koristim. Ponekad samo al uvijek se vratim rizli, duhanu i motanju. Neke navike se jednostavno lako ne mijenjaju a sto kazete zna se desiti da se zakasljem i onda mi je jednostavnije smotati jedan:)
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
To kašljanje je baš individualna stvar. Ja ne pušim cigarete i ne kašljem na vejp, osim ako ne vučem ko manijak. Žena mi, i još 3 frenda umiru od kašlja na vejp, baš brutala. Ja mislim da oni to prejako vuku, grezaci, nemaju finese, vejpanje je gospodska igra :)
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
sumnjam da iko nece kasljat, ako previse povuce na vejp. pa pogledajte razne revjue po tubi sa likovima koji duvaju stalno pa kaslju. volio bi videt nekoga ko tvrdi da nece zakasljat pa potegne posteno iz EVO-a :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok