Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
ja evo upravo testirao ArGo u šetnji po snijegu..
uh kako dobru paru radi,odličan je.
Definitivno preporučujem.

maznuh ga na 220 i povukao pošteno pare i nema kašlja ..:)
polako uvlačiti, pustiti da se malo ohladi para.
Po meni je problem tog kašlja što većina vapeova ima jako male, plastične ili kratke nastavke za usta. Para jednostavno bude prevruća pri ulasku u grlo i pluća , i nije ni čudo što ljudi kašlju ko nespašeni ..:D Uzimati kvalitetne vapove, staklene tube i lagano...:)
 
30.08.2018
41
20
8
34
Ne znam zašto meni pravi problem pax sa app.
I na ios i android je tako.
Možda je posao bluetooth čip ili tako nesto.
Zadnja verzija softvera na pax je 0.7.0
Ja nikad takvih problema nisam imao a ima godina dana od kad sam ga kupio.

Istina je da je jednostavnije ali to brat bratu traje ravno 4 sekunde. Ja osobno vejpam iskljucivo dab a sami pax, bez app, mjenja temp preko jedine tipke koju ima, namjestis koju razinu hoces i onda ga ''protreses'' da prihvati to. E sad, desilo mi se vise puta da sam isao vejpat bez app i ne moram govorit kakav sam nered napravio kad sam onako zagrijani dab u onoj njegovoj komorici maloj istreso ko pavijan :clap::...naravno jos je pridonjelo to sto sam poklopac te komorice skinuo jer bolje pari, odnosno imam jedan ''element'' manje za cistit :D

Meni app sluzi svrsi i nije :crazyd:

Ne znam zašto meni pravi problem pax sa app.
I na ios i android je tako.
Ukoliko se konektuje ne zadržava konekciju sa telefonom, a podešavanja jedva uspijem da promijenim.
Možda je pošao bluetooth čip ili tako nesto.
Svakako mi djeluje da je uređaj na izdisaju, a nisam siguran da garancija može da se iskoristi na primjer u Njemačku?
Zadnja verzija softvera na pax je 0.7.0.
 
07.03.2019
30
47
18
Ljudi, upit u vezi DynaVap M.
Zanimao me vaper za hasis, prosao sam hrpu stranica, i DynaVape se uvijek iznova spominjao.
Ispada da je stvar neunistiva i ultraprakticna, pogotovo se stalno spominje kao ultimativni alat za pusenje hasisa.
Moje pitanje, za one koji to mozda znaju iz vlastitog iskustva - koliko je to stvarno istina i kako ga najbolje koristiti?
Koje su mane?
Kako se ponasa kada se u njemu npr. pusi cisti full-melt bez tzv. organic pamuka koji se stalno spominje i onog "degummed hemp fibre", ma stagod to znacilo?
Da li se sve razlije i ulijepi pa dodje do zacepljenja?
Zna li itko?
Hvala.
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.638
13.727
358
Hm probao par puta dynavap ali sa cvjetom ne sa hashom, e sad zanimljiva stvarcica ali meni toliko zahtjevna za koristiti da se uopce nisam snasao em griji em vrti em pogodi omjer zraka na onu rupicu, nikak se snaci kazem ti pa nisam bio nesto prezadovoljan ali ko me bi se dalo zabavljati mozda bi imao i bolja iskustva a i mozda sa hashom funkcionira bolje!
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
@vanzemljak, stavim na EVO hydratube, stavim toplu ili hladnu vodu i opet ako previse udahnes ima da se poderes. nema to veze sa toplim/hladnim/suhim/vlaznim zrakom, nego kolicinom. meni je tako na svakom vejpu na visim C, koristio vodu ili ne moram pomalo. i kolko sam pofato puno je bolje stavit toplu vodu nego ledenu.

dynavap vapcap m je dobar kad ga sfatis koristit. dosta jeftin a neunistiv (osim silikonskih brtvica). i malen. manji od jedne cigarete.
nisam nikad probo nista osim cveta na njemu.
tazite video na youtube:
"How the VapCap Works Airflow Dynamics 101 DynaVap"
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
@iLaki ako se ne varam pax ima garanciju na uredaj 5(ili cak 10) godina. Ja bi im se javio da sam na tvom mjestu. EU regulativa/zakon/garancija za svu elektroniku je 2 godine. Na tu shemu sam reklamirao hansov cob koji je tada bio kod mene 14 mjeseci. Prvo mi nije htio reklamirat al kad sam spomenuo europske zakone projmenio je misljenje.
Ali ako pax daje tolku garanciju mislim da ne bi trebao imat problema. Nista te ne kosta poslat im mail. Na kraju krajeva pax je preko 200€.
I ovo sta mislis da nemres iskoristit garanciju iz druge drzave. Mozes i moras moc. Nema drzava di se nalazis veze sa garancijom
 

Afx

25.11.2014
23
14
3
Uzeo sam Storz& Bickel Crafty na nekom popustu i mogu reć da sam poprilično zadovoljan, neusporedivo mi je bolji od prošlog Pulsar APX
 
10.12.2019
45
232
33
28
Sve preporuke za Arizer Go, jednostavno bolji nisam probao. Isplatilo se čekanje ::listomahanje::


Offtopic: Ko zeli da izbaci duvan, a još uvek nema vejp, preporučujem mu osušen cvet industrijske konoplje(100gr - 1000din) - meni top odgovara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Istrus and D27
06.04.2017
11
40
13
34
Da li neko može preporučiti gdje kupiti pax 2 ili neki drugi sličan vape da šalju u BiH i da je moguce placanje sa BTC?
 
18.10.2016
130
239
43
Sve preporuke za Arizer Go, jednostavno bolji nisam probao. Isplatilo se čekanje ::listomahanje::


Offtopic: Ko zeli da izbaci duvan, a još uvek nema vejp, preporučujem mu osušen cvet industrijske konoplje(100gr - 1000din) - meni top odgovara.


Gdje si uzeo? Gledam ga baš kao zamjenu za Ascent Da Vinci koji nekad šljaka odlično, a nekada spali sve...Inače ovaj mi se Arizer Go čini odličan, gledam samo da je u Europi dućan da ne moram carinu plaćati.
 
08.09.2018
11
14
3
45
Probaj na vaposhop.com ili vapocity.de, osobno sam kupio Arizer air 2 na vaposhopu ali i city ima ok cijene i ponekad akcije... good luck
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr. Greeenthumb
18.10.2016
130
239
43
Hvala, oko 150 evrića su, vjerojatno ću uzeti uskoro... ukoliko je netko zainteresiran prodajem svoj Ascent Da vinci za 500 kn ili oko 70 eura. Plaćen je 2000 kn prije dvije godine, a cijena je kakva je jer je poluispravan vejp, nekada zna spaliti sve, a nekada radi super, pa ako se netko razumije u elektroniku i može popraviti. Vejp je original naručen izvana.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ili uzmes direktno od Arizera...trenutno imaju BOGO akciju (Buy one Get one)...kupis bilo koji Arizer i dobijes free Air
Air Ii je kod njih 179$ ali dobijes i Air kao poklon
za po vani preporucujem radije Arizer Go, Air a ni Solo nisu bas diskretni zbog stršeće cijevi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry
18.10.2016
130
239
43
Gledao sam prvo na službenoj stranici, ali kad mi bubnu carinu platim još dodatnih 50 dolara minimalno , ovo mi je ok što je kolega gore preporučio sajtove, na jednom je čak i besplatna dostava. Nije mi nužno da bude diskretan jer najčešće parim kod kuće, za po vani je još uvijek u modi pljugica, bez koje unatoč vaporizeru i dalje ne mogu ::kauboj::bitno mi je samo da je kvalitetan i naravno cijena, čak razmišljam moža Air 2 uzeti jer vidim da je nešto jeftinije od Go, a pretpostavljam da rade jednako otprilike jer najveća razlika je u dizajnu kod svih Arizera ako sam dobro shvatio?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Istrus
18.10.2016
130
239
43
Upravo naručio Solo 2 za 155 evrića na Vaposhop, jedva čekam sada da stigne, taman uzmem pauzu dok stigne da se očistim od duvana i pokušam završiti priču sa duhanom za sva vremena. ::listomahanje:: To sam mislio i kada sam Da vincija kupio al jbg nije išlo, no skonto sam koliko mi je parenje bolje. I da Da vinci je još aktivan za prodaju, ukoliko je netko zainteresiran ide za 50 evrića,ponavljam nije rika 100 %, ali od 10 seseija barem jednom ili dva puta zna spaliti sve, sad nemam pojma zašto, kako popraviti i tako to, pa ukoliko se netko više razumije odlično.

EDIT: Javili mi da je out of stock, a uplata prošla :plac: Ponudili refund, da čekam ili da mijenjam za nešto što je na lageru pa sam se odlučio za Air 2, po recenzijama vidim da su gotovo isti, jedino izgled i baterija se razlikuju,Solo 2 nema zamjenjivu bateriju, ali je zato jača, dok Air 2 ima nešto slabiju ali zamjenjivu,, nadam se da mi neće biti žao što sam nestrpljiv čekati :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Istrus

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ljudi, upit u vezi DynaVap M.
Zanimao me vaper za hasis, prosao sam hrpu stranica, i DynaVape se uvijek iznova spominjao.
Ispada da je stvar neunistiva i ultraprakticna, pogotovo se stalno spominje kao ultimativni alat za pusenje hasisa.
Moje pitanje, za one koji to mozda znaju iz vlastitog iskustva - koliko je to stvarno istina i kako ga najbolje koristiti?
Koje su mane?
Kako se ponasa kada se u njemu npr. pusi cisti full-melt bez tzv. organic pamuka koji se stalno spominje i onog "degummed hemp fibre", ma stagod to znacilo?
Da li se sve razlije i ulijepi pa dodje do zacepljenja?
Zna li itko?
Hvala.

Imam DynaVap i ne mogu ga dovoljno nahvaliti. Čak i ako se začepi rješenje ne može biti jednostavnije -- samo spališ unutrašnjost komore upaljačem, i vozi dalje.