Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
pozdrav svima. prati li tko ove vaporizere, obicno je to "posebna droga" bar sto se tice pusaca onih elektronskih cigara, svi nesto prate, upgradeaju i slicno, nesto ko i mobiteli.
Zanima me , jesu li i dalje lideri Pax 3, arizer solo 2, firefly 2+ od tog cjenovnog ranga za portable vaporizere ili ima nesto novo, ili bolje a jeftinije u tom segmentu?
Ajde vaperi, u napad!
 
30.08.2018
41
20
8
34
Skvasio mi se malo pax 3 sa morskom vodom i ne radi više.
Da li neko zna ima li pax neki servis u Nemačku, ne bih da kupujem novi jer još nije izašao 4 a drugi vaporizeri mi se ne dopadaju toliko dizajnom.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Skvasio mi se malo pax 3 sa morskom vodom i ne radi više.
Da li neko zna ima li pax neki servis u Nemačku, ne bih da kupujem novi jer još nije izašao 4 a drugi vaporizeri mi se ne dopadaju toliko dizajnom.
pa jel ti to zbog dizajna koristis Pax?
ostavi ti njega smocenog i uzmi si pravi vap...nesto kao Tinymight ili Tetra P80
 
18.10.2016
130
239
43
Pozdrav ekipa! Nakon korištenja Arizer Air II i Arizer Air Solo II napraviti ću kratki osvrt u nadi da će možda nekom pomoći pri odluci kod kupnje. Moja priča ide ovako, početkom godine sam naručio sa Vaposhop Arizer Air 2 jer Solo 2 koji sam u startu planirao naručiti nije bio na lageru. Stigao mi moj novi vejp Air 2, odlična zamjena za pokidani Da Vinci s kojim sam iskreno pomalo razočaran s obzirom da cijenu.I tako koristim ja Air 2 par mjeseci i odličan vejp, lagan za čistiti, fino izbije kada skontaš po kom principu radi, baterija drži nekih sat vremena, dovoljno da se 5-7 puta izbijem, u prosjeku ga punio jednom u dva dana. Sve u svemu prva liga vejp bio dok ga odjenom nisam mogao više napuniti, punio ga drito u uređaj jer nisam kupio zamjensku bateriju i punjač,a izgleda da sam trebao. Vaposhop ispao full korektan, prvo poslali drugu bateriju i naravno nije bio u bateriji problem nego u samoj napravici, poslao im ja to, oni odobrili zamjenki Solo 2 koji je 20 eura skuplji od ovoga koji sam imao. Ja rekao super, dobiti ću ono što sam u startu htio samo nije bilo, stigao Solo 2 ja sretan ko malo dijete i sada ga koristim dobrih mjesec dana svakodnevno i vjerujte da se isplati uložiti 20 eura više u Solo naspram Air modela. Što se tiče samog osjećaja, okusa itd. tu nema razlike, ključna razlika (ona meni bitna) je baterija koja na Solo 2 ladno izdrži cca 3 sata i punim ga doslovno jednom tjedno, baterija nije zamjenska puni se jedino putem samog uređaj putem DC 12 punjača, dok je na Air 2 onaj mini usb kao za mobitel, druga jako bitna stvar je brzina grijanja, znači Solo 2 se ugrije za pola minute plafon, dok je air 2 za istu temperaturu trebao minutu. Kao razliku bi još jedino naveo sam izgled, jer je Solo 2 nešto glomaziniji, točnije širi, meni totalno nebitno, čak mi je Solo malo ljepši, što se tiče stealtha isti ku*ac, skontat će vas onaj tko želi i sa jednim i drugim, koga boli ona stvar njemu svejedno :D eto toliko od mene, a sad odo pariti dalje ::volimj::
 

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Ubo na aukciji Mighty-a ovog novijeg modela iz 2019 (s 20% jacom baterijom) u pola cijene (152€), a ekstra stize i dodatna oprema za njega (veli prodavac da je samo vrijednost tih ekstra dodataka oko 100€) pa da vidimo vrijedi li to cudo i u 2020...
 
30.08.2018
41
20
8
34
pa jel ti to zbog dizajna koristis Pax?
ostavi ti njega smocenog i uzmi si pravi vap...nesto kao Tinymight ili Tetra P80
Koristim.
Kad kažem dizajn mislim i na praktičnost uredjaja u tom smislu, ne mogu one drške na arizer, dugmice i ekrane... i slično... izgleda ostaje na tome da se kupi novi Pax, još uvijek se nalazi na neke sajtove kao najbolji, a mene je odlično služio,posle 2 god nikakve promjene nisam primijetio.
 

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Korisnici mighty-a ili (crafty-a), gdje kupujete "dosing capsule" i "pipe screens"? I
ma li toga po nasim vape shopovima il je ebay jedino rjesenje?

Ako imate koga za preporuciti online ako je netko uzimao i zna da pase velicina screena kao kod mightya ili da ima kapsule s jeftinom dostavom, molim vas javite...
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Pozdrav,

na šta moram paziti kod vaporizera? Ispao sam iz igre, još prije godinu i nešto sam pušio one "pufkalice" e-cigarete, kad sam prekidao sa pušenjem cigareta, i uz pomoć istih sam se odvikao od cigarete.


Recimo ovo je neki najjeftiniji kod nas, neka replika, 180kn. Računajte da neću često koristiti, možda tjedno 2-3 puta, dakle netreba mi nešto skupo, nešto pristojno, a da služi svrhi. Hvala.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Evo i ja bas malo gledam, oku mi je zapeo firefly 2+
Dali ima netko iskustva sa njime, i dali je dobar za svoju cijenu?