Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.09.2016
9
7
3
Evo izgleda Česi šalju za Srbiju. Meni je trebalo manje od 2 minute googlanja i to s SAD IP om :)

ne salju izgleda :((
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Mislim da ti je to svakak malo drugaciji princip torch grije komoru i ima punjivu bateriju a ovo moras ovako zagrijavat. Imao sam torch i sasvim pristojno radi praktican skroz,stavis vecu bateriju pa drzi duze al nea do papira mi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
zar moze da se koristiti obicni upaljac sa dynavap? nisam probo nikad. samo torch, al neki čajniz jer sam skupi uspeo unistit alkoholom :-(.
naime oni prozirni spremnici na torch-evima nesmiju da se ciste alkoholom jer komora ispuca odmah.
 
17.06.2018
23
40
13
Ja Dynavap M 2021 svakodnevno koristim već 10 mjeseci. Stvar je odlična. Nije točno da se ne osjeti miris, osjeti se itekako, ali znatno manje nego kod gorenja jointa, jer ipak ovdje nema gorenja. Za samu upotrebu potrebno je malo prakse kako biste shvatili na kojem dijelu čep treba zagrijavati da bilje bude jače, a na kojem da bude slabije zagrijano. Također, potrebno je dosta prakse kako biste "uhvatili nit" za određivanje veličine plamena iz brenera, za to koliko daleko čep kojeg zagrijavate treba držati udaljenim od plamena brenera, kao i koliko sekundi nakon drugog klika čep još treba grijati za maksimalnu količinu pare. Kad sve pohvatate, stvar je odlična. Zdravije je, nema gorenja, nema duhana, manje smrdi nego jont, a također trošite i manje trave da biste dobili isti high jer Dynavap na istu količinu trave lupa jače.

Savjet: baš nedavno sam saznao da u Hrvatskoj u "Tediju" navodno postoji velik izbor brenera po malim cijenama.
 
Poslednja izmena:

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Pozdrav ekipa! :respect:
Dakle, kao što je @budalin rekao, čitao ili ne čitao ovu temu ja neću skužit k***a. Niti sam ikad vidio vape niti sam ga držao u ruci.
U biti lažem, probao sam neki jednokratni koji je u sebi već imao neko punjenje od ulja/voska (pojma nemam), donio prijatelj iz SAD-a, nebitno uglavnom.
Ja bih sebi uzeo jedan prijenosni vaporizator za suho bilje.
Razlog kupnje vape-a je prvenstveno taj što ga mogu diskretno pušit/inhalirat/udisat, ne znam koji je već termin za to..
Da se razumijemo, za mene je džoint od duhana i marihuane majka, "number one" da se tako izrazim.
Ovo bih si uzeo čisto da imam kad zagusti, tipa ako sam negdje di nije zgodno zapalit zbog mirisa itd itd.

Sad mene zanima što biste mi vi preporučili i kako vam se čini ovaj koji bih ja uzeo, nekako mi je najbolji omjer cijene i recenzija i tako to, znate na što mislim. Ne bih odma uzeo neki najskuplji u slučaju da mi se ne svidi takva vrst konzumacije pa da bacim lovu bezveze.
Mislim da bi ovaj na temelju onog što sam zaključio mogao biti ok za početnika i neznalicu poput mene.


Puno hvala i sretan Uskrs svima koji slave, a i ne slave :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Eto opet mene i to opet s istim odgovorom. Solo Arizer II. Pogovoto sad kad mu je cijena jos pala dole. Neke od prednosti u obziru na konkurenciju (Mighty-a ne racunam):
  • Jednostavnost ciscenja i odrzavanja
  • Okus pare
  • Parenje moguće i dok se uredjaj puni
  • Trajanje baterije
  • Izmjenjivost baterije
1650203235713.png
 

Degen erick

Aktivan Član
01.04.2020
177
775
93
25
Ja Dynavap M 2021 svakodnevno koristim već 10 mjeseci. Stvar je odlična. Nije točno da se ne osjeti miris, osjeti se itekako, ali znatno manje nego kod gorenja jointa, jer ipak ovdje nema gorenja. Za samu upotrebu potrebno je malo prakse kako biste shvatili na kojem dijelu čep treba zagrijavati da bilje bude jače, a na kojem da bude slabije zagrijano. Također, potrebno je dosta prakse kako biste "uhvatili nit" za određivanje veličine plamena iz brenera, za to koliko daleko čep kojeg zagrijavate treba držati udaljenim od plamena brenera, kao i koliko sekundi nakon drugog klika čep još treba grijati za maksimalnu količinu pare. Kad sve pohvatate, stvar je odlična. Zdravije je, nema gorenja, nema duhana, manje smrdi nego jont, a također trošite i manje trave da biste dobili isti high jer Dynavap na istu količinu trave lupa jače.

Savjet: baš nedavno sam saznao da u Hrvatskoj u "Tediju" navodno postoji velik izbor brenera po malim cijenama.
Kako ga cistis legendo ✌️
 
09.05.2022
3
1
3
40
Imam Dynavap M 2021. Dobra stvar, najviše jer sam prestao duhan i bilo mi je problem opet uvlačit paljevinu.

Ja ga čistim u 96% alkoholu, malo u zdjelu, sa štapićima za uši i papirantim ručnicima. Nije uopče problem te je meni potrebno tek na svakih 2-3 tjedna čišćenje. Samo gumene dihtunge bi trebalo čistiti bez alkohola. Ima lijep video na youtubu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degen erick

Degen erick

Aktivan Član
01.04.2020
177
775
93
25
E super hvala...ja sam ga isto uzea jer nmgu vise s duhanom pusit..zelim se rijesit tok poroka sta prije ahajaj..al dynavap je stvarno odlican i odradi super posao
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Ko hoce odlican vap a povoljan...xmax v3 pro...trenutno 78 eura u vapefully-u...uzmite i dosing capsule
 
Poslednja izmena:
  • Love
Reactions: Bizzzo
22.01.2014
47
36
18
Htio sam uzeti neki vape da zamjenim bong. Na kraju sam odriješio kesu i uzeo Volcano classic. Ispocetka mi jednostavno nije bio isti osjecaj. Napravio malo pauzu, napunio par balona. Mogu rec da vise uopce nemam zelju za bongom. Okus pare vrhunski, lakoca disanja, cisci high. Jedina mana je što se više troši kad je slađe hehe