VapeXhale [VXC] - Vaporizer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Svaki hobi košta... Bez obzira dal to vrijedi tolko i ne (ako ćeš zbrojit vrijednost materijala i obrade, sigurno ne vrijedi), a tu je na nama odluka oću li ja to kupit il ne, al sigurno se kupuje kad se nudi.... Ako nećeš ti, netko drugi oće....

Nije to samo u vezi toga. Zašto bi ja pio kavu od 6 kuna u bircu a Neven Ciganović pije onu mačju kavu za 120 kuna?

I milijun drugih primjera.... ;)


I nije 1500 eura, nego kuna.... :rofl:
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
LAJK (ali ne za video :icon_lol)

Ajde čekam report, kolko para, carina? Imam mjesec dana da se odlučim koji ću vap naručit, za sad mi je MagicFlight LaunchBox na vrhu ljestvice.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ajd evo na brzinu:

+ 25$ UPS-u

Znači:
350$ Vape (Preorder cijena: - sada standardna je 450$)
40$ EZ Bowl ("posudica di trpaš bilje (dva seta (8kom)))
25$ poštarine UPS
77$ poštarine posredniku shipito.com
- stiglo u RH za 4 dana
830kn troškovi carinjenja (prošlo sve bez problema)
=
3650kn

Inače je cjenovno u razini Volcano-a ali ubiju ovi shipping troškovi iz USA i onda carina na sve to.
Eh da, još nema verzije za EU tržište pa sam morao kupiti pretvarač 220V>120V (130kn).

A i ne možeš ga još kupiti tek tako, jer nisu niti odaslali svih 1000 s prve preorder liste koja je napravljena prije
2 godine. Tek su na 250+ (moj je #0268), tako da i ako se predbilježiš sada trebala bi čekati par mjeseci. jfyi =)
http://www.vapexhale.com/

Da li vrijedi 350$(450$) ? I te kako vrijedi! Vrijedi svih 3800kn i dvije godine čekanja. Volcano mu nije sjena.
Jučer navečer me odvalilo tako da sam dobio instant povratak u prošlost kao prvi put kada sam probao bong i
zbongao se skoro u nesvijest.... it's that good :thumb:

p.s. MFLB je odličan mini prenosni vap, top of the line u tom segmentu, ali pitanje je što tebi točno treba.
Mogli bi otvoriti pod-podforum za vaporizatore. Vidit ćemo.
Za početak možemo jednu temu generalnu, pa tamo mogu ići ovakva pitanja koji Vape kupiti i sl.