VapeXhale [VXC] - Vaporizer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Neznam koliko se vas interesira za vaporizatore ali eto svejedno ću dignuti temu o ovom.
Čini mi se da će ovo biti jedan od najboljih vapeova na tržištu kada izađe.
U izradu ovog čuda bacio se stonemonkey55, lik koji ima brdo vapeova u kolekciji i ima ga
na svakom forumu di se spominju vapeovi.
A oko sebe je okupio je**čki team koji ce sudjelovati na ovom projektu,
doveo je neke od najboljih proizvođača custom bongova.
Team: Vertigo Glass, SG Sovereignty, Stone GlassWorks (SGW), Luke Wilson

Official Site: www.vapexhale.com



header_left.png


Grijač će biti keramički a unutrašnjost kroz koju prolazi vrući zrak kompletno staklena.
Tako da jedina metalna stvar koju će zrak dodirivati je screen (mrežica u bowlu gdje stavljaš vutru)

Price (cijena): "In 300$ range". (SSV price range)

Ja sam bio skoro 100% siguran da ću kupiti SSV, samo sam gledao di da ga nabavim što jeftinije da nije velika poštarina.
Ali sada sam definitivno
100% siguran da će moj prvi vaporizer biti VXC, jer ovo je stvarno perverzija nasprema ostalim vapeovima.
:sun2:


SGW Domed Circulator HydraTube



Vertigo Glass 10-Arm Tree HydraTube







VXC - Alpha model





Video - Testiranje prototipa - test zadrzavanja topline
http://www.youtube.com/watch?v=aH4jQ-MBZ5Q

Original tema na FuckCombustion.com
FC Vaporizer Review Forum
:hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nije puno za zdravlje,gotovo đaba.Svi smo dilerima poklonili bar 5 vaporizera...:(
Do kraja godine definitivno kupujem,možda ne ovaj ali viditi čemo.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Volcano je pre razvikan i preprecjenjen vape, ima dosta boljih vapeova za manju cijenu.

Ako pogledam da je dosad otislo oko 1500+ kn za opremanje growa i svega onda 1800 nije puno :)
Sada da je izracunat kolike bi ustede bile na kolicini za razliku od ostalih nacina konzumacije, i tu bi se ustedilo malo.
Ali sta Green kaze, za zdravlje nista nije puno :icon_wink:

Novi video: http://www.youtube.com/watch?v=PoPrBMtY688
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa da,gledaj kao da kupuješ televiziju,mikrovalnu,ili slično:)
ionako pare koje imaš sve potrošiš,bilo 300kn ili 3000kn,samo je pitanje šta češ prije kupiti.Koliko uzmu izlasci ponekad...
Ovo je za zdravlje,znači prije vaporizer pa onda plazma,mikrovalna je još i štetna,iako dobra sušilica,hehe:rofl:
-Mislim da vaporizeri zaslužuju svoju temu,i trebalo bi je početi puniti:)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Pa da, ono kad pogledas di sve ulupas pare onda to i nije uopce puno.
Npr meni; Mis 600kn, podloga za misa 200kn, Slusalice 1400kn, Joystick 350kn, Palica za avione 1500kn, Plazma 42" 9000kn.
Ostalu periferiju i komp necu niti spominjati, a koliko ce otici uskoro na auto ... heh :icon_lol:

Uglavnom kada krene shipanje za Europu ja ga uzimam odmah, pa mozete ocekivati i review neki :sun2:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja bi totalno volio imati vap, ali škrt ga kupit šta da radim, možda jednom kad budem imo neka primanja.

Podloga za miša 200 kn ???? Pa jel nije to inače džabe da se uvijek nađe, ja ni nemam podlogu.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Podloga za miša 200 kn
I u rizlama od 1€ vutra gori,pa zašto onda davati200+€ za vaporizer?
Odgovor-pa drukčije je,realno je stvarno drukčije iako po meni to ne prelazi 30% poboljšanja,isto kao i s podlogom od 20kn i 200kn.
Jednostavno je osječaj drukčiji,zadovoljstvo kvalitetnim,i kad se dobro oznojimo za to onda i cijenimo.

Kad če to he-man,jel moguče da si zaigran baš za onaj koji nije trenurno dobavljiv?:icon_lol:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
@Saman - podloga - Razer eXactMat

Green, malo mi je falilo da kupim SSV jos sam samo gleda kako bi to islo preko granice i koliko bi me postarina izasla i sve.
Pa sam trazija jel ima po EU kupiti da ne narucujem iz USA, i onda san vidija onaj topic i poceja ga pratiti.
I uglavnom ovaj koncept vaporizer+"bong" + full glass itd. mi odlicno pase tako da sam definitivno odlucija uzeti ovog.

Mozda cak i uzmem USA verziju pa kupim pretvarac za struju, neznam, poslat cu ovom tipu mail s par pitanja pa cu viditi.
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
Ciao Peoples

odlicna stvar ovaj VapeXhale!! ja sam od drugara probo ovo:
http://www.vapman.com/index1.html i uverio se da odlicno radi:icon_lol: po meni najefikasnije i najjeftinije resenje sto se tice mobilnosti i kvaliteta! samo sto uz njega trebas imat Upaljac sa "JET-FLAME" ali zato nisi zavisan od struje i mozes svugde koristit:sun2::hehe:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
He-Man je napisao(la):
Volcano je pre razvikan i preprecjenjen vape, ima dosta boljih vapeova za manju cijenu.

vjerovatno, ali jesi li ga isprobao? osobno? jeli itko na ovom forumu? ja sam opasno zainteresiran, cijena mu je prava junačka, ali i mi smo prava junačka država. junačka, za ovce, junce i to :D
pošto vidim da si ti he-mane odradio research ajd pliz ako imaš koji link di ekipa pljuje vulkan, di mu nalaze mane i ostalo, ja nalazim samo hvalospjeve.
sve košta, neko si može priuštit neko ne, neko si ne može priuštit ali si priušti nauštrb nekih drugih stvari. nekome sam u potpisu vidio da je hobi ono besplatno što te puno košta :D
na kraju krajeva, pare su da se troše
ja kad zbrojim svoje hobije hmmmmmm što kaže he-man, komp kad sam slagao 15k kuna (bez podloge za miša) ;)
pa snowboard oprema
pa wakeborad
ajme, već mi je muka
al najveća mi je muka platit puno malo loše trave, to me ubije
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hazeseeker duva na vulkano,i on pjeva hvalospjeve,znači nema razloga da ga ne uzmeš ako imaš čim da platiš:)I mr.dr. Smok posjeduje jedan,upitaj ih malo kako radi hehe.Ja sam rekao do kraja 2010 kupiti neki vap,al pošto godinu dana ne raste ništa,neisplati ga se trenutno kupovati radi ulične crkavice,al bit če bolje:)
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
haze-u sam poslao pm, mene zanima koliko brzo to stiže i koja je procedura? jesu kakva extra cimanja s extra troškovima carine bla bla bla, carina crni fondovi i tako to, vole oni nas.
ja koliko sam proučio vulcano je profi medicinska oprema, čitam oduševljenja ali dok ja to ne vidim,opipam i okusim ništa od toga
ni ja u to nebi neke uličarke ubacivao, ja bi to za real deal.
tipa moja trenutna 8miles high i ganeshica, brzo im je dan d pa bi baš sad naručio i onda se prisilio da se kjura dok vulkan ne dođe
ako ga naručim...
ali to u mene ide jen dva i nema razmišljanja
nego onda ima, e danas idemo biciklom da uštedimo na gorivu, ovo nam ne treba nužno i tako to.
nije stvar u tome koliko imaš nego koliko ti treba
reče mudrac
i pametno reče