Vaping kao spas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vaping?

  • Da

    Votes: 7 38,9%
  • Ne

    Votes: 11 61,1%

  • Total voters
    18
29.03.2020
60
104
33
Pozdrav, nisam nigdje našao sličnu temu pa pišem ovu, ako netko ima volje da malo prepriča svoje iskustvo sa vejpanjem nikotina kao zamjenu za cigarete/ duhan, ja sam osobno nakon 7 godina pušenja uspio u jednom danu ostavit tu lošu naviku i prešao sam na vejping, u tome mi je pomogao prvi bliži vape shop i nešto malo volje da se ostavim te gadosti, nisam mislio da ću ikad prestat sa duhanom ali nakon šta sam krenuo udarat po 2 kutije na dan i počeo smrdit kao turčin koji čuči i povlači jednu za drugom kap je prelila čašu, vejping kao sam donosi niz pozitivnih promjena koje sam osjetio i na samom sebi kao što je povratak mirisa, puno manja jutarnja nervoza prije prve cigarete, prsti više nisu žuti, roba i stan miriši te naravno puno deblji novčanik, i jedna velika prednost vejpinga je što imate neograničen izbor, od samih aroma i uređaja itd., eto ako netko ima neko pitanje u vezi samih e cigareta kako to funkcionira koje su cijene i koliko su štetne slobodno pitajte, smatram da nakon 4 godine vejpinga imam dovoljno kredibiliteta da pričam o tome i širim svoje znanje i iskustvo drugima da pomognu sami sebi :popcorn::
 
Poslednja izmena:
19.09.2022
28
44
13
22
Ista prica koristim elektronske evo ima vec 2 godine a jel znas mozda kako da dobijem dobru aromu kao sto imaju jednokratni vejpovi arome bilo koji mod probao ni jedan nema ni priblizno dobru aromu kao jednokratni
 

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Smatram da ukoliko se odlucis da napravis tranziciju tipa Duhan > Vejp > baciti oboje, da je sasvim okej, ali mijenjati govno govnetom mislim da stvarno ne ide...
Duhanio sam preko 15 godina, jedne veceri zdrobio cijelu kutiju cigara u bacio u kontejner, otisao u Vape Shop uzeo jedan od najskupljih vejpova i opremio se tecnoscu za godinu dana... zasitio se vejpanja, jedno vecer ga trehnuo od zid i rijesio se i tog poroka :)
Ponavljam, u nekoj tranziciji prema prestanku smatram da je oke, ali ici dalje sa tim, jok. Ista stvar kao sa ovim IQOS sranjem...
@Dim iz uveta Dobar PG/VG - kvalitetan, baza kvalitetna, aroma neka poznata tipa YETI, i stimas sebi, i to je to.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Sve stoji što si rekao, prednosti su poznate Međede.
Iako i vape oprema ima svoj trošak, tako da rekao bi da je samo manje zlo,
osobno sam fućko te vejpove potrošio sigurno kroz 3 godine preko 300 eura na razne arome, uređaje i dodatke.

Pa sam na one heets patrone prešao izvjesno vrijeme, i nakraju i to prestao kupovati. Jer mi počelo smrdit ko kozja pišaka.
Sad se počastim samo vikendom dok cugam kutijom cigareta, i tako se zatrujem pa oporavljam do sljedeće pijanke...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Vaping kao spas :)
Slažem se. No isto tako treba zabraniti koristenje u javnom prostoru. Jer sto nekom miriše drugom 'smrdi'.
Bio sam na jednom rodjendanu, okrugli stolovi 10 stolica, zabranjeno pušenje u sali.
Za stolom je jedan koji vejpa :)
Vejpa li ga vejpa. Spasava ga vape od nikotina.
Bato, malo malo povuče. Ponekad bude ogromna kolicina pare, dima ili sta vec koja mu izlazi iz usta.
Mi ostali za stolom, svi smo disali taj njegov miris.
Jebeni užas :D