Vapman - Vaporizer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Evo ga :sun2: stigao jučer iz Berlina, Vapman vejp :sun2: njihov site - Vapman.com

Naručio s ove stranice (jedan od retailera glavnih), verdampftnochmal.de
Platio preko PayPal-a 83,19€ + 30€ dostava. DHL zato je dostava toliko skupa.
Znači sve skupa 114€ i za 8 dana mi poštar donio paket na vrata, nisam platio carinu niti PDV :thumb::icon_mrgreen:

Jučer probao jednu turu direkt na vape, i nije me baš previše puklo.
Ono, osjetim lagani rad, olakšanje i osjećaj lebdenja, automatic smile i lagano usporavanje pokreta.
Nakon toga sam zakrmio jer je bilo već kasno oko 2 ili 3h iza ponoći,
a nisam možda niti dobro tajmirao plamen/grijanje i duvanje pa valjda nije postiglo full efekt . :snupi:

Evo danas ga prikačio na Bong Svemirske Federacije Ujedinjenih Stonera :icon_lol: paše perfektno :thumb:
Onda sam malo poslikao i pomaknem papir a downstem se otkotrlja sa stola :punch:
Pa sam morao skombinirati homemade jedan, onako MacGyver style :costumed-smiley-027 slamka za sok and its done :icon_lol: (nemam sliku)

Ovako preko bonga ubija totalno :bong7bp::bananallama:
Ne mogu milkati da ono čitav bong zabijeli ali napuni se vaporom dosta dobro i šta je glavno nema niti k od kašlja nakon što posaugam.
Nakon jedno 5-6 hitova na bong sam stao i za par minuta već bio sređen ko da sam popalio frulu veličine i dužine kažiprsta.
(i to čisto samo vutra (nisam nikada mješao s duhanom))


Evo par slikenza pa usput pogledajte koliko je potrebno vutre za u vape a da te dobro uneredi.
Ima valjda 0.10-0.20g :icon_smile: i čini mi se da bi se to još moglo vapeati jer nije skroz potamnilo sve.










:hippy: peace

 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Jednostavno do bola, drvo i metal.
Malo skupo ali čini čovjeka sretnim ;)
I čini mi se treba imat dobar upaljač na mlazni pogon.
Rep:happy031:Rep
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Hvala na preporuci :thumb: iako taj Vaporbrothers u današnje vrijeme baš i nije "nešto".

Poprilično sam istražio tržište vaporizera i krajnji izbor mi je pao na MFLB i Vapman, bilo ih je još par
ali nisu trenutno dostupni za prodaju već su samo ideje ili testni modeli.
Odluka je pala na Vapmana samo zato jer baš i ne volim baterije/elektroniku.
Da ne bi bilo zabune, MFLB je isto odličan prijenosni vape stvar je eto samo u nijansama i osobnom ukusu.

A oba su mi ispunjavala skoro sve što sam tražio od prijenosnog vapea.

Čvrst materijal izrade(drvo), dobar dizajn, dimenzije, stealth faktor, jednostavnost pri korištenju i odlični reviewi.
Vapman praktički nema niti jedan loš review/zamjerku osim što se neki tuže na premaleni bowl
ali to je od osobe do osobe i stvar njihove tolerancije na Vutru te način korištenja vapea.
Eh, i vapman je vodootporan i pluta na vodi, to mi je još jedan plus u slučaju da mi upadne u more :icon_lol:

Razne plastične vapeove nisam niti imao u planu ali i da jesam sudeći po raznim review-ima po netu vrlo
vjerovatno mi svejedno ne bi ušli u posljednji top5 izbor. +(plastika i elektronika :eek:hno:)

Tako da sam na kraju uzeo to što sam uzeo jer mi prijenosni vaporizer ionako treba,
a za kućni vape čekam da
VXC krene u prodaju.


:hippy: peace
:fishing:
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
zanimljiva spravica :)
ja sam razmišljao o kupnji vapmana, mflb-a, iolita ili nekih sličnih portable vaporizera, a na kraju sam naletio na jedan zgodan vaporizer i sad nestrpljivo čekam da mi stigne. radi se o Vaporgenie Aluminium Bat http://www.vaporgenie.com/Metal.html. izabrao sam ga jer mi se činio kao dobar uvod u svijet vaporizera s obzirom na svoju cijenu od 40$ (+5$ poštarine) i predobre recenzije koje se mogu naći na internetu. za njega tvrde da mu je 'vapor' najsličniji vulcanu od svih ovih portable vaporizera. ima i drugih modela u obliku lule, od staklenih, drvenih do metalnih. ovaj je bio najjeftiniji i učini mi se najviše stealth jer može stati u svaki džep. trebao bi stići krajem ovog tjedna ili početkom idućeg pa vam nakon iscrpnog testiranja javim kakav je u praksi :icon_lol:
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
e, zaboravio sam na ovo. stigao mi je vaporgenie bat odmah dan nakon ovog posta. iznenadila me brzina pošiljke. nikako uhvatit vremena da napišem koju riječ o ovoj spravici, valjda ću kroz koji dan. uglavnom, sve super, samo troši puno upaljača. odlična stvar za one koji ne žive sami. možete bit napušeni po cijele dane a da nitko ne osjeti miris trave. da sam ga bar prije kupio! danas sam ga koristio u wc-u jednog kafića dok sam bio na kavi sa prijateljicom :) ma ludilo stvarčica
 

tomas

Aktivan Član
05.12.2010
65
20
0
45
Želio bi nabaviti neki prenosni vap i ovaj MFLB mi dobro djeluje pa molim za savjete oko kupovine i naručivanja u Srbiju. Preko BlissSville je 99$ + 13$ međunarodna dostava. Da li postoji neki siguran prodavac u Evropi?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
po meni ne...
na prvi pogled izgleda dosta zanimljivo,međutim sama prezentacija mi ne ulijeva povjerenje....sve to nešto zapinje i 'tvrdo' ide...tako da ne bih bio baš spreman dati toliku lovu za tu spravicu....dok npr, He-Man-ov mi se sviđa
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Da je manje para ok. jer nije loš, malte ne brzo (sad koliko ne vidi se i ne može se po ovom video klipu vidjeti) ali veoma diskretan, - sad samo što je puno para, ... mislim da je ovdje više "šminke" nego samog učinka!!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
He-Man je napisao(la):
Evo ga :sun2: stigao jučer iz Berlina, Vapman vejp :sun2: njihov site - Vapman.com

Naručio s ove stranice (jedan od retailera glavnih), verdampftnochmal.de
Platio preko PayPal-a 83,19€ + 30€ dostava. DHL zato je dostava toliko skupa.
Znači sve skupa 114€ i za 8 dana mi poštar donio paket na vrata, nisam platio carinu niti PDV :thumb::icon_mrgreen:

Jučer probao jednu turu direkt na vape, i nije me baš previše puklo.
Ono, osjetim lagani rad, olakšanje i osjećaj lebdenja, automatic smile i lagano usporavanje pokreta.
Nakon toga sam zakrmio jer je bilo već kasno oko 2 ili 3h iza ponoći,
a nisam možda niti dobro tajmirao plamen/grijanje i duvanje pa valjda nije postiglo full efekt . :snupi:

Evo danas ga prikačio na Bong Svemirske Federacije Ujedinjenih Stonera :icon_lol: paše perfektno :thumb:
Onda sam malo poslikao i pomaknem papir a downstem se otkotrlja sa stola :punch:
Pa sam morao skombinirati homemade jedan, onako MacGyver style :costumed-smiley-027 slamka za sok and its done :icon_lol: (nemam sliku)

Ovako preko bonga ubija totalno :bong7bp::bananallama:
Ne mogu milkati da ono čitav bong zabijeli ali napuni se vaporom dosta dobro i šta je glavno nema niti k od kašlja nakon što posaugam.
Nakon jedno 5-6 hitova na bong sam stao i za par minuta već bio sređen ko da sam popalio frulu veličine i dužine kažiprsta.
(i to čisto samo vutra (nisam nikada mješao s duhanom))


Evo par slikenza pa usput pogledajte koliko je potrebno vutre za u vape a da te dobro uneredi.
Ima valjda 0.10-0.20g :icon_smile: i čini mi se da bi se to još moglo vapeati jer nije skroz potamnilo sve.










:hippy: peace


Extra fakat... mislim da i vrijedi tih novaca... pravo zgodna spravica što reče Haze...
Samo da je jeftinija malo... da i ja sebi uzmem, mada mislim da ni homemade nije toliko problematično napraviti - negdje sam gledao klip, ali nema teorije da se sjetim....
Koristim rizzle "Ziggi - Slim" ali svaki dan ili svaki drugi, uzmem BONG!, on me ono baš "fisne" i to momentalno, nema čekanja... naravno manje vu, ali sam siguran da za pluća BONG! nije dobar, niti uopšte za konzumiranje vuve u medicinske svrhe... Vap - TITO! makar i kućne izrade