Vaporizer list by ******

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Dali neko ima ovu spravicu ili je probao istu i kakva su iskustva?
Vaporizer List | ZLAshtek Online shop
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
To je kinesko smeće i ako sam dobro preračunao 5000din = 360kn = 50€ = 70$
Dodaš još malo i možeš kupiti MFLB koji je jedan od najboljih prenosnih vaporizatora na tržištu.

Kineska sranja upitne kvalitete ne vrijede niti 20$, bolje onda rokati na joint.
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Postoji gomila slicnih vaporizera na stranim sajtovima po ceni 40+$ plus poštarina tako da je ovo povoljna cena za nekog iz bg-a ko može da ga kupi u radnji.
Evo slike za one koje mrzi da stisnu na link http://www.*******.com/zlashtek/sites/default/files/imagecache/product_full/pajp-17.jpg



dakle ako neko ima ovakav ili slican,tj. da radi na istu foru neka napiše nešto o njemu.

 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Cuj u svakom slucaju je bolji nego djoint na rizlu(za mene),al jbg o ukusima se ne razglaba :)
Ko kako voli nek izvoli...
Enjoy
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Neznam kakav je taj tvoj ali je skup. Preko eBay-a su jeftiniji. Ja imam ovakav sa postarinom je izasao 35€
vt100
Iskreno nije mi se svideo. Jeftina izrada, izgled, kvalitet nepoznat, tako da posle par puta skuplja prasinu. Ipak kupiti nesto za sta nemas garancije, neznas kvalitet a punis pluca sa necim ( tek kasnije razmislio ). Nemozes tacno namestiti temperaturu a kod jeftinog vaporizera to je najbitnije i kakvo grejno telo ima. Jer kad koristis to cudo od tehnike nesme doci do paljenja materijala. Da pojasnim malo kada upalis dz..... tebi dolazi do gorenja materijala a kod vaporizera nesme, mislim moze ako ti je temperatura velika, jer ti je to klasicna masina koja treba da oponasa inhaliranje ( kao prije lonac razne travcice i peskir preko glave pa inhaliraj ). Mnogi ga hvale generalno jer se manje trujes samo kod ispravne upotrebe. Moze se konbinovati sa lulom ili nekim filterima. Rad je posebna prica. Ako ga uspes redovno namestiti i ispravno koristiti osetices samo rad thc-a jer ti se nepojavljuje drugi dim ( duvan, trava), mora se probati tesko je opisati jer je velika razlika. Nekazem da je bolje nesto nego se manje trujes i drugaciji je rad i sam dolazak. Mnogima se nije svideo strani forumi a mnogima da. Sad koliko je zdravo, jer ima razlicitih neki rade sa zicom kao moj neki imaju kamen, metal, nebiti znao reci ( ovi jeftiniji ) jer koliko sam upoznat mnogo se vode rasoprave po netu. U svakom slucaju je za svakodnevnog korisnika zdravije je nego srolati dnevno dva tri.
Jos se razmisljam dali izdati tolike pare ali svi ga hvale pa mozda dodje i kod mene ove godine bozic bato Aromed 4.0 Vaporizer | Vaporizer Shop Test
To bi bila moja zelja sad ostaje da se razmisli dobro.
Sto se tice tih prenosnih pa zato se i zovu prenosni jer sluze za nuzdu a ne za svakodnevnu upotrebu.
iOlite | Vaporizer Shop Test
Tako da dobro razmisliti jer to nisu male pare a uvlacis u pluca.
Ovaj AROMED se koristi i u bolnicama pravi bolnicki uredjaj al i cena je dobra. Neki bi kazali koliko para toliko muzike, kada je u pitanju tvoje zdravlje moras resiti sam.
Nadam se da sam malo mogao pomoci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sekach
14.06.2011
11
2
0
39
@NoTrippin: Zaboravio sam napomenuti da ovaj moj DIY uređaj nije nikad radio na zadovoljavajuć način baš iz razloga kojeg je naveo DEDE, a to je da nema kontrole temperature i da veoma lako dolazi do zapaljenja umjesto vaporiziranja (uređaj se napaja sa nekog starog napajanja za računala). Svejedno kad budem ulovio malo više vremena budemo otvorio novu temu i bacio opis uređaja čisto ako nekog bude zanimalo dalje eksperimentirat sa tim.
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Hvala svima na odgovorima,nije me bilo neko vreme pa eto sad citam,
He-Man u pravu si,pretrazio sam malo bolje i stvarno je preskupo,
DEDE reci mi dali si platio carinu,porez i ostala sranja za taj VT100 ili si prosao bez toga?