Vaporizer od sijalice?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2014
1
0
1
Pozdrav stoneri, za Vaš sajt sam čuo od drugarice, pitajući nju za savet. Rekla mi je da je ovo mesto za moje pitanje i da ću dobiti najbrže i stručne odgovore. Nadam se istom.
Pročitao sam pravila foruma, ono što mi je zapalo za oko, a moglo bi da bude problem mom cilju dobijanja odgovora je sledeće:

11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.

Napominjem da ovo nije pokušaj reklamiranja proizvoda koji će biti spomenut u daljem tekstu.

Ako admini odluče drugačije molim da se post izbriše.

Da pređem na temu..

Naleteo sam jutros na ovaj oglas, malo izguglao i shvatio da ovo nije loš način pušenja nama voljene biljke, tačnije da se može "izvući više" iz iste. Ako je poštovani prodavac svoju robu opisao iskreno ovo bi stvarno mogla da bude jeftinija alternativa.

Sledeće što me zanima je:

  • Da li je pušenje na ovaj način bezbedno?
  • Da li je ovo moguća alternativa na ponuđene proizvode iz Zla šteka? (problem sa novcem je svima, na žalost, poznat)
  • Da li se ovim načinom pušenja može doći do tako zvanog "clean high" efekta? (svuda po internetu se pominje)

Molim Vas da budete obavešteni da ja biljku koristim nešto duže od godinu dana i nisam nešto iskusan i upućen, takođe sam samo rekreativni pušač, ne stalni.

Pozdrav prijatelji i nadam se da nisam ni na koji način uvredio nečiju inteligenciju ili povredio neka od pravila foruma.