Vaporizer

Hesi Canna Mills Nutrients

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
200
0
0
34
Dali ima tko sa foruma vaporizer, ili iskustva s njime? Gdje ga se može nabaviti, mislim na najbližu lokaciju i naravno povoljnu cijenu?

OP
OP
kotva

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
200
0
0
34
za vikend se nadam da ću probati napraviti i uporabiti. imaš kakve savjete?

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.509
44
0
34
kotva je napisao(la):
za vikend se nadam da ću probati napraviti i uporabiti. imaš kakve savjete?
Dobro izgrindaj/usitni travu, stavi malu kolicinu. Bolje vise puta ponovit proces nego stavit previse jer se atmosfera unutar vaporizatora zasiti vlagom i nemoze primit fizicki vise pare pa dio thca ostaje neiskoristen. Zagrijavaj postupno treskajuci zarulju svakih par sekundi. Treses ju da ti trava na samome dnu ne zagori i da joj malo promjenis raspored. Kad se komora blago "zadimi" (dim je ustvari 90% para), skini "poklopac" (moze bit od neke tkanine ili papirnata maramica), uvali slamku i udahni duboko :rofl:

Pri samome zagrijavanju i kasnije uvlacenju pripazi da ti para ne curi negdje vani.

Ako ti je trava zelenkasta nakon obavljenog postupka znaci da si ili stavio previse, ili nisi dovoljno dugo zagrijavao.. ako je zuckasta napravio si taman.. ako je djelom vrlo tamna, a djelom zelenkasta nisi dovoljno tresao vaporizator.. ako je veoma tamna ili crna znaci da si zagrijavao predugo! Treba malo prakse sa ovime isto kao sta treba prakse za smotat dobru dzoju, ali jednom kad skuzis sistem od iste kolicine trave jednako ces se "navaporizirat" i "napusit", a i pluca ce ti biti zahvalna!!! Ja znam da moja jesu.. ovo je dobro pogotovo za one koji se aktivno bave nekim sportom i nemogu si dozvolit smanjivanje kapaciteta pluca pusenjem.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.509
44
0
34
Hey klorofil..

Tu metodu nebi preporucio ni najvecem neprijatelju.. naime staklo se strasno zagrijava pri vaporizaciji i time zagrijava i plastiku boce te duck tape koji ispustaju opasne sinteticke spojeve koje ces kasnije udahnuti na takodjer plasticnu slamku.

Po meni glupo i veoma nezdravo.. sve komponente vaporizatora moraju biti staklene ili od materijala koji ima vrlo visoko taliste tipa metali, keramika itd.

OP
OP
kotva

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
200
0
0
34
pa kome to uopće pada na pamet. pa to je čist logika, visoka temperatura plus ljepilo plus plastika.... uff, ubitačna kombinacija:balls:

OP
OP
kotva

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
200
0
0
34
skroz sam zaboravio na ovu temu,dok mi se nije javio frend iz Švabije,naručio mi je ubie, a i da se zahvalim za onaj žarulja vaporizer,funkcionira i solidno puca!

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.509
44
0
34
Nema beda stari.. drago mi je da sam pomogao :thumb:

Jedan dan planiram uzet istu kolicinu iste trave, i jedan dio popusit na bong, a sutradan popusit istu kolicinu na vaporizator i napravit neki objektivan mini report kako puca jedno, a kako drugo.

Usput... sa cime ti zatvoris vrh zarulje pri vaporizaciji?

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
618
46
48
28
Hmmm ovak nest s zaruljom mi nikad nije palo na pamet...ali dalo bi se probat... :) nakon tog tvog mini reporta xD

12.12.2006
1.151
67
0
11
Sol je samo da očisti staklo. Sluzi za vaporizaciju trave... Upaljacem se zagrijava do teperature na kojoj THC i ostale aktivne tvari isparavaju iz naseg materijala, na taj nacin ne udises nusprodukte gorenja, nego samo aktivnu tvar.

29.03.2012
10
0
0
26
dobar dan. zanima da li tko ima iskustva sa da buddha vaporizerom /ili magic flight launch boxom ili mi može preporučiti neki bolji a da cijena ne prelazi 1000 kn?
zahvaljujem unaprijed!

08.03.2012
20
4
3
27
Imam Da Vinci vaporizer i radi predobro. Ima čisti okus trave,a mirisa nema uopće. Prednost je šta ga možeš koristit di god očeš,a nedostatak šta ima mali vijek baterije. U početku nisam bio nešto zadovoljan, ali kad naučiš koristiti ga nema bolje stvari :)