Vas muzicki set na radiju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Posaljite pjesme koje zelite cuti na radiju u mp3 formatu. Ne moraju biti mix niti redom poredjano.

Okacite nedje zipovan fajl (dropbox, mediafire) i posaljite taj upload link meni na privatnu poruku.

Na primjer: vaseime.zip


Ukoliko pravite mix iz jednog djela mozete koristiti i nase dzinglove. Mozete popricat sa ekipom i reci neku pametnu izmedju pjesama.

http://vutra.org/dzinglovi/
 
Poslednja izmena:

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Vutragenjo je napisao(la):
Okacite nedje zipovan fajl (dropbox, mediafire, rapidhsare) i posaljite taj upload link meni na privatnu poruku. Uf pomoglo bi ako bi sami zip imenovali vasim nickom.
Jbg, napravio listu, zipovao i nemam pojma kako da pošaljem. Napisano je, ali ja ne znam, ne snalazim se ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ubacena su tri miksa koje sam dobio of Venla, Weedica i Hookera. Trenutno idu a vrtice se cesce. Super je mjuza nadam se da ce biti jos. Uradit cemo najavu za svaki miks.

Mada bilo je bolje da sami sebe najavite. Mozete snimite sebe preko windows sound recordera. Sami ukucajte sound recorder u search pa se snimite i stavite kao prvu pjesmu po redu.


Takodje ako neko zeli da posalje kompletnu emisiju i to moze. Ako ste malo strucniji i zelite da se obratite narodu posaljite pa ako bude dobro vrticemo.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Konačno sam podesio pravi AutoDJ (bez da ostavim komp da streamuje) i ubacio 6h muzike (za sad, još traje upload... a ima svega i svačega), tako da kad nema live streama ići će AutoDJ. Poziv za vašu muziku i dalje stoji, pošaljite ovde pa ako je dobro ubacićemo da se stalno vrti. Što je najbolje, čim se neko nakači da streamuje AutoDJ se isključuje, a kada se DJ isključi, AutoDJ sam uskače i nastavlja da pušta muziku (tako sam bar ja shvatio da radi). Tako da eto napokon imamo 24/7 program :)
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Gospodo, jel postoji mogućnost da pomoću svoje miksete, payera, klavijatura i ostalog što mi je uključeno u kompjuter puštam direktno glazbu na radiu....pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ajde za pocetak snimi neki set pa nam posalji. Takodje svi ostali koji su mi slali setove ako imaju mogucnost da mi posalju opet bilo bi divno jer sam ih nazalost izgubio :(

Ukoliko ne znate da spajate pjesme mozete i poslati listu mp3-a. Takodje mozete izmedju nesto i reci pozdraviti ekipu ili najaviti pjesmu. Samo molim vas da naslove pjesama oznacite brojevima tako da kad iskopiram budu po redu. Ispricavam se jos jednom na gubitnku setova.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Jedno pitanje i jedna molba.
Naime,na Vutra radiju se vrti jedan mix. :banana_rasta:
U tome miksu,negdje oko sredine ili na samom početku a možda i na samom kraju ima jedan instrumental.
Kako se on zove ?

A bilo bi još ljepše da imam negdje link za skinuti taj mix :D
Pjesma mi danima ne izlazi iz glave,moram ju imati da bi je se zasitio :D
Trenutno bi volio da ju znam od početka do kraja :spliff: ... 8 sati provedenih na poslu,samo pod pauzom,ne bih ju fićukao.



Late Night Ambient Mix by Ireman,pe eto Iremane ako posjeduješ linkić,pošalji mi ga na pp.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam pogubio neke fajlove nadamo se jos mixeva od @irieman

odlicni su....a nadam se da ce se jos neko pridruzit samo ne zaboravite da poslije svake pjesme dodate neki vutra dzingl mozete reci i vase ime ali prije svega treba da reklamira nas radio. To je ako je mix u komadu to jest u jednom fajlu kao kod Irie-a. Ukoliko saljete pjesmu po pjesmu onda ne mora jer sistem sam dodaje dzinglove:

http://vutra.org/dzinglovi/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Imamo dnevni peak do 63 slusaoca. Mislim da radiju fali domace odabrane muzike. Ako neko ima neka bachi par dobrih pjesama pa cu da ubacim sa nekom svojom listom. Strpat cu ih u poseban folder pa mozemo domacu picit nekim danima u neko doba. Moze preko mediafire ili slicnih upload sajtova. Meni na pm bilo bi pozeljno.

I nu-smooth-jazz ce se vrtit u neka doba samo da vidim kad je najbolje vrijeme :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Posaljite pjesme koje zelite cuti na radiju u mp3 formatu. Ne moraju biti mix niti redom poredjano.

Okacite nedje zipovan fajl (dropbox, mediafire) i posaljite taj upload link meni na privatnu poruku.

Na primjer: vaseime.zip


Ukoliko pravite mix iz jednog djela mozete koristiti i nase dzinglove. Mozete popricat sa ekipom i reci neku pametnu izmedju pjesama.

http://vutra.org/dzinglovi/


Ko ima dobre muzike posaljite barem 10tak pjesama po vasem ukusu.