Vasa aparatura - lule, pipeovi, bongovi, roleri, nargile, vapo...

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
293
20
18
Ovdje postujte svoje aparture za pusenje, nosenje, zavijanje, zagrijevanje... trave i njenih derivata.

Pocecu sa svojom skromnom kolekcijom. Tu su lulica koju sam ukrao prije 5 godina iz nekog indie shop-a, zatim rucni radi (ruzino drvo) takodje lulica, klik-klak kutijica koju sam dobio od cure, bong i roler koji smo zajedno kupili i nargila (hookha ili shisha) koju sam dobio iz arapskih emirata.

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Red je na vas... :)

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
293
20
18
Molim moderatora da pobrise ove postove! :) Sorry ljudi, ali tema je vasa oprema...

Motanje sa rolerom je brzo i jednostavno, makar meni...

Straza!

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
15
0
29
e,ako bi mi mogo ko reć di ima za kupit ovaj bong ljubičasti na slici ili ako bi se mogo nekako naručit preko neta,ako netko zna link?help...

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
152
8
0
30
znam za zagreb...isti takav u smart shopu,ali ne takve boje,samo što s njim dobiješ mali nastavak...a moš kupit veči...a za ostale gradove ne znam...

29.06.2007
149
13
0
31
dobro je imati i poneku spravu za pusit ali jedini problem dode kod toga sto u vecini gradova(govorim za hrvatsku) nema se gdje kupiti ni bong a kamoli nesta drugo...
mi smo srecom nabavili jedan iz madarske ali neisplati se ici preko granice da se kupi 1 bong....mislim da je to jedini problem s opremom u hrvatskoj...trebalo bi se nesta rijesit u vezi s tim..