Vase strucno misljenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2010
2
0
0
35
Zanima me kako vam se cine neke od mojih biljaka, i da li se vidi da li su zenske ili muske. :)
Ovo je


PRVA BILJKA.










A ovo je druga











Treca biljka












Cetvrta.






nadam se da slike valjaju. :0

Koliko se meni cini sve su zenske, ali znate kako, kada je nesto vase, ipak morate da budete 100% sigurni
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Za prvu 99,9% sigurno tvrdim da je ženska,dok za ostale ne vidim,ali moodonje nisu.Još malo prati da se hermić koji ne ušulja u redove.
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
zenska


ovde ne vidim nista,ako do sad nije pokazala a ostale jesu verovatno ce biti muska



zenska

A cetvrta biljka je ista slika kao i treca


to je sto se vidi po slikama..i jos nesto al ne bih da lupim:crash:
 
02.04.2010
33
1
8
33
Prva zenska, druge dvije nisam ziher al izgleda da ce takodjer bit zenske, a zadnja nadam se da se varam i da samo iz ovog kuta izgleda malo kao jaje =)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
za prvu bih rekao da je ženska - procjena 80%
za drugu bih također bubnuo da je ženska - 30-45% , slabo se vidi
treća mi izgleda ko muška, ali možda je optička varka :)

sretno!
 
S

silikolor banda

Guest
ljudi trebala bi mi pomoc u vezi mojih curica. gajim outdoor. sve biljke su domacice od istog semena, posadjene isti dan. e sada problem je sledece prirode, dok su neke krenule da uveliko formiraju hedove i pumpaju kiff , da se pune trihomima i da se maste druge su samo odradile predcvetanje, tj pokazale pol sa po par pristila i na tome su ostale. sve su na istoj parceli, isto zalivane, prihranjivane, odrzavane. u cemu bi mogao da bude problem?
 
S

silikolor banda

Guest
kako tako? hoce li one kretati da cvetaju? i hoce li ove sto su sad vec napucane kiffom da budu pre gotove od ovih lenjih?