vazno!!! upozorenje za outdoor growere!!!

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
...5 -6 grmova ženskih.... par lemon hazova i 6- 7 grmova velikih satory , muške su uzete i sakupljene te uzete za polen koji je zamrznut za kasnije hibridiziranje......

vi koji paničarite za ništa pustite ih da cvjetaju , vratit će se u vegetativnu fazu, očekuje nas toplija jesen ali fotoperiod je fotoperiod jebga, zato svatko u 7 mjesecu bi od detreminiranih ženskih trebao uzeti po par grana i napravit klonove , tako i sredinog osmog uz malo cfl vegetirajte uz sunce ekstra par sati do grmetina ... pa na outdor imat će te za par godina.....
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
cek zas bi se vracale u vege? malo mi je sumljivo jer jos malo pa se i dani pocinju skracivati... i ja imam par procvetanih i nadu da ce vegetirat jos jednom..
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
sigurno če se vratiti u vegetaciju jer za sljedeći tjedan i nadalje kažu ljepo i toplije vreme i nece dani biti uopste kraci nego ce koji sat biti samo duzi ali ima u onoj temi fotoperioda sve objašnjeno
 
16.05.2010
49
1
0
33
Kolike su šanse da feminizirane sjemenke proklijaju u muške u outdooru, tj. kakva vrsta stresa je potrebna za to.?
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
zato što će se vratiti , jedna stavljena početkom 4 mjeseca se vratila , više kao grmetina , vratit će se u vegetacijsku fazu jer fotoperiod tako nalaže, kada se stabiliziraju s okolinom, onda će doslovno probujat,

ps. ovo lijeto će biti pakleno sadite u podnožiju grmova

indooor sucks big time raspored kanabioida za indoor nije nit u rangu sa sunčekom i zemljom vani

morbus_roy je napisao(la):
Kolike su šanse da feminizirane sjemenke proklijaju u muške u outdooru, tj. kakva vrsta stresa je potrebna za to.?
nikakve, može biti monecična ili što zovu hermafrodit ako je samo muška, nisu ti prodali fem sjeme, obraćanje bankama sjemena od kud si ih kipio/la nema u ovom trenutku smisla, jer se osiguravaju disclaimerom da je to samo pokazni materijal a ne za sadnju ali probaj.....





vep6w7.gif
happy growing
vep6w7.gif
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
euforija je napisao(la):
cek zas bi se vracale u vege? malo mi je sumljivo jer jos malo pa se i dani pocinju skracivati... i ja imam par procvetanih i nadu da ce vegetirat jos jednom..

Ups, još malo pa se dani skraćuju??

Ljeto počinje 22.06. do tada će dan dodatno prolongira. 22.06 je ujedno i najduži dan u godini.(omjer svjetlo mrak ti je nešto oko 17/7) Zavisno od tvog geografskog položaja.
Nakon toga se postepeno počinje skraćivati dužina svijetlosnih sati u danu do jesenje ravnodnevnice 23.09 kad omjer svjetlo-mrak (fotoperiod) postaje 12/12 .

Nadam se da sam otklonio zabludu.

Peace
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
pa odprilike biljke imaju 2 meseca ili malo vishe za vegetaciju ...
 
12.06.2009
0
0
0
38
pitao bih nekog da li ako sad posadim bljcice postoili mogucnost nekih preparata za brzi rast, i ja na jesen da uberem malo zelene radosti.

znam da mnogo kasnim ,pa bih pitao nekog da mi kaze da li postoje ikakve sanse da to uspe.
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ne kasnish , biljke ce ti biti manje ali kvalitet isti :) a shto se tiche preparata , potrazi teme na forumu , jer rukovanje preparatima bez znanja je veoma opasno , po biljke naravno ! :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Posadi dok nije prekasno,a probleme o hrani i bržem rastu riješaji u hodu:)
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
da si sadio u posudama moga bi ih komotno vegetirati do kraja 9 mjeseca dodadatnim osvjetljenjem dok ne dosegnu ogromne razmjere i onda ih iknut vani i same da dovrše posao, čak ti je omjer kiše temperature idealan......zato pravi klonove
 
S

silikolor banda

Guest
ljudi sada je stiglo sunce, pojacajte sada prihranu biljaka, veoma je bitno jer su kise isprale hranjive materije iz zemlje. biljke ce sada da polude.
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
silikolor banda je napisao(la):
ljudi sada je stiglo sunce, pojacajte sada prihranu biljaka, veoma je bitno jer su kise isprale hranjive materije iz zemlje. biljke ce sada da polude.

si siguran da je to bas 100% tocno? :/

nisam bas neki strucnjak na tom podrucju al neka radje potvrdi jos netko posto velike doze gnojiva rijetko cine dobro biljci
 
S

silikolor banda

Guest
veruj mi da znam, jer se inace dosta bavim poljoprivredom biljke su biljke, nema neke bas drasticne razlike
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
da ali koji god vodic za uzgoj sam citao ili gledao svigdje je preporuka za gnojenje pola doze ili cak manje pa u kracim razmacima, a kad npr. kod indoora dodje do nakupljanja soli onda se nakon flusha treba normalno nastaviti gnojenje kao i prije, bez nekog povecanja doze jer je zemlja isprana... ovdje se radi o outdoor-u pa je sigurno drugacije nego indoor ali svejedno mi nitko nikad nije preporucio da povecam kolicinu gnojiva zbog kise ( a i ako je oko biljke stavljeno lisce ili raste trava koja stiti od prebrzog isusivanja tla (eng. mulch, ne znam koji je prijevod na hrvatski) vjerojatno ne dolazi do tolikog ispiranja tla) pa mozes shvatiti zasto sam skeptican :/

mozes dati neke mjere, koliko u odnosu na dosadasnju dozu bi trebalo davati biljkama? :pat:
 
S

silikolor banda

Guest
kao sto svi savetuju, pola doze ali da budu cesci intervali izmedju 2 zalivanja, na to sam mislio a ne doza da se pojaca, to nikako nije preporucivo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.