vazno!!! upozorenje za outdoor growere!!!

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

silikolor banda

Guest
pozz prijatelji. danas sam prilikom redovnog obilaska sajtova primetio muzjake koji su procvetali, ali jos nisu pustili polen. pocupao sam ih i prekontrolisao sve biljke. nasao sam 2 koje su pojavile pristile. stoga obidjite svoje lokacije i izvrsite sex cheking iliti nadjite mudonje i :violent018::violent018::violent018: da ne bi bilo sexanja i na jesen tone semenja
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Jel se zna koju vrstu gajis , mozda ima veze ,malo mi rano da procvetaju . Mada nista me ne cudi u zadnje vreme ....
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
oblacno je jako bilo posljednjih tjedan - dva tako da vjerojatno zbog toga... kad ce vise to lijepo vrijeme -.- vidi se poboljsanje ali jos uvijek ima brijeg oblaka... valjda ce do nedjelje se rascistit, pa da i temp malo poraste :pat:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Jel se zna koju vrstu gajis , mozda ima veze ,malo mi rano da procvetaju . Mada nista me ne cudi u zadnje vreme ....
 
S

silikolor banda

Guest
u pitanju su domacice koje sam koristio u mom indooru. i meni deluje rano. mozda vuku korene od nekog automatika mada malo verovatno :))))
zna li neko da li mogu da pravim ulje od muzjaka. znam da u njima ima mala kolicina thc pa me zanima moze li nekako da se iskoristi?
 
06.02.2007
15
0
0
nista cudno za biljke ako su vani od cetvrtog mjeseca
jos tome pridodamo ovo (nadam se proslo) bajno vrijeme
prosle godine sam se i ja tak iznenadio, pa sam se rijesio muzjaka odmah
zenke na kraju nisu bile lose mada sam uzgoijo i boljih

al moram priznat da sam od ove godine definitivno zamrzio puzeve
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
cek jesi ih prebacivo s indora van? il su stalno u zemlji? procvjetale su sigurno zbog zeznutog fotoperioda ak si ih prebacivo
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
silikolor banda je napisao(la):
zna li neko da li mogu da pravim ulje od muzjaka. znam da u njima ima mala kolicina thc pa me zanima moze li nekako da se iskoristi?

može hash, provereno.
 
S

silikolor banda

Guest
nisam ih prebacivao sa indoora. prvo su bile u plasteniku od pocetka 3 meseca. sada imaju metar i jace visine one najbolje, prosek oko 70cm. danas cu da probam da pravim ulje od muzjaka pomocu acetona pa cu videti sta ce biti i javljam kakav je rezultat
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
E da ne bih otvarao drugu temu, imam na kile muzjaka sta mogu sa njima da uradim?
 
S

silikolor banda

Guest
ja sam juce pravio ulje. koristio sam aceton. nije bilo lose s obzirom da sam ga pravio od celih biljaka, znaci lisce, stabla cvetovi
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ljudi verovali ili ne , ovo je tachno ! zaprepastio sam kada sam video da su biljchice od 30-40 cm procvetale :)) ali najavljuju sunchano vreme pa ce se vratiti u vegetaciju opet posle nekog vremena ....
e sada po trenutnom stanju imam 90 % zenskih biljaka , 5 % mushkih ( koje sam odmah ischupao ) i 5 % neidentifikovanih (koje cu obilaziti svaki dan ) :))) . ovo nisam ochekivao , ali me kopka : Kada se ponovo vrate u vegetaciju i kada ponovo pochnu da cvetaju u julu , je li moguce da se zenske biljke preobrate u mushke ??? Ja mislim da je nemoguce , mozda se pojavi neka trandza ... ovo mislim da znaju dobro indor groweri ....
hvala unapred na odgovoru ,
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
dr.manijak je napisao(la):
Cekaj bre od muskih?

Pa da. Ima THC-a i u njima, samo je procenat mnogo manji.
Muške mogu da ti posluže za ulje, hash ili za mix ako ne forsiraš duvan. Možda postoji još neka alternativa pa ako neko zna ne bi bilo loše da podeli sa masom :p
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
momci , vec ste otishli u off topic , ovo je mozda i najvaznija tema za ovogodishnje outdor uzgajivache . Jer ljudi idu na to , nema veze , pada kisha , nishta njima ne fali i ne obilaze salatu :)
ja sam josh uvek pod utiskom ! 90 % zenki ! :) Molim nekoga da mi odgovori na gore postavljeno pitanjce , veoma mi je vazno da znam to ! :)
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Sam si postavio pitanje i odgovorio na isto.

Ukoliko biljka pokaže pistile, ne može biti muška. Može jedino postati hermafroditi iz nekog razloga od više mogućih razloga.
 
S

silikolor banda

Guest
ja imam solidan rate u korist zenskih biljaka. zanima me da li da sada nastavim da koristim djubrivo sa pojacanim N ili da pocnem da koristim neko sa pojacanim K tj za cvetanje?
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
cmfsrle je napisao(la):
ljudi verovali ili ne , ovo je tachno ! zaprepastio sam kada sam video da su biljchice od 30-40 cm procvetale :)) ali najavljuju sunchano vreme pa ce se vratiti u vegetaciju opet posle nekog vremena ....
e sada po trenutnom stanju imam 90 % zenskih biljaka , 5 % mushkih ( koje sam odmah ischupao ) i 5 % neidentifikovanih (koje cu obilaziti svaki dan ) :))) . ovo nisam ochekivao , ali me kopka : Kada se ponovo vrate u vegetaciju i kada ponovo pochnu da cvetaju u julu , je li moguce da se zenske biljke preobrate u mushke ??? Ja mislim da je nemoguce , mozda se pojavi neka trandza ... ovo mislim da znaju dobro indor groweri ....
hvala unapred na odgovoru ,

Ostace zenke ! Inace obisao sam i ja moje i moram da priznam da jeste sumnjivo ,izgleda kao da ce pokazati pol tako da treba obratiti paznju
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
GanjaPower je napisao(la):
Sam si postavio pitanje i odgovorio na isto.

Ukoliko biljka pokaže pistile, ne može biti muška. Može jedino postati hermafroditi iz nekog razloga od više mogućih razloga.
znam ja za to , ali ovo je potpuno drugi sluchaj , biljka pochne da cveta , pa se vrati u vegetaciju pa opet u julu pochne da cveta ...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
ako je sada pokazala ženski spol i vrati se u vegetaciju i opet poćne da cveta pokazaće opet isti ženski spol tako da nemože nikako da bude prvo ženska pa drugi put muška
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.