vBul.letin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Znaci imam zadnju veriju vBul.letina na kompu...
Koliko vidim u njihovom ugovori stoji da kad ugovor prodze duzan si sam odstraniti vB sa hosting provajdera.
E sad me interesuje sta ce se dogoditi ako ga ne odstranim.
Dali momci sa vB kontaktiraju firmu koja mi vrsi hosting pa me prijave i odstrane silom ?
Il sta ce se dogoditi ako uopste nemam nikakav ugovor a uploadam svoje ( to jest njihove....LOL... :icon_mrgreen: ) fajlove na nekih od hosting provajdera ?

Unapred hvala.... :ludaci_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Koju licencu imas? Vutra.org ima komplet kupljenu licencu na godinu dana to znaci kada istekne licenca mi ne mozemo da skidamo updejte vise ali zadnja verzija skinuta je nase vlasnistvo i ne moramo je brisat sa servera. Najcesce vbulletin mozes gurat jos godinu dana i vise bez updejta posto je dobar software.

Moj savjet da uzmes tu verziju za 180 dolara a poslije toga ako oces updejte jos godinu dana onda dodas jos 60 dolara. Nikao ne preporucujem nullovanu crackovanu verziju za ozboljan sajt.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Koju licencu imas?
hehe nikakvu genjo majstore, dao mi jedan prijatelj koji ima....LOL..:icon_mrgreen:

Inace forum nece biti nista seriozno, al nadam se da ce prerasti u nesto dobro.
First time trial....je.bi ga...:ludaci_lol:

Tako da mi je u momentu naj bitnije sto je moguce jeftinije proc.

pozz...:icon_mrgreen:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Hvala genjo...
Onda znaci idem bez nikakve licence u apdejte, pa ako ocu neka mi svaki dan baze odu u k*** jer mi je najvaznije prikupiti malo iskustva...:icon_mrgreen:
Al cu prvo da pogledam ove free verzije sta mi founder predlaze, pa se resim za jedno.

peace-and-love-033.gif
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mi smo bili prvo na phpBB-u pa onda imas jedan lipi software koji preradi phpBB bazu u vBulletin bazu. Tako da bi ti savjetovao da prvo pocnes sa phpBB-om pa kasnije konvertujes sve postove u vBulleting. Naravno ukoliko tom forumu uopste zatreba VB.