Vec septembar a head-ovi i dalje malecni :(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.08.2006
0
15
0
45
Ma nije problem u kukuruzu, shta vishe, kukuruz pravi odlichnu masku za moju biljku jer mi je bashta otvorenog tipa i bukvalno svi imaju pogled prema mojoj bashti-nekih dobrih 6 domacinstava tako da ku'ruz ostaje :D
Biljka ima dovoljno svetlosti,jer da nema ne bi ovoliko izdzhikljala :)
Mene samo brine zashto mi head-ovi nisu Bog zna shta a vec je 07. septembar :roll: :?:
Malo me je paranoja zbog toga al' valjda ce sve biti ok?!

@ 5AR - Na shta si mislio kad si rekao da joj porezhem to veliko lishce...koje veliko lishce?
Mislish da ce to rezultirati boljem razvoju head-ova?

E da,i josh jedno pitanje...Ne znam da li ste primetili josh jednu malu biljchicu koja raste pored ove velike?!E uglavnom,ta mala biljka je pochela neshto chudno da se ponasha-pocheli listovi da joj se savijaju (uvijaju) na dole :(
Do chega to mozhe biti...gledao sam na site-u pod problemima ali nema nijedna slika koja opisuje stanje moje biljke a ne mogu da izvalim u chemu je problem...
Isto se deshava i kod mog ortaka koji ima 3 biljke nekih pola metra visine ali su sve u istoj kanti (kanta je malo veca)... Pomoc ako mozhe?

Zahvalan do groba,
geckO. :spliff: :banana_mrtva:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ako hoces vece budove zagnjoji ih gnjojivom za cvijetanje (uzmi cvetal) a ako si u mogucnosti prekrij ih po noci i davaj im co2...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Hvala ti druzhe SLO-Era...ja mu isto to rekao da mu zemlja vishe nije plodna i da bi bilo dobro da prekopa to lagano i ubaci malo humusa unutra ali on nece da me slusha...a kukace kad mu budu biljke crkle a ja mu budem mahao sa dzhointom ispred nosa...mmmmmm,dzhoooiiint...jam,jam :D
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
ovo veliko lišæe što ti raste iz stabljike slobodno reži.biljka æe dobiti više svjetla a to veliko lišæe netreba ni tebi ni njoj.ja sam na svojoj porezao(bila je cijela hrpa lišæa) i za dva dana head-ovi se udvostruèili :D :D
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ok, probacu neshto da iskombinujem sa tim rezanjem pa cu se javim chim neshto uradim...
Hvala ti brate Petre :D :respekt:
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ 5AR - Uzeo sam i obrstio ono veliko lishce shto si mi rekao da otkinem...valjda ce biti nekog pomaka na bolje... :?: :!:
Slikao sam biljku danas ali slike nikako ne mogu da okachim,neshto me zeza konekcija... :(
 
27.08.2006
0
15
0
45
Jooooj brate rodjeni, a ko ce majke ti chekati josh jedan mesec kad sam u opasnoj krizi... :D
E,je l' se vama deshava trip da kada zalivate biljku ili shta vec radite sa njom, da uhvatite krishom sebe kako je mirishete pola sata i mashtate o tome kako cete je slatko popushiti i nece vam ni trunka savesti proraditi... hehehehehe :D
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
geckO je napisao(la):
E,je l' se vama deshava trip da kada zalivate biljku ili shta vec radite sa njom, da uhvatite krishom sebe kako je mirishete pola sata i mashtate o tome kako cete je slatko popushiti i nece vam ni trunka savesti proraditi... hehehehehe :D

Sve više i više... nikako doèekat... još samo 2 tjedna + sušenje...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Alo,alo,alo...kakvo je to prepucavanje na mojoj temi...c,c,c... :?: :!:
Pa necemo tako!Tjedan ti je nedelja tj. 7 dana, koliko sam ja skapirao do sada... :)

Danas sam malo stisnuo head sa palcem i kazhiprstom da vidim koliko je mastan, kad ono brate, zalepishe mi se prsti jedan za drugi... xexexexexexe :D
Shalim se malo, ali stvarno su za sada dosta masni, mogu misliti koliko ce biti puni THC-a kada budu zreli... Mmmmmm, jedva chekam, njam, njam :rofl:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Pazi, sve bi bilo super da nakon berbe ti ne morash da chekash josh nekih 7-10 dana da ti se prosushi biljka... :(
Teshko biljci kada sazri pa kad je josh i osushim pa je na kraju uhvatim da je razvlachim po papiru...xexexexe :rofl:
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
gecko šta se dešava sa onim tvojim biljkama?jel ima kakvog pomaka?ili ti to ni negledaš da nebi pao u napast.xexexe
 
27.08.2006
0
15
0
45
Brate Petre, veruj mi da mi je svakim danom sve tezhe i tezhe da ih gledam onako lepe, masne, mirishljave...mmmmmmmmm, jam, jam...
OVO JE JEBENA AGONIJA, NE MOGU SE UZDRZHATI VISHE...
I MUST HAVE THEM :twisted: :twisted: :twisted:
Ma obilazim ja to po pet puta na dan...otkinuo sam sve vece listove koji nisu povezani sa headovima i juche sam ih opet podjubrio sa NPK technim djubrivom za pospeshivanje cvetanja :wink:
Za par dana cu je o5 slikati pa cu pokushati da okachim slike da ih vidish i da im se divish (dodushe, ove druge dve biljchice i nisu toliko impresivne ali su totalno slatke, kao da su potekle iz indoor uzgoja)... :D
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
gecko,nikada nemoj biljci davati aditive,minerale,prskati isekticidom ili pesticidom 15-20 dana pre berbe...
biljci kao i svako drugom "organizmu", treba odredjen vremenski period da se ischisti...
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ neznalica - Znam ja to batice ali sam planirao malo da joj samo pospeshim rast headova, zadnju turu sam planirao sada u chetvrtak...to ce biti taman 15 dana pre sazrevanja a meni biljka nece biti spremna za berbu do 30-og sigurrno:!:
Hvala ti u svakom sluchaju... :wink:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ok...u svakom slucaju nije se igrati sa hemijom

pogotovo ako ljudi ne znaju sta stavljaju a neuki prodavci im to uvale kao extra preparat (u kako mrzim kad me neko ubedjuje da kupim a blage veze nema sta prodaje) onda dodje da odgajis biljku i znas sta si gajio...u stvari pusis hemiju koja je ostala u biljci odnosno na hedovima i u njima samim...
dobro je ako znas sta radis ...samo napred
i jos nesto uvek,ali uvek citaj sta ima u takvom proizvodu jer ima stvari koje su vise stetne nego korisne...kao ,kao na primer sa emulgatorima u hrani koji cuvaju hranu ali su pored toga i kancerogeni..