veeeeeeeeeeeliki pozdrav iz grada na dravi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2009
10
0
0
39
moj zivot je poceo 3 dana poslije mog 14. rodjendana.tad sam prvi put povukao dim i jos jedan za njim (by:shorty & baby dooks).
volim vutru, studiram medicinu i znam koliko je dobra.pricam ljudima o tome i sirim vijest kao i vi.
zao mi je sto sam tek sad saznao za ovaj forum, bezveze, na googlu, a ne od nekog iz os-a.
najveca zelja mi je kad odrastem da uzgajam sam i stalno castim sve koji zele.
pozdravio bih svoju mamu koja je dipl. agronom i koja doma ima biljeske sa faxa za uzgoj.

zivio vutra forum!
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Dosad sam naisao samo na nevjernike s medicinskog faksa po pitanju trave, uvjeravali me da su oni ucili da je to jako stetno :))
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Imam drugaricu na medicini koja poduva koji put sa mnom i mojim društvom, a i znam diplomiranog docu koji nije protiv vuje :)

dobrodošao!
 
03.06.2009
10
0
0
39
nije mi drago sto su nasi vrli ucitelji uspjeli prenijeti naredjeno znanje (isto kao i ono: povijest pise promatrac, a propagandu pobjednik!)
kao studenti medicine oni bi trebali znati da u nasem mozgu na membranama zivcanih stanica postoje receptori (bjelancevine) koje su gradjene iskljucivo za prihvat i reakciju na THC!


(jutarnji)

zato se osoba nikako ne moze predozirati od marihuane jer dodje do zasicenja receptora i THC ne moze vise djelovati. eventualno dodje do izbacivanja (povracanja) i to je sve.

studenti medicine bi trebali biti prvi za promociju konzumacije ove biljke!

hvala na dobrodoslici.

:bis:
 
03.06.2009
10
0
0
39
Grasak99 je napisao(la):
Jao nama :D

Na CB1 i CB2 se kace kanabinoidi i endokanabinoidi, ne iskljucivo THC.

dobro, dobro, ok. nisam htio cjepidlacit i *urcit se nekim znanjem.

samo isticem point kao i ti.

doduse, hvala na ispravci.

:sun2: