Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2015
174
137
43
Jel moguce da mi biljke vec sada pokazuju preflower? Sve su uglavnom zasadjene izmedju 20.3. -20.4. :O
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Zato sto je temperatura zemlje po suncu puno veca od temperature vode sa kojom zaljevas.
...nece nista smetati. Ne sjecam se kad sam zaljevao ujutro ili navece...... nemoj samo da ti je voda ledena, pusti da se ugrije malo na suncu ako je pre hladna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zeljko84
20.04.2016
60
10
8
40
Ljudi treba mi pomoc hitno,upravo se vratih sa sajta, 2 pitanja..1-Na nekim listovima su se pojavile bele fleke,video sam neku zelenu bubu i jos jednu izgleda kao stonoga ide po stablu.Sta je to i sta da radim?2- pupoljci koji su na vrhu odnosno na kraju grane su veliki a ostali koji su dole pri dnu grane i pri dnu bilj su mnogo mali,da li tako treba da bude ili nesto treba da uradim,mozda dovoljno sunca do njih ne dolazi?Topirao sam vrh,od tada porasla nekih 20 cm i jos raste a receno mi je da vise nece u visinu nego u sirinu,odradio isto tako i na jos dve grane,s tim sto su gore izbili 2 komada i krenula a dole ni jedan..resio sam da ne topiram vise samo tako da ostavim jer se plasim..sta kazete?
 
Poslednja izmena:

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Ne bi bilo lose da si slikao a iako nisi to sve tako treba da bude :D

I o kakvom topiranju pricas ukoliko je biljka u cvetu. (dok cveta se ne topira, samo u vege)
 
20.04.2016
60
10
8
40
Nisam brate slikao..Znaci te fleke da me ne brinu?Istripovao sam se opasno jer je jedan maleni listic poceo da zuti i jedan veliki dole pa reko da ne bude cirkus.:) Da li smem da ih skinem ta dva zutaca?
 

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Pa ne znam kakve su te fleke zbog toga ti i najvise kazem da si trebao da slikas a sve ostalo je ok. Ako je samo tek poceo da zuti daj im plantellu cvet.

Ali i bez slike mislim da su bele fleke ok jer imao sam ih i ja a ne znam odakle su se stvorile i nisu mi pravile problem.
 
20.04.2016
60
10
8
40
@BIG DEVIL evo je bratko,ja mislim da nije u cvetu jos uvek.Ajde jos neki komentar svi sta mislite sta dalje ,ovo je prvi put,skroz amaterski pokusaj koji se nadam da ce bit uspesan.Plantella list se daje,na svakih 5 dana po 5l vode,ogradjena zastitom i okolo zice puzomor.Da li se moze odredit koja je sorta ili to na kraju i sta mislite kolka moz bit do kraja i kolko dece moze rodit?Prob je sto je udaljena 15 km od doma pa malo cimanje..visina 150,dokle ce rastati,topiran vrh i jos dvije grane sa strane?
 

Prilozi

  • Micika.jpg
    Micika.jpg
    500,8 KB · Pregleda: 90
20.04.2016
60
10
8
40
Ajmo doktori procjena od oka koliko ima jos vremena do cvetanja i kada ce skroz bit gotova,procitao sam da sativa cveta i do 20 nedelja sto je malko mnogo i da li moze dati 200 na sat?:D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Željko ne leti.
Uspori malo,biljka ti neće krenuti sa cvetanjem pre polovine 8. meseca i ne opterećuj se količinom.
Ako je obereš prerano završićeš sa slamom od hedova,prozračnim,nikakvim i imaće mnogo slabiji rad (ako ga bude bilo uopšte) nego kad je skroz zrela.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zeljko84

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a desio bi se manji prinos i verovatno slabiji kvalitet, prave sative tesko idu u kontinentalnom delu s tim sto ja ne znam koje to cvetaju 20 nedelja. no znaju da prebace 120 dana ako ih budj ne pojede
 
20.04.2016
60
10
8
40
Jel to znaci da ce grojze da se bere u Novembru kako se meni cini?Meni je najveci problem da se one ne smrznu ako bude bilo mraza u tom vremenskom periodu sto ce biti sigurno ako me razumete.Sto se tice kolicine,nije mi bitna toliko,koliko jeste da mi uspe grow jer sam mnogo truda i vremena ulozio,pitao sam iz radoznalosti.Da li znate nekog kome se potrefilo isto kao i meni i da je bez problema izgurao sve kako treba sativu do tipa novembra?Gubim samopouzdanje sto mi se ne svidja a danas kada sam je obisao,nikad srecniji jer nisam bio 4 dana i bas se vidi napredak..I onda cu tu imati jos jedan problem a to je visina,nece valjda preci 3 m,sada je 1,5..