Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
09.07.2020
3
0
1
30
Pozdrav svima... Poprilicno sam nov u ovome.. dve godine unazad pokusavam da uzgajam ali bez uspeha... nekad zbog nevremena nekad neznanja. Ukratko, imam po svemu sudeci dve sative... oko 14-15 nedelja stare, visoke oko 30-35 cm. Sada me zanima koja je to faza u rasytu i zeleo bih da im dodam n u ishrani NPK pa koji je odnos neophodan i takodje voleo bih da to dobijem prirodnim putem... odnosno da ne kupujem gotov proizvod bec da smuckam sam kuci. Postoji li tred o tome posebno. Naparavicu i dnevnik i okacicu slike. Pozz i happy growing❤

grouchy

theWeeder
16.08.2013
6.107
18.748
398
oko 14-15 nedelja stare, visoke oko 30-35 cm.
e pa negde silno gresis onda.

09.07.2020
3
0
1
30
e pa negde silno gresis onda.

Vreme nije bilo najpogodnije, presadjene negde 10 maja... oblacno uglavnom sa kisom tu i tamo, nista preterano...

23.04.2020
18
24
3
31
Pozdrav ljudi, cure su mi autoflower Green poison u ranoj fazi cvetanja, bubice napadaju, zanima me do kad je preporučljivo drzati zastitnu mrezu?

grouchy

theWeeder
16.08.2013
6.107
18.748
398
Procitao sam sve o tome i sve ok, samo nisam to vidio uzivo a kontao sam da bi biljka vec sada trebala da pokaze sta je, tj da udje u fazu cvijetanja. Nesto mi to zvuci kasno, jer koliko sam shvatio fazabcvjetanja traje 6 do 10 sedmica?
dobro si shvatio, ali ne i skontao :)
u nasim krajevima foto biljke pocinju da cvetaju polovinom avgusta, a berbe su od pocetka oktobra, pa do polovine novembra, negde cak i pocetkom decembra moze, cg, neretva, dalmacija, ostrva...

osam godina si ovde i pises u pogresnima temama. imas opomenu od mene :lol:

• Sviđa mi se
Reactions: Saša443 and Duhan