Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.581
5.111
258
38
jer su udovi kao šaka
mislio si na budove...:lol:
ako ima previse bananica pusti tako do kraja,imaces vutru punu semena(kao albanka)ali nece izgubiti nesto bitno na kvalitetu,a bice nesto i za pusenje...nemas druge...ili da skidas ranije biljke ako mislis da se isplati..
ja bi pustio da guraju do kraja...

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
917
3.950
163
Ali toliko je toga da mi se čini nemoguća misija jer su udovi kao šaka
Evo ja sam prosli mj zavrsio hermi gorillu breath, skinuo sam preko 1000 jaja sigurno, ali evo razocarao sam se popusio sam skoro sve (dim odlican) a ni jedne menke nisam nasao. S njom u boxu bila blueberry cookie također jos ni jedne menke nisam nasao :/ Znaci moguce je spasiti stvar s malo srece i puno volje.

24.06.2019
22
9
3
56
Evo ja sam prosli mj zavrsio hermi gorillu breath, skinuo sam preko 1000 jaja sigurno, ali evo razocarao sam se popusio sam skoro sve (dim odlican) a ni jedne menke nisam nasao. S njom u boxu bila blueberry cookie također jos ni jedne menke nisam nasao :/ Znaci moguce je spasiti stvar s malo srece i puno volje.
Kako si uspeo svaka čast..znači ostala je dobra Vu.

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
917
3.950
163
Solidna je ostala jer ponovo bacio jaja nekih10 dana prije kraja, tu sam je i skinuo. Ali iskustvo vise i svakako cu se borit s jajima opet ako ce trebat, jer postoji sansa.

24.06.2019
22
9
3
56
mislio si na budove...:lol:
ako ima previse bananica pusti tako do kraja,imaces vutru punu semena(kao albanka)ali nece izgubiti nesto bitno na kvalitetu,a bice nesto i za pusenje...nemas druge...ili da skidas ranije biljke ako mislis da se isplati..
ja bi pustio da guraju do kraja...
Procenjujem pa ću videti..to sa pincetom po cveću..to nikako,a i se ne ne bih....tnks