Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
moze biti nesto od njih ako budu dame :D i nije kasno sve do kraja 7 meseca posto
cvetanje pocinje oko 20.8 otprilike...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivan8

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
protuha je napisao(la):
http://postimg.org/image/szfxnyoil/ evo šta sam zateko danas na sajtu,bio tik pored moje najveće cure.prije 3,4 dana sam vidio neke naznake predcvjetanja i pretpostavio sam da je mužjak,al nisam bio stoposto siguran.sad me zanima jel moglo ovo oprašit curu?sjemenke su mliječne i mlade,pa sad jel 4 dana dovoljno za njegovu spolnu zrelost?
nije dovoljno. bez brige.

i nisu to sjemenke, to su jaja :) Sjemenke proizvode ženske biljke kada ih opraše muške sa peludom iz jaja. Jaja su prvo okruglasta(kao ono na tvojoj slici), dok ne prsnu. Kada prsnu izgledaju kao cvijetić sa pet latica i "bananicama" po sredini i izbacuju pelud.

katica99 je napisao(la):
Imam jedno pitanje.
Znaci imala sam neke sjemenke pa sam ih odlucila posaditi,posadila sam ih 1.7. znam da je kasno ali posto se tim bas ne bavim htjela sam probati i vidit oce sta uspjet.Evo proslo je 11 dana i biljke se ljepo razvijaju pa me sad zanima dali bi moglo biti sta od njih ako 10. mjesec i bar polovica 11. bude ljepo vrijeme,mislim na to dali bi mogla ubrati nesto sa njih.
Vrstu biljki ne znam.
Naravno da ćeš ubrati nešto sa njih. Samo što će biljke će biti manje.

protuha je napisao(la):
koje vrijeme je potrebno muškoj biljci u outdooru od preflowera do njene spolne zrelosti,recimo to tako?znači kolko vremena imam djelovat a da mi ne opraši djecu?
2-4 tjedna od pojave jaja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iggim
16.04.2012
36
13
8
31
Mali zeleni hvala ti na odgovoru to sam se i nadala da ce mi neko odgovorit :D
I jos samo da pitam koliko ce im trebati da procvjetaju?
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
WeeDiC je napisao(la):
moze biti nesto od njih ako budu dame :D i nije kasno sve do kraja 7 meseca posto
cvetanje pocinje oko 20.8 otprilike...
jel problem ako su vec pocele cvjetat?
stare su oko 3 ipo miseca, s tim da su sigurno misec ipo bile na balkonu i slabo napredovale, takorec nista.

uvjeti su o.k. osim sunca, jel, sigurno nemaju 10-12 sati,
prije 7-8.
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
katica99 je napisao(la):
Mali zeleni hvala ti na odgovoru to sam se i nadala da ce mi neko odgovorit :D
I jos samo da pitam koliko ce im trebati da procvjetaju?

One bi trebale počet cvjetat početkom 8. mjeseca do negdje 20.-tog. Treba im u prosjeku 8 tjedana. Neke cvatu 6 tjedana, a neke i preko 12. Ako je indika oko 8, ako je više sativa 10 i više.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: katica99

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
littleGreen je napisao(la):
nije dovoljno. bez brige.

i nisu to sjemenke, to su jaja :) Sjemenke proizvode ženske biljke kada ih opraše muške sa peludom iz jaja. Jaja su prvo okruglasta(kao ono na tvojoj slici), dok ne prsnu. Kada prsnu izgledaju kao cvijetić sa pet latica i "bananicama" po sredini i izbacuju pelud.
ma znam,jasno mi je sve to,već samo me jebalo jel postoji mogućnost da iz tih nezrelih jaja ispadne peludi,dok još ne prsnu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
budo, kakvo je sad to pitanje... ne, hesi je smisljen da se kreteni navuku i bace pare za nesto sto nicemu ne sluzi... sto se tice %, odradi isti strain, jednu sa a drugu bez pa kad skines izmeri i javi nam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420 and dk1litk
21.07.2013
45
21
8
Pozdrav ekipa!
Evo posto sam posadio ove godine svoje prve biljke dosta sam citao forum pa sam se odlucio registrirat i ovo mi je prvi post.
Kao sto sam rekao posadio sam prvi put ali malo prekasno tocnije 1.7. Ne ocekivam nista previse od njih jer sam zeznuo u startu nego ali koristit ce mi da se malo naucim radit s biljkama,evo danas sam bio malo na sajtu i ja sam zadovoljan kako biljke napreduju i evo usliko sam par slika da mi malo iskusniji clanovi mogu reci svoje misljenje dali biljke napreduju dobro ili daju neki savjet.

http://imageshack.us/photo/my-images/32/3tue.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/199/07l6.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/594/hk8y.jpg/

Na dvije biljke sam napravio LST cisto da vidim koliko ce biljke bit bolje u odnosu na ostale(ako budu)
Sjeme nepoznato,sajt po mom misljenju dobar, vlage ima uvjek, sunca 8-10 sati i oko njega ima jako puno kopriva a citao sam da su to slicne biljke i da vole iste uvjete tak da se nadam da nisam pogrijesio.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam gde si to citao ali kanabis i kopriva bas nemaju puno dodirnih tacaka, ako ih uopste imaju ;) samo ti pusti to prirodi i bude koliko bude, sretan grow, ako planiras nastaviti postove sa tvojim biljkama otvori dnevnik, ili fotke kaci u galeriju
 
21.07.2013
45
21
8
Power od tebe sam i ocekivo odgovor zato sto vidim da si najaktivniji na forumu i kuzis se, hvala.
Sto se tice dnevnika mogo bi otvorit, razmisljao sam o tome.
A ovo s koprivama sam procito upravo tu na forumu, ako opet naletim na to pokazat cu ti da ne mislis da sam izmislio.
Al eto to je samo primjer da ne treba bas svakom vjerovat jbg, al nema veze meni je bitno da moje biljke rastu a na godinu cu si dat malo vise truda oko toga i imat cu vise iskustva, ko sto sam rekao ovo mi je vise onako da nesto naucim o tome.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
stomaklija...Nisi pogrijesio sto je sajt okruzen koprivama.Koprive i marihuana vole tlo bogato dusikom.
Kopriva nece rasti ako nema dusika iznad prosjeka u tlu a to voli i marihuana tako da je to jedna od bitnih stvari kod odabira sajta.Tamo gdje je kopriva tamo ce vutri biti dobro i vise nego dobro;)
 
21.07.2013
45
21
8
Hvala na objasnjenju.
Sajt mi je pokraj jedne rjeke i tlo je dosta ojeskovito,ali onaj skroz sitni pjesak, ja bi reko nekih 50:50 pjesak i zemlja ali izgleda da im pase i nema nikakvih problema s tim. Znaci biljke su prepustene same sebi iako ih ja obilazim cesto nema potrebe da ih ni zaljevam ni nista,jedino sam planiro pocet s gnojenjem pocetkom 8 mjeseca (kad biljke budu starije od mjesec dana)
I napravio sam LST na dvije biljke pa me zanima jel mozda prerano zato sto su stare tek 3 tjedna?
 
01.07.2013
8
0
1
imam jedno pitanje kad se sprema biljka za mazanje odnosno feminiziranje dali treba da se drzi sve vreme pod sijalicom )12/5,5/1/5,5 ili moze kombinovano 12 sati na suncu pa 5,5 u mraku pa sat pod sijalicom pa 5,5 mrak itd i posle koliko vremena se dobije ,banana, Hvala unapred
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
mmarko je napisao(la):
imam jedno pitanje kad se sprema biljka za mazanje odnosno feminiziranje dali treba da se drzi sve vreme pod sijalicom )12/5,5/1/5,5 ili moze kombinovano 12 sati na suncu pa 5,5 u mraku pa sat pod sijalicom pa 5,5 mrak itd i posle koliko vremena se dobije ,banana, Hvala unapred

Čim ju ti stresiraš sa umjetnom rasvjetom dobit će banane. Ukoliko sam shvatio, ti biljku imaš vani pod suncem i kombiniraš svjetlo unutra. Ako sadiš unutra, nije bitno držat se nekog posebnog rasporeda, bitno je poremetiti raspored/odnos svjetla/mraka.

Najlakši način i najprirodniji za dobiti f sjeme je posaditi žensku biljku pod svjetlom unutra i pustiti ju da cvate toliko dugo dok ne počne dobivat banane. Otprilike još 2-3 tjedna od kada je potpuno zrela. Znači ako piše da cvate 8 tjedana, sa nekih 12-13 tjedana će dobiti banane.

Treća solucija je koloidno srebro.
 

ante 1478

Aktivan Član
24.07.2013
45
60
0
moze li mi iko pomoc zanima me posadio sam biljku 17.7 moze li ona pustat cvjetove u 9 mjesecu