Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ne radi se trening na biljkicama samo iz razloga da li nekom smeta da ide u visinu od 2m ili 3m ,nego treningom biljke se dobija vise roda ili ti u prevodu da vise grama za dimit..pa se iz tog razloga radi trening biljke.ali sad je na groweru da li ce i koji trening raditi..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
Ljudi nebih htio bitt dosadan,al eto moram,kolko biljka treba imat sunčanih sati najmanje,i što se dobiva ako ima čim više,i jel dobar način gnojenja da stavim kokošji izmet po zemlji,i malo zatrpam,i kad zaljevam,oče to bit dobro gnojenje?,
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
znam,al aj objasnit ću malo,znači sad mi imaju sunca oko 5-6 sati,sutra mislim otić i pokosit sve okolo,i tako ću dobit još koja 2 sata,oče to bit dovoljno,il da mijenjam sajt,mogu nać di je cijeli dan sunce,nego mi se ovaj sviđa,imam 5min pješke do njega,
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Kako mislis sve pokositi,pa biljku treba sto vise zakumuflirati ili ti sakriti..a ti oces sve pokositi,nemoj to raditi sta mislis ti kad biljka bude bila 2m koliko ce da se onda vidi ako pokosis sve..zato na pocetku kad biras sajt treba na sve misliti i da ima dovoljno sunca a i da je sakriven..ako nista drugo pogledaj neki dnevnik outdoora pa ces videti i sam kako treba sajt da izgleda...:)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
margarin je napisao(la):
znam,al aj objasnit ću malo,znači sad mi imaju sunca oko 5-6 sati,sutra mislim otić i pokosit sve okolo,i tako ću dobit još koja 2 sata,oče to bit dovoljno,il da mijenjam sajt,mogu nać di je cijeli dan sunce,nego mi se ovaj sviđa,imam 5min pješke do njega,
Nadji gdje ima sunca sto vise...nije neka prednost to sto imas 5 min. do sajta
 
17.05.2014
20
1
8
Bok svima...Pocetnik sam koji treba pomoc tako da mi ne zamjerite ako previse zmaram...nabavio sam 5 sjemenki anubis automatika i lagano sam krenuo citajuci vase objave i pazeci da mi nista ne promakne...2 sam zasadio pocetkom maja i odlicno su napredovale pa sam ih u 3 tjednu preselio na sajt posto se pocelo kuzit sto je to pa da komsije ne zove murju...pocela je neka oluja koju su prezivjele ali naravno poslije kise krenuli puzevi...ja sam dosao sljedece jutro ali do tada su mi jednu skroz pojeli gadovi sluzavi samo komad stabljike je virio iz zemlje dok su drugu samo nagrizli...jbg uovu sam pojedenu zgazio a ovu sam odnio nazad doma i sad raste ko da nista nije bilo pa me zanima hoce li to ostaviti posljedice na krajnji rezultat posto su joj sad novi listovi dali skroz drugi izgled...mislim je opet odnijet krajem sljedeceh tjedna na novi sajt dat joj malo gnojiva pa neka ona pici...trebam misljenja...hvala na svemu
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Oporavit ce se ona ali ako ju odneses opet van a netretiras gamad...dogodit ce se ista stvar .Vise ce joj smetati to seljenje nego to sto je dobila malo po listu od ljigavca.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
automatici su u pitanju pa mislim da ce se ti problemi odraziti na velicinu, on bi vec trebao polako poceti cvjetati, al sta je tu je potrudi se da vise ne bude problema i sve 5 hehe, poz
 
17.05.2014
20
1
8
kakvo bi ste mi sredstvo preporucili??naspricat cu ja i oko njih tako da niti ne priđu gamad prozdrljiva...i dali se pesticidi spricaju i po listovima ili samo u zemlju...usto nabavio sam neko gnojivo pa da vas i za to jos malo upitam na njemu pise:ASEF mineralno gnojivo za zelene i biljke u cvatu NPK 8-4-4 s tim da je N u najvecem omjeru...mislim da je to za rast pa da ce biti ok
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
probaj s necim prirodnim prije nego s otrovima ako jos nemas problem, mozes na 24 h u vodu staviti cesnjaka i jako ljutog chilija pa s time prskati, ponavljaj radnju poslije kise, sprica se po cijeloj biljci, ne zalijevaj zemlju s time, poz
 
17.05.2014
20
1
8
Tarzan je napisao(la):
probaj s necim prirodnim prije nego s otrovima ako jos nemas problem, mozes na 24 h u vodu staviti cesnjaka i jako ljutog chilija pa s time prskati, ponavljaj radnju poslije kise, sprica se po cijeloj biljci, ne zalijevaj zemlju s time, poz
super legendo...znam da su cili i cesnjak opaka kombinacija...samo mi kazi koliko cesnjaka koliko cilija u8 koliko vode i koliko dugo da stoji i jeli bitno na kojoj temperaturi jer je kod nas u istri zega i sparina teza...hvala
 
10.06.2014
1
5
0
38
Do sada sam ima 6 uspesnih branja tj harvesta sa otprilike 7 do 10 biljki u sezoni sadim ih u saksiji.u pocetku sam koristio Hesi za prehranu za mene je hesi djubrivo ferari medju aditivima ali sam sada pronasao jeftiniji nacin i uspeva i sa tim..probao sam indor i outdor kombinaciju to je veliki stres za biljku ali ako nekog zanima mogu mu otkriti kako da ostavi outdor i da bude neprimetno kao da je unutra...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
@smokers charm heheheh pa tu bas i nema mjere jer je sve prirodno, al ja sam radio otopinu u boci od 2l vode,, otp. malu saku cesnjaka i chilija da bude ljuto, drzao 24h i bilo je vani a kod mene isto bude zega, poslije procijedis i stavis onaj nastavak za špricanje na bocu i špricaj po biljkama, al nije ovo tema za to :)
 
10.06.2014
1
5
0
38
ova biljka je stara samo 9 dana seme je doneto iz amsterdama white snow 10dana ali uz moju jedinstvenu metodu hranjenja pri vegetaciji i cvetanju rado cu zainteresovanima otkriti koju hranu koristim posaljite mi poruku slabo se snalazim po forumima white snow seme.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pardoni