Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Pardoni je napisao(la):
... rado cu zainteresovanima otkriti koju hranu koristim posaljite mi poruku slabo se snalazim po forumima
drug, na forumu si koji se bavi uzgojem vutre, svi su zainteresovani pa ako imas sta da podelis sa nama samo izvoli, kakve poruke, cemu tajnovitost, kakvo slabo snalazenje, okacio si dva posta i fotku, okaci jos jedan i kazi sta imas, ne vidim da imas problema sa forumom
 
10.06.2014
1
5
0
38
Prvo hvala na posvecenom vremenu da procitas...u postovima nisam nigde nasao konverzacije oko prehrani biljaka pa je moja sustina postojili ta tema na forumu ... :) Imam zbog vida posla :( porebu da cesto odlazim po holandskim selima blizu samog amsterdama..i dolazim da sjajnih smekenki.. togom godina rada tj svog hobija jer istupravim samo za sbe otkrio sam razne sisteme firma za indor kompletno sve ima.. prebacio sam se na outdor saxije i zemlja: zamlju sam pravim i hranim je mesec dana pre sadjenja... zatim krecem proces:) objavicu uskoo mram da palim pozz ekipo :)
 
10.06.2014
1
5
0
38
Pogledao sam linkove koje si postavio brate..dosta stvari ne kapiram tj ne razumem a mslio sam da znam hrvatski :) salim se... kad sam rekao da ne kapiram forume mislio sam bas to nzm kako otvoriti novu temu..no nebitno hraniti biljka na biljni i zdrav nacin ajoj pa nije ovo paradajiz..potrebna nam je hemija da bi stvorili Hibride ili skankove... mislima da za pocetak u zemljistu treba da ima mikroelemenata: Bakar (Cu) i Gvozdja (Fe)...a nakon rasta jacanja biljki u zemlji treba Azota N i obavezno fosfora P2 O5 i Kalijuma K2O sve to i vise u hesi kit kompletu.... Hesi_Кit_soil-500x500.jpg da napomenem ja ubrzano pumpam biljke tako da za 2,5 mseci do 3 imam sta da urnjam :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
A zasto na P.M. ??
Posto imas nesto novo za podijelit,admin te za mentora postavi umjesto Jacka Sparow-a(nastala praznina) i pici, uci nas :dada .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Pardoni je napisao(la):
... hraniti biljka na biljni i zdrav nacin ajoj pa nije ovo paradajiz..potrebna nam je hemija da bi stvorili Hibride ili skankove...
ne zameri, ali mislim da nemas pojam sta pricas, bice bolje da citas forum... sto se tice hesija, ima cak i odvojena tema https://vutra.org/topic/10186-upotreba-hesi-proizvoda/, ili https://vutra.org/topic/304-advance-gnjoivo-hesi-vs-biobizz/ a dosta se prica i u onoj temi sto je link stavio tarzan. a kako se stvaraju hibridi, to je druga prica, a ima i o tome na forumu. suma sumarum, nista novo od tebe, sem odredjene kolicine neznanja. kakve veze imaju hibridi (genetika, ukrstanja) sa hemijom, a kakve veze tek ima skank, kao jedna od gomile vrsta vutre... ajd frend, samo polako, slozice se kockice u glavi ako malo vremena posvetis citanju foruma

napomenem ja ubrzano pumpam biljke tako da za 2,5 mseci do 3 imam sta da urnjam :)
i bez ubrzanog pumpanja se moze skinuti biljka za 80 dana, bolje se vise ne blamiraj... jos se svi naostrili da saznaju nesto novo oko uzgoja, iskustva iz "holandskih sela" a ti otkrio hesi proizvode, omg :eek:hno:
 
10.06.2014
1
5
0
38
Koi si ti car legendo nepricam ti ja hesi proizvodima nisam ja time otkrio toplu vodu jednostavno ti pricam a ti si sklonio link o Hidraponika sistemu gajenja sto je za tebe izgleda spansko selo... ja sam hteo pokrenuti novu temo o hidraponici gajenju biljaka u Vuni umesto prljanja ruku u zemlji ali nebitno a hrana da li je hesi ili se krava posrala u ranijim postovima sam napisao,hidraponika sistem je jedini sistem sa koim skines wu tako brzo ato nemoj sklanjati dirkne linkove da ne bi dolazilo do nesporazuma no nebitno verovatno ja koi sam odgajio hektar nemam pojma uzivaj u jutarnjoj buksni i radi na svoj nacin prosto vam je nemoguce prici admini su izgleda popili svu pamet ovog sveta pa ja lagano odoh sa ovog Foruma za decu i odrasle..pozz sto bi moj deda rekao nista nezna uciti se nede samo da skontam kako da se iskljucim sa foruma i odo ziv bio i prljaj ruke u zemlji pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
po pitanju direktnih linkova, da ti za pocetak procitas pravilnik, i deo vezan za zabranu reklamiranja https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/

a ako si hteo temu o ***********, a ima tema o tome, cemu onda ovo:"prebacio sam se na outdor saxije i zemlja: zamlju sam pravim i hranim je mesec dana pre sadjenja" *********** spomenuo nisi ni u jednom postu do sada, ili sam ja pored toga sto sam popio svu pamet ovog sveta jos usput i corav. slobodno furaj dalje ako se ne snalazis na forumu, upoznati smo sa hydro i sa hesijem ;) i to odavno
 

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
Au,sta se ovde upravo desilo,kakav gospodin,ajde stavite ga za mentora,pa ga stavite tamo u Humor,zanimljiv je u svakom slucaju.Pozz sto bi moj deda rekao,budala uvek nalazi jos vecu budalu koja mu se divi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman and sharp

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Druze meni to sve lici da ti nemas nikakvog izkustva sa growanjem nego si sve hteo da procitas od jednom pa ti se malo sve pomesalo u glavi..:)...a jos bi ti koliko vidim da savetujes i to Powera kako i sta treba,druze od njega mozes samo nauciti ...:)
 
10.06.2014
1
5
0
38
Sve su sevemu klasican nesporazum ja nisam procitao pravilnik o reklamama a powerseed nije provalio...
A i mrzi me bate da citam :) peace-man-hippie-fancy-dress-costume-12002500-0-1395670222000.jpg
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma ako je tako onda OK..uvek postoji neki nesporazum,sve je dobro ako nije nesto zlonamerno...:)ali stvarno dobro je zbog tebe samog da sto vise citas,ali ako te mrzi citat sta da ti kazem ,ako mislis da moze i tako onda i nemoj..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pardoni
10.06.2014
1
5
0
38
Ena.Modelsy ma de zlonamerno nego ja imam svoj sistem i ljudi radi godinama verovatno dosta vas ima svoj sistem onaj sto radi po tudjim semama najebao je ne samo u uzgoju nego i u zivotu... Ivo andric na bas citirano :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ako nisi čitao onda ni nemoš reć da je tvoj sistem jel na ovom forumu ima hrpa tema, hrpa članova, hrpa načina, možda baš netko radi istim sistemom a da ni neznaš. Ipak je ovaj forum tu godinama i prava je svaštara, nema šta nema, svako neš svoje tjera, znaš kako kažu; sto ljudi sto ćudi, dvjesto mudi :) .
Najbitnije od svega je koristiti pretragu jel tak najlakše navigiraš do onog šta tražiš pa i čitanje lakše ide ;)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
nisam vidio kakve si reklame kacio, ali mogao si jednostavno priloziti svoje fotke i predstaviti nam svoj sistem, a ne ovako hehe.. metež si napravio u krivoj temi :D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Napisacu na kratko, Pardoni

Sve sta si napisao je rekla kazala, kod nas
kažemo puno pričaš a radiš nista.

Nemoj da budeš uvredzen, to ja činjenica kada čitaš tvoje postove.

Ako mislis, da nemam pravo, molim te pa nas iznenadi!
Daj nam slike i napisi konkretna stvari!

Na ovom forumu smo jako tolerantni! samo nismo glupi.
 
10.06.2014
1
5
0
38
Cill kako bi mi u Beogradu rekli isciliraj...PowersSeed izvni na nesporazumu prihvatam moja greska nisam se drzao pravilnka...a sad ovako.. moj mestod outdor pa indor: 1 semenku stavim u mokru vatu i sve to spakujem u eprivetu za bljku napunjenu mgjonom0,2> epruveta.JPG ..kada seme proklija ide u kuticu 009.JPG i presadjena izgleda ovako> rasad.jpg u kutici je 24h malo zalivena na terasi ili balkonu kako vec kaze se u hrvatskoj..presadjujem je u veliku saksiju odmah> 200px-Cannabis_Baby.jpg e onda pravim svoju jedinstvenu mandzu CU i FE odnos 0,05..i Mali odnos praskastog P2O5 0.005 i izgleda ovako> 012.JPG ili ti> 010.JPG zatim 48h folijarno je prehranjujem sa> 014.JPG tj sastav> 016.JPG u vec pometuj saksiji biljku sam ubacio sa grow vunom 016.JPG nakon 7 dana biljka je zalivana mandzama i prskana folijarno u outdoru i za samo 7 dana igleda ovako> obratiti paznju na post ispod


dakle biljka je presadjena sa grow vunom> grow.JPG za 7 dana biljka hranjena opisanom mandzom zalivanjem folijarno i injekcijom u koren sa soh1 izgleda ovako>