Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2014
1
5
0
38
u sledecem postu pokazacu kolike su biljke za 7 dana da ne poverujes..i nakon toga cu isto ovako objasniti u slikama kako ih prebacujem indor tj u grow box ej power seed trenutno imam problem ne dozvoljava mi da ubacim slike pa cu probati sutra sa nastavkom ista biljka prebacena u grow box i sva moja oprema na slikama tj orema za Indor trenutno mi kaze da sam iskoristio maksimum ubacivanja slika nemam vise prostora a imam puno slika pod 1 biljke kako izgledaju i oprema za box od sijalica do meraca vlage sondi i filtera sve imam na slikama ali trenutno nmg da ubacim sto nzm probacu sutra pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Pardoni je napisao(la):
... ej power seed trenutno imam problem ne dozvoljava mi da ubacim slike pa cu probati sutra sa nastavkom ista biljka prebacena u grow box i sva moja oprema na slikama tj orema za Indor trenutno mi kaze da sam iskoristio maksimum ubacivanja slika nemam vise prostora a imam puno slika pod 1 biljke kako izgledaju i oprema za box od sijalica do meraca vlage sondi i filtera sve imam na slikama ali trenutno nmg da ubacim sto nzm probacu sutra pozz
https://vutra.org/topic/2248-upute-za-postanje-slika/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pardoni
10.06.2014
1
5
0
38
provalio sam kako radi ubac.. slika tnx powerseed ovo je biljka nakon 6 dana ali rada kao sto sam opisao u predhodnom postu.... za,samo stest dana vidi lepoticu e sledeci post objasnjavam kako ide dalje u gro bow sa svom mojom opremom u slikama ne vredi dosla zena gajbi pa moram da palim cujemo se uskoro peace broo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
pardoni ne kenjaj.. da si htio mogao si odma napisati, a vidim te jos uvijek dolje citas temu znaci nije dosla "zena" ... nevjerujem ti, nadi drugu zanimaciju prijatelju :) poz

http://www.youtube.com/watch?v=eBPqksG9nbA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and Sherman

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
jel sam ja to dobro shvatio ili koji K ???? ono gore je biljka stara 6 dana??????
pa jeemu....idem krastavce uzgajat na taj nacin...za 3 mjeseca cu imat 4 tone krastavaca...je'o me pas

ja ne vidim nista "novo" i famozno za spuzvom i plantella folijarno......
ma joj....neznam dal sam ja zabrijo ili on.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
onda sam ipak ja zazujo....ja shvatio da od kad biljka proviri iz zemlje da za 6 dana je vec tolka.
te injekcije meni zvuce ko SF. gracias pero no gracias.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pardoni
10.06.2014
1
5
0
38
Tarazan ne rise ja sam non stop ulogovan na forum pa se zato i vidi da sam online i jojjjjjjjjjjjjjjj bre ljudi powerseed valjda si ti razumeo nije biljka ukupno stara 6 dana nego 6 dana nakon vadjenja iz epruvete i kutijce prikazano za corave u postu predhodnom sa sve slikama sve ukupno bilo bi 10 dana mozda e nisi me Dzejn odnosno tarzan pustio da zavrsim biljka jeste tolika ali je pored te prednosti manje dosta rasirena znaci pici u visinu mnogo slabije se grana i samim ti dosta manj ali brzi prihod je od nje KAPIS sada e ovakbu biljku stavljam u u grow box ko bude imao strpljenia ubacicu i dokumentovacu sve slikama pa majku mu jbm koja je korist od laganja ja vam pisem sta ja radim i da uspeva zurim na ebeni posao valjda cu veceras se skontati da poubacujem slike prebacivanja u grow box i pucanja na 12/12 aj pozz
 
19.05.2014
39
19
8
Jeli moguce da su mi neke biljke vec pocele cvjetati?? i dali to znaci da ce prije biti gotove ? :watchplant:
 
20.04.2014
21
45
0
Nece, svejedno je ako procvijeta prije ili poslije, ona ima svoj odreden rok, u tom roku treba da procvijeta i sazrije, jedino ako je ti prije odsjeces :smoke18:
Urod ovisi od tebe !
Drug ja mislim da nije.
 
20.04.2014
21
45
0
Danas odraden lolipop na prve dvije biljke, trecu manju nisam htio dirati.
Nisam siguran ali mislim da mi je prva biljka pocela cvijetati, to mislim zato sto su na granama izbile kao neke dlacice, nisu bijele nego zelenkaste to,a kod druge biljke nema toga. Nisam mogao da uslikam te dlacice zato sto se nebi vidjele na slici. Sta misli netko od iskusnijih clanova?
Evo prve


I druge od koje mislim da ce biti jajan :rasta1: