Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2015
2
0
1
68
Nov sam na forumu. Interesuje me kako da vidim slike 1,2,3 ili bilo koju ako je data u Imageshacke-u. Please help.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne moze drug, imageshack je jednom prilikom brisao sve neregistrovane naloge i nestalo je dosta toga od ranije sa foruma, na zalost
 
19.02.2012
0
0
1
35
ovo je mozda malo OT al me zanima...

dali je neko probao kombinaciju indoor/outdoor sadnje??
da vas ne zbunjujem, na ovo sam mislio:

stavim da raste vani, pustim je do neke velicine i onda je premjestim u zatvoreno. znam da vas zbunjujem(sorry) al malo sam nestrpljiv (i neda mi se davat pare za njesra od vutre) pa bi ja neke od njih probao na taj nacin pozurit. kako nemam uvjete za indoor ( da imam bilo bi jednostavno) biljke bi najvjerovatnije bile na 0/24 rezimu, total darkness osim kad bi ih ja odlazio odrzavat...

nek mi se javi neko ako ima ko je probao drzat biljke na takvom rezimu svjetlosti

znam da su ovo mozda nebuloze (ako jesu nek mi neko to i kaze!!!) al eto, ja mastovit:ridinghorse:
nebuloza brate totalna :)
 
24.12.2014
0
0
1
34
Moze neko da mi objasni kako je moguce da mi se na fem. semenu {u pitanju je jack herer/sensi seed} pojavljuju se "bananice" posle mesec dana vegetacije? Zbunjuje me to kako to da se desava posle mesec dana vegetacije u outdooru i rasla je samo u out, biljka ima oko 25 cm .. pojavile su se te bananice... pistila nema tako da hermic nije. Ako mi neko moze objasniti to? hvala unapred. :whato:::respect::rasta:
 
24.12.2014
0
0
1
34
koji sam baksuz... kako je moguce tako rano da pokaze pol? posle mesec dana.. zacudilo je jer nisam video pistile pa kontam da nije hermic.. razocarenje..:(
 
12.04.2014
18
2
8
Postovani drugari,procvetale su mi je biljke(fotoperiodne).Vec desetak dana su vani i kako je kisa padala nisam ih obilazio svih deset dana.Jedna je zenka a druga hermos.Interesuje me da li ce s produzetkom dana da se sama od sebe revegetira(po nekoj logici) ili ce nastaviti da cveta.Zenka je bas pustila cvetove .A stare su od decembra prosle godine.Cuvane na sobnom svetlu.
 
12.04.2014
18
2
8
Jedino da odnesem notebook na sajt.Nije neki kvalitet al ce da se vidi.Uradicu to predvece kad budem cistio hermosa.Nisu visoke al sam ih treninzima rasirio svetski.
 
25.02.2015
102
89
28
požarevac
Da li me može neko uputiti ili reci o ponašanju biljke kada je vratim u vege fazu???
Ja sam moje stavio 2 nedelje u vege,pa onda prebacio na cvetanje i kada sam video pol sklonio muske i ostala mi je jedna zenska.
Ona je na režimu 18/6 mh 440w,ima oko 40cm vraćena ke u vege pre skoro nedelju dana ali i dalje izbacuje pustila i to dosta,da li je to normalno ili treba nesto da uradim premala mi je za cvetanje?
 
25.02.2015
102
89
28
požarevac
Ahaa a koliko joj je potrebno da se vrati u vegetaciju? pustila je pistile posle 10 dana,prebacio je u saksiju od 16l jedan lagani LST je urađen da joj oformim glavne grane.. E da u box od 1m2 ide ona i isis ubacicu ih pod mrežu kad se prebaci u vege..