Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Dobar dan forume! imam jednu divljakusu koja je stara preko 100 dana(manje bitno) i pocela je pustati pistile i ima ih malo vise nego jucer..jel moguce da je automatik sto sumnjam da je jer bi prije pocela cvasti...nikad mi nisu tako rano izasle pistile...
 
Imam jos jedno pitanje dali da posadim 5 autosa ili 5 photosa ? Inace isti sorta razlika je u tome samo , gde cu vise izvcuci posto sam ja uglavno koristio seme iz paketica max sam izvalcio po kile al sam sadio u martu cuvao u kuci pa posle out. Hvala jos jednom sorta
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Dobar dan forume! imam jednu divljakusu koja je stara preko 100 dana(manje bitno) i pocela je pustati pistile i ima ih malo vise nego jucer..jel moguce da je automatik sto sumnjam da je jer bi prije pocela cvasti...nikad mi nisu tako rano izasle pistile...
I moja fem u out-u pacila pistile.malo je pre rano ide ona dalje u vegu. Baš nabacil 2go topiranje.
 
07.08.2019
4
26
3
34
pozdrav, zanima me ako biljka nije automatik , znači cvate kad bude dana i noci po 12 sati a to je negdje oko 20tog rujna (da li je točno tada ili može biti i prije i koliko prije ili kasnije) da li to znači da će i ona posađena 1. kolovoza ili 1. travnja u isto vrijeme počet cvati??