Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
jer su udovi kao šaka
mislio si na budove...:lol:
ako ima previse bananica pusti tako do kraja,imaces vutru punu semena(kao albanka)ali nece izgubiti nesto bitno na kvalitetu,a bice nesto i za pusenje...nemas druge...ili da skidas ranije biljke ako mislis da se isplati..
ja bi pustio da guraju do kraja...
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Ali toliko je toga da mi se čini nemoguća misija jer su udovi kao šaka
Evo ja sam prosli mj zavrsio hermi gorillu breath, skinuo sam preko 1000 jaja sigurno, ali evo razocarao sam se popusio sam skoro sve (dim odlican) a ni jedne menke nisam nasao. S njom u boxu bila blueberry cookie također jos ni jedne menke nisam nasao :/ Znaci moguce je spasiti stvar s malo srece i puno volje.
 
24.06.2019
21
12
8
60
Evo ja sam prosli mj zavrsio hermi gorillu breath, skinuo sam preko 1000 jaja sigurno, ali evo razocarao sam se popusio sam skoro sve (dim odlican) a ni jedne menke nisam nasao. S njom u boxu bila blueberry cookie također jos ni jedne menke nisam nasao :/ Znaci moguce je spasiti stvar s malo srece i puno volje.
Kako si uspeo svaka čast..znači ostala je dobra Vu.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Solidna je ostala jer ponovo bacio jaja nekih10 dana prije kraja, tu sam je i skinuo. Ali iskustvo vise i svakako cu se borit s jajima opet ako ce trebat, jer postoji sansa.
 
24.06.2019
21
12
8
60
mislio si na budove...:lol:
ako ima previse bananica pusti tako do kraja,imaces vutru punu semena(kao albanka)ali nece izgubiti nesto bitno na kvalitetu,a bice nesto i za pusenje...nemas druge...ili da skidas ranije biljke ako mislis da se isplati..
ja bi pustio da guraju do kraja...
Procenjujem pa ću videti..to sa pincetom po cveću..to nikako,a i se ne ne bih....tnks
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pa ne znam šta hoćeš onda, ili čupaj ili pusti, nema treće opcije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

gagisaa

Aktivan Član
24.05.2020
57
327
53
biljka mi je pokazala prefolower i zenkica je, je l znaci da ce uskoro da krene da cveta ili? malo mi je nerealno posto je visoka mozda 50,60 cm i fotoperiodna je
 
10.04.2015
3
5
3
Dali je moguce da biljka pocne ranije cvijetati jer je u sjeni od drveta ? Dali je moguce da misli da joj se dan skratio ranije nego od ostalih ? Imate li slicnih iskustava ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gagisaa