Vegetarijansko kuvanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Frula je napisao(la):
Jucer sam se nazdero polesnjaka ko svinja.. Polesnjak vam je tradicionalno slovačko jelo
spravljeno od ribanog krumpira sa brašnom, biberom i jajima, sve skupa pečeno na ulju. :)

Ne znam tocan recept al kontam si da sastojci idu po ukusu :D

frula mozes li dje iskopat recept za te polesnjake?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
skuvo ja ovaj namaz od slanutka i ono ispo je onako jestiv ali ništa posebno nije mi nešt ali sam slanutak mi je skroz ukusan
Jedino majke ti 3 sata se kuhat moro slanutak
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Zabljak 1992 je napisao(la):
frula mozes li dje iskopat recept za te polesnjake?

Ma ne mozes to po receptu, ni jedno jelo ne ispadne dobro tako :icon_lol: moras ici po osjecaju. Polesnjake pokusaj napraviti tako da prokuhas krompir do pola, znaci da ne bude skroz kuhan, no trebao bi dobro omeksati. Onda ga naribaj i pomijesaj sa brasnom. Kolicinu ces sam vec odrediti, koliko ti treba. Dodaj zacine koji ti se svidaju i oblikuj manje pljeskavice od te smjese, umoci u posudu u kojoj si razmutio jaja i przi u tavi sa vrucim uljem dok ne porumeni. S ovim ti jako dobro ide kiselo vrhnje ili jogurt, sta vec volis, ili dok su polesnjaci jos vruci, stavi na njih par tvrdog listica sira ( gouda npr. )

Sutra cu da postam dosta stvari ovdje, vegeterijanac sam nesto vise od cetiri godine i imam puno prakse oko tih recepata, no sad sam preumorna i idem pajkiti :)
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Eva Rain, s tobom bi bilo lijepo živjeti.
Meni prolazi godina i pol od kad ne jedem ribe i životinje.
Uglavnom sve što je ubijeno ne jedem. ne računajući
bakterije i ostale mikroorganizme.

:181:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
E vidis Gilgamesh, to je po meni pravi razlog za biti vegetarijanac, tako sam i ja samo odlucila prestati jesti zivotinje, postala mi je nepodnosljiva misao da netko ubija zivotinje radi hrane.
Shvatam da vecina ljudi odlucuje biti vegetarijanci iskljucivo zbog zdravstvenih razloga, neki nastave jesti ribu, pa sebe jos uvijek smatraju vegetarijancima, no dobro. Sve u svemu podrzavam i takve stavove, zbog konacnog ishoda i cilja, mada se ni najmanje ne slazem sa njima.
Svaka cast Gilgamesh, samo tako nastavi, u potpunosti te podrzavam, istomisljanici smo :costumed-smiley-027 Zovem te na veceru kod sebe, kad budes imao vremena :sun2:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Evo kako sam jucer obecala, sad cu malo o receptima i pipremanju jela :)

Nema smisla da razvlacim dugo i nasiroko pisuci recpete kad ih svi vi mozete naci na netu
http://www.posluh.hr/predah/kuharica/slano.html
http://www.coolinarika.com/recepti/vegetarijanski-recepti/veganski-recepti
http://allrecipes.com/Recipes/Everyday-Cooking/Vegetarian/Main.aspx
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=85

ovo su samo neki od linkova na kojima mozete pronaci mastovite i ukusne recepte bez mesa. Ja licno nikada ne slijedim recept vec priprem jela od onoga sto mi se trenutno nalazi u zamrzivacu. Jednom kad udete u taj fazon, sami cete znati kako kombinirati sastojke i imat cete nepogresiv smisao za to.
Na primjer, situaciju uvijek moze izvuci pasta tj. tjestenina posluzena s dobrim umakom, koji mozete napraviti tako sto na malo maslinovog ulja propirjate bijeli luk, dodate mlijeko ili vrhnje, zatim dodate malo brasna ili jako malo gustina da bi postigli gustocu, mijesajete da se ne stvore grudvice. U ovo, zavisno od onoga s cim cete sluziti mozete dodavati sta god zelite, razno razne zacine, med, sjemenke, sta god volite. Uz luk mozete dodati i neko drugo povrce, na promjer tikvica koju ste prethodno prokuhali i izgnjecili, ma milion malih ideja, sve je do vas :)

Takoder dobar prilog koji uvijek prolazi je povrce koje ste skuhali na pari. Ako nemate posbnu posudu u kojoj to mozete uraditi, uvijek dobro dode jedna obicna posuda i veca cjediljka. Stavite jedno u drugu, nalijte vode da dodiruje dno cjediljke, dodajte povrce, djelimicno poklopite. Znat cete vec kad je jelo spremno, povrce ce biti mekanije, kuhajte dok ne bude po vasoj zelji. Moram napomenti da brokula i sparoge budu posebno ukusni kad se kuhaju ovako.

Isto tako, uvijek ce vam dobro doci ovaj recept, pogotovo ako vam vise ljudi dolazi na veceru. Uzmite kruh ( ne onaj iz pekare, nikad nisam voljela tu vrstu kruha ), znaci domaci kruh, ako ne znate kako se pravi pitajte mamu ili baku, one ce vam znati reci osnovu, a vi onda napravite onako kako vam se svida. U glavnom, da nastvim, ljepse je ako je kruh duguljastog oblika, znaci tanji a duzi, kao strudla. Prepolite ga na pola, po duzini i namazite sa malo malinovog ulja, ne pretjerujete, jedna zlica je vise nego dovoljno za jednu polovinu, samo je fino raspodijelite. Na sve to dodajte isjeckani cesnjak i pecite u rerni dok ne porumeni. Onda isjecite na kriske i posluzite vruce. Imajte na umu da ovo jelo bas i nije nesto ako se podgrijava nakon sto se jednom ohladi :icon_lol:

Ne pada mi na pamet da sada ovdje pametujem o pravilnoj ishrani, znam koliko ce me ljudi samo blijedo gledati :icon_lol: no barem se osvrnite na ovo sto cu sad reci. Potrudite da koristite ekstra djevicansko maslinovo ulje umjesto onog obicnog, i izbjegavajte przenje, a ako bas morate imajte na umu da se vecina jela moze pripremiti ako se "przi" u vodi pomijesanoj sa uljem. Koristite kvalitetno posude za koje se hrana ne lijepi, tako da u vecini slucajeva necete morati koristiti ulje uopce.
U prehranu ukljucite barem tri porcije svjezeg voca ili povrca, da ne nabrajm sad hiljadu razloga zasto i hiljadu nacina kako se pripremaju salate i ostalo ;)
I jos nesto, uvijek citajte naljepnice na proizvodima koje konzumirate, izbjegavajte konzervanse i aditive i ostala sra*a, da oprostite, moram da se tako izrazim, no prehrambena industrija je svarno uzela maha i sopaju ljude kojekakvim otrovima.
Ako imate mogucnost da u bastu osim vutre posadite i koju mrkvu ili paradajz, ucinit cete mnogo za sebe :icon_lol:

I jos jedna stvar, ispricavam se sto skrecem s teme. Na pocetku posta sam spominjala prava zivotinja, pa da se sad nadovezem na to. Forumasima iz Zagreba ali iz cijele Hrvatske preporucujem da navrate do ureda Prijatelja zivotinja koji se nalazi u Gajevoj 47 u Zagrebu ili da pojeste njihovu web stranicu
www.prijatelji-zivotinja.hr
Ako ima netko iz Bihaca da je zainteresiran, rado cu ih spojiti sa svojim bivsim suradnicima, s kojima sam osnovala udrugu za zastitu zivotinja i nakon skoro dvije godine borbe uspjeli smo natjerati vladu da usvoji zakon o zastit zivotnja. Zao mi jedino sto nisam bila tamo kada se to desilo, da proslavimo :sun2:
Nemamo svoju web stranicu no informacije mozete pronaci ovdje
http://www.prijatelji-zivotinja-bih.com/

Kad i ako se vratim, opet cu im se pridruziti :)

Nadam se da nisam ugnjavila postom, trenutno sam u zurbi, kad se vratim, napisat cu vam kako se pravi zeljanica :icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Fino da si dala recepata.
Makar nemam namjeru postati vegetarijanac zanima me priprema jela čito tako radi raznolikosti prehrane jer patim od problema da mi sve dojadi pa tako i hrana i treba mi nešto novo i ovo mi seč ini kao cijeli jedan nepoznati svijet i još uz to sve uglavnom sasvim zdravo i dosta lagano.

Inače upravo sam prvi puta u životu soju jeo, kupio sam one komadiće soje i skuvo ih i onda izdinsto luk i naribao u to celera i još malo dinsto i pred kraj stavio bijeli luk(češnjak) nasjeckani i još malo dinsto. Onda sam dodao to u ocjeđenu soju i nasipao paradajza kuvanog tekućeg i peršinovog lista. Začinio s vegetom, ljutom i slatkom paprikom mljevenom i kuvo jedno dvajst minuta možda i manje. I skroz je ok čak se i ostatku moje obitelji sviđa. Soja ova ima teksturu kao gljive.
Inače recept je blago modificirana verzija recepta na vrećici od soje.
E da i piše kao dodati francuski delikatesni suhi kvasac. Našo to u trgovini ali nisam bio pri parama da kupim. Koja je shema s tim prvi put čujem da se kvasac atk stavlja u jelo a da nije neko tijesto dizano?
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Eva Rain, prihvaćam tvoju ponudu za večeru, samo što nas dijeli dosta
kilometara i bar jedna granica. Ali jednom, vidjet ćemo.
Ja tebe pozivam da se najedemo, napijemo i napušimo Blueberry.

Podržavam te u borbi protiv svega što je protiv životinja.
Član sam udruge prijatelja životinja.
Evo ja gledam da i kupujem proizvode koji nisu testirani na životinjama.
Ne koristim nikakve mirise i ostale kreme i sva ta industrijsko-kemijska sranja
na kojima na deklaraciji piše bar par E brojeva i ostalih kancerogenih
supstanci stvorenim veštačkim putem iz baze nafte.
Zgrozim se dok vidim da sestra ima bar jedno pet vrsta krema, više
vrsta šampona pa dalje da ne nabrajam. Ja imam samo Urtekram
pastu za zube koja je bez floura i nije testirana na životinjama.
Umivam se samo vodom, nemam niti pjenu za brijanje.

Malo sam sad skrenuo sa teme. Ali da smo krenuli Nikola Tesla, Ford
Rudolf Steiner putem danas bi u trgovinama imali poptuno ekološki
spremljene proizvode na bazi konoplje i ostalih čudesnih biljaka. Ali
mi smo krenuli putem familije DuPont koja nam je nametnula, radi
svojeg profita proizvode temeljene na nafti. Kod koje je prerada
skuplja i mora se koristiti više kemikalija koje nisu dobre za okoliš
i koje nakon upotrebe postaju neupotrebljive i sipaju se u prirodu.

Šamane Šandore- super je što si počeo eksperimentirati sa vegie hranom.
Polako se informiraj i prijeđi na tu prehranu. Pročitaj si sve tekstove na
linkovima koje ti je dala Eva Rain. Pa pročitaj što sve dodaju u meso
da bi ostalo što duže svježe i crvene boje i s čim hrane jadne životinje
da bi ojačale i meso bilo po volji ekstremnih profitera da samo zarađuju
na nama i jadnim životinjama. Vjerujem u karmu i kad tad će se ti
grozni ljudi naći u tijelu krave kojoj su odrezali grkljan i ostavili
da iskrvari do smrti.

:bis:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Gilgamesh je napisao(la):
Uglavnom sve što je ubijeno ne jedem

A biljke nisu zive ili?

--

Jesti meso je prirodno, jesti samo povrce za ljude nije. That being said, namam apsolutno nista protiv icije prehrane, jednostavno mi je obrok bez mesa gotovo nezamisliv (ribu ubrajam u meso). I uopce nije problem u jedenju zivotinja, svijet funkcionira na tom principu otkad postoji. Problem je masovno uzgajanje zivotinja za hranu u odvratnim i nehumanim uvjetima, pri cemu i zivotinje pate i kvaliteta i zdravlje mesa su na vrlo niskoj razini. Trebalo bi uzgoj ogranicit na male domace farme, al to je utopija u danasnjem svijetu. Hvala bogu pa imam pristup "pravom" mesu, uf neznam sto bi bez domacih proizvoda jer industrijsko meso je katastrofa a od povrca nebi mogao zivjet posto ga vise od pola jednostavno ne volim.

Ali nema nista lose u samom činu jedenja mesa, jedino u nedostatku humanosti (i kvalitete) u masovnom uzgoju zivotinja. Ja sam od cvrstog uvjerenja da biljke imaju svijest i da isto mogu patiti. Da biljke u vrtu vriste i zapomazu dok ih rezete i kuhate zive, bi li vam bilo svejedno? Opet, kuzim ako netko ne jede meso ili zbog protesta protiv masovnog uzgoja zivotinja, ili jer im je zao slatkih zivotinja, ili bilo kojeg drugog razloga, ali onog trenutka kad mi netko pocne tupit kako je jedenje mesa loše i zlo, i da je vegeterijanstvo prirodnije od jedenja i mesa i biljaka....bit cu pristojan i necu psovat. Da nema mesozdera eko sustav bi se urusio, kratko i jasno.

Sto su neki ljudi zaboravili je da je jedenje spiritualni čin. Kada jedes, nastavljas proces neprestalnog unistenja i nove kreacije, tj Zivot. Kada jedes, prenosis zivotnu energiju drugug bića kroz sebe. Taj ce se proces nastavit i kad vas same budu izjedali crvi u zemlji nakon mnogo godina (ako se ne kremirate, ne). To je temelj odrzavanja zivota.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Rox je složio vrlo lijepo moje razmišljanje o prehrani i etičnosti iste, rekao bih da mi je razmišljanje identično onome što je napisao.
Jedino eto ja mogu obrok bez mesa jest bez nekih problema.
Jedino ovaj dio o svijesti biljaka o tome neam pojma niti sam promišljao niti išta osobito čtiao o tome.

Ne volim se ograničavati ni u kojem pogledu, zato ne namjeravam postati vegeterijanac; ali tko voli neam ništa protiv.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
ROX - bas sam htjela da se osvrnem i na tu temu. Upravo tako i ja razmisljam, samo sa jednom iznimkom. Shvatam da zivotinje na nizoj evolutivnoj razini od nas ljudi, i da bi nam kao takve trebale sluziti za hranu, no moral mi ne dopusta da jedem zivotinju koju nisam sama ulovila ili uzgojila te joj okoncala zivot. Kad bih to bila u stanju uciniti, vjerovatno bih jela zivotinje no nikad ne bih dopustila nekome drugom da prljavi posao obavlja za mene, jer odgovornost je moja.
Sto se tice tvog osvrta na nehumane uvijete u kojima se nalaze zivotinje, u potpunosti si u pravu, sve je svedeno samo na to da se te zivotinje tove i sto prije posalju na police supermarketa. Zivotinje su ziva bica, imaju osjecaje i zasluzuju barem pristojan zivot i humane uvjete prije nego sto ih stigne nemila sudbina. Da se mene pita, ja bih puno drukcije uredila svijet.
Ne sjecam se tko je rekao da kad bi klaonice imale staklene zidove svaki bi covjek bio vegetarijanac. Ovo je istina u potpunosti. Svi to uzimaju zdravo za gotovo, no ja ne mogu, ne mogu zamisliti da jedem ono tele koje je do malo prije bezbrizno trckaralo na proplanku. Ne mogu i gotovo.

Znanstvenici nisu jos dokazali no pretpostavlja se da i biljke imaju osjecaje, sigurna sam da bi i blitva da moze vristala kad je stavljas u kipucu vodu. No opet, one su za stupanj nize od zivotinja, i nekako mi lakse dode kad znam da nemaju mozak i zivcani sustav. No, vjeruj mi, razmisljam i o tome cesto. Da li si znao da postoje ljudi koje se nazivaju frutarijanci, i koje jedu samo voce i povrce, no postoje i oni koji idu u krajnost pa jedu samo ono voce i povrce koje je otpalo sa maticne biljke. Po meni je ovo pretjerano, no tko voli neka izvoli.

Shaman Shandor - Nisam nikad prije cula da se stavlja kvasac u jela, malo sam potrazila na internetu, u glavnom kvasac je bogat vitaminima, pogotovo vitaminom B12, i kao takav ima mnogostruko povoljno djelovanje na organizam. Takoder, kvasac jelu daje nekakav poseban kiselkast okus, ne znam jer nisam probala. Vjerujem da se zbog toga dodaje u jelo koje si naveo.

Gilgamesh - Ja koristim samo Lush kozmetiku (www.lush.com ) Ako zelis, posalji mi msn na pp, voljela bih te bolje upoznati :)

I evo sada kako se pravi zeljanica:
Trebat ce vam jedno pakovanje tankih jufki za pitu, osim ako ne znate razvijati sto je jos bolje :), spinat, mladi kravlji sir i jos par sastojaka koje cu navesti usput.
Uzmite tepsiju/pleh u kojem ceste peci pitu, razmazite skroz malo maslinovog ulja na dno, stavite dvije jufke na dno, zatim stavljajte fil koji ste pripremili od spinata ( koji je prethodno bio u kipucuj vodi cca 5 min ), nekoliko jaja, sira, malo soli. Ako su listovi spinata veliki mozete ih sitno isjeckati. Nakon fila ide drugi red jufki i tako do kraja. Inace se na svaku jufku stavlja ulje, no ja umjesto toga moristim mineralnu vodu. Ispadne jako ukusno. Zavrsni sloj na piti bi trebao biti fil. Rubove jos malo poprskajte mineralnom vodom, pazite da ne pretjerujete. Sve se to fino pece u rerni dok ne porumneni. Takoder umjesto da stavljate red jufki, red fila, mozete u svaku jufku zarolati dvije do tri zlice fila i redati ih jednu do druge u tepsiju. Opet, sve poprskajte sa malo mineralne vode i ramazite malo fila na vrhu.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
wtf!? :(... ja nisam vegetarijanac ali trudim se postati i izbjegavam meso kad god mogu... Sluzite se jebeno retardiranom forom da i biljke osjecaju...pa naravno da osjecaju i ne smatram ih u bilo kojem pogledu manje vrjednima od nas ali kako mozete usporedjivati klanje svinje, patnju koja joj se nanosi, te zivot kakav ima prije smrti(i seljaci se grozno odnose prema zivotinjama samo u manjoj mjeri,vidio uzivo, cuo price) sa ubijanjem jednogodisnjih biljaka(od kojih se dio ponovno ostavlja za sjeme) i branje plodova sa višegodišnjih biljaka(jabuka je ukusna da bi ju brali a sumnjam da je janje ukusno da bi ga slusali kako place
dok ga koljemo i onda pravili peku)...

Srati kako je prirodno jesti meso je imalo smisla dok smo sami lovili zivotinje i bas i nismo bili na vrhu prehrambenog lanca.

Sve religije, filozofije i magije na koje se ocito samo furate ko i pola danasnje kulture ukljucuju ne nanosenje boli bicima a to ukljucuje vegetarijanstvo, "vegetarijanstvo" kao kod budista, te u najmanju ruku jedenje samo minimalnih kolicina mesa.....jebote bar makrobiotiku.

Sad za one koji nisu okrenuti spiritualnoj strani zivota nego samo nasoj dragoj biljci koja za mnoge predstavlja ekologiju = ima istrazivanja, clanaka i knjiga koje fino objasnjavaju kako zalaganje za ekoloski nacin zivota bez vegetarijanstva ostaje na preseravanju.

Mozemo i dalje ici... glad u svijetu = uz vegetarijanstvo bi bila smanjena jer vise hrane se dobije uzgajanjem biljaka za ljudsku prehranu nego ako se time hrane zivotinje pa onda kolju... to je cinjenica a i logicno je... kad cujes koliko jede neka zivotinja dnevno bude ti sve jasno... + da konkretiziram ovo vezano uz ekologiju = vegeterijanstvo bi znatno smanjilo unistavanje suma/prasuma(i biljaka koje toliko "cijenite") da bi se dobio prostor za sadnju industrijskih kultura, tj. unistavanje zbog tog razloga bi bilo potpuno prekinuto.

Cini se da tu ima onih kojima halucinogeni jacaju a ne ubijaji ego... mislim da je svima poznata vristeca hrenovka.... nekima ocito samo finija i sarenija...

Nadam se da imam bar neciju podrsku...prije sam se furo da to sto netko pusi travu znaci nesto, je *****(otvorit cu jednom temu pa objasnim).

Evo jos dobar link pa gledajte vecinu filmica(ima i domacih) http://www.youtube.com/user/afcroatia
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
DirtyD, potpisujem

Wicca, vidjela sam, na zalost, bila sam jos dijete i ta kokos je bila moj kucni ljubimac. Zvala se Bjelka. Sve je okoncalo tako da su je moji roditelji dok su mislili da spavam, stavili pod noz. Ali osjetila sam da se nesto desava, a to mi je samo i potvrdio Bjelkin zadnji krik. Sam vrag me je naveo da izadem iz kuce i vidim ono sto sam vidjela.
Traume iz djetinjstva zauvijek su ostavile trag...
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
95 razloga za vegetarijanstvo

http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=256

- Probavni sustav prirodnog mesojeda stvoren je za meso. Čovjekov sustav je stvoren za probavu biljne hrane. Prema kiselosti čovjekove sline, količini žuči u jetri, prema kiselini u ljudskom želucu te prema relativno malim bubrezima jasno je da je prirodno za čovjeka da se hrani biljnom hranom.

- Ljudska bića nemaju oštro zašiljene prednje zube za trganje mesa kao mesojedi. Ljudi za razliku od mesojeda imaju plosnate stražnje zube za mljevenje (biljne) hrane. Nadalje, mi imamo pomičnu čeljust koja nam omogućava žvakanje, dok mesojedi imaju čeljust koja se da rasklopiti te oštre zube u pozadini da bi mogli sjeckati meso.

- Psi i mnogi drugi mesojedi imaju monokromatski vid. Biljojedi, uključujući i ljude, vide u bojama da bi mogli zapaziti obojeno voće na lisnatom grmlju ili drveću. Pas mora jedino vidjeti miče li se što ili ne.

- Jedna činjenica mogla bi pomoći u razriješavanju dileme je li čovjek mesojed ili ne. Naime, za čovijeka nije uobičajeno da se prišulja divljoj životinji, zarine kandže u njezino tijelo, ugrize je za vrat, i uživa u okusu tople, svježe krvi i sirovog mesa.
 
28.12.2009
31
3
0
40
pozz,nisam znao da ima i ova tema,pa reko da se pridruzim ekipi..
(ne jedem meso),kuham puno,volim kuhat,pa cu i podjelit s vama svoje recepte..kad nadjem vremena

samo jedno mi nije bilo nikad jasno dal je to EGO il sta,zasto ljudi koji jedu meso,tj.zasto im smeta sto mi ne jedemo?zasto raspravljaju o tome?mi se ne zelimo raspravljati jednostavno ne jedemo meso,zasto vam smeta sto ne jedemo?zasto smo glupi?zasto nam govorite da nije dobro ne jesti meso?jel mi vama pametujemo?zasto ste vi-ti katolik zasto je ovaj musliman?nije bitno ljudi

zasto ljudi uvjek pitaju pa sta si ti vegetarijanac?pa evo odgovor za sve kojima to nije jasno i koji postavljaju glupa pitanja

Riječ vegetarijanstvo proizlazi iz latinske riječi vegetus, što znači zdrav, svjež i pun života ili homo vegetus, što znači - tjelesno i mentalno zdrava osoba. Izvorno značenje riječi ukazuje na uravnotežen filozofski smisao za život, a ne samo prehranu koja se sastoji od voća i povrća.

pa ja vas pitam vi niste vegetarijanci?prije nego postavite pitanje dal si vegetarijanac znajte sta znaci ta rijec..
uzivajmo u jelima ;)
nemojte nam dokazivat da to sto mi radimo nije dobro,molim vas,gdje god se spomene vege... tu pocnu prepirke i pametovanja..ja mislim da je crkva *****,neki idu tamo se molit,ja mislim da pusenje ne valja a jebote svi mi pusimo ovdje.. :D ljudi moji nista vise nije prirodno pa ni mi..a kamo li meso i povrce..zato pustimo raspravljanja i uzivajmo u jelima :) dobar tek..
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
ROX je napisao(la):
A biljke nisu zive ili?
Ne , i netreba se objašnjavat.
Da nema mesozdera eko sustav bi se urusio, kratko i jasno.
Ne , nauči što je ekosustav(piše se zajedno) što biosfera, što biotop i biomi, postoje tisuće ekosustava u kojima nema niti jednog karnivora i svejedno cvjetaju s raznolikošću.
Sto su neki ljudi zaboravili je da je jedenje spiritualni čin. Kada jedes, nastavljas proces neprestalnog unistenja i nove kreacije, tj Zivot. Kada jedes, prenosis zivotnu energiju drugug bića kroz sebe. Taj ce se proces nastavit i kad vas same budu izjedali crvi u zemlji nakon mnogo godina (ako se ne kremirate, ne). To je temelj odrzavanja zivota.
Oh bože ovdje je spetljano filozofija sa biologijom, odvoji to., previše drame za održavanje života, građevinski blokovi za biokemizam ljudskog bića se mogu naći kod biljaka. Ljudi nisu po prirodi karnivorni nego omnivori, to što iskorištavaju meso je razlog što je lakši izvor energije.

:::::::drama...............