Velicina pitara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Ok ,naravno radi ti kako mislis da je tebi najbolje..ali samo zapamti ovo ,da marihuana nevoli puno vode nije to riza...i licno u outdooru sa tolikim pitarima od 120 lit mislim da je to zaista previse i nepotrebno..ali ipak videcemo na kraju growa kako je to sve ispalo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dominow51
19.12.2010
102
34
28
imam jedno pitanje za admine. Bio sam stavio 3-4 slike u ovoj temi a sad je ostala samo jedna pa me zanima zbog cega, foruma ili neki drugi problem
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Iskreno ne preporucujem ti toliko komplikacija jer ako te neko vidi tamo i prijavi te nahebo si jos si i armaturu radio hahahaa , nisam iskusan grower ustvari nisam nikakav grower jer nisam ni jednom zasadio al moj savjet ti je da na sajt ne stavljas nikakve cjevi ni armature niti nista slicno sto ne lici na prirodu .
Iskopaj rupe od cca 20 litara , naspi kupovnu zemlju u to i okolo malo zakumufliraj da se ni ne skuzi da si kopao , jednom tjedno odi na sajt (ako pada kisa mozes i jednom u 2 tjedna ) sa psom ako imas ili sa biciklom i ako neko dode boli te ona stvar , to tvoje nije ti samo setas a u ostalom raste samo iz zemlje mozda je neko bacio sjemenku dok je motao pa naraslo samo pravis se blesav :) Nikad ne dokazu da je to tvoje , a sto vise stvari pustis tamo kao sto su pitri ili te cjevi koje ti pricas to je veca vjerovatnost da ce to neko primjetit i da ces past sa biljkama . Osobno da sadim u prirodi nikada nebi pitre stavljao jer mislim da su bespotrebni kada mozes sam iskopati rupu i rijesiti se bilo kakvih dokaza ..