Velike plastične posude

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hebeš plastiku, pocinčani lim nek limar savije i miran si godinama. Možeš napraviti za dvije, za sve, kako ti paše. Naruđba u glavi:) U snailu ima korisnijih stvarčica od podmetaća.
 
18.07.2011
5
0
1
52
Greenpower1 je napisao(la):
Hebeš plastiku, pocinčani lim nek limar savije i miran si godinama. Možeš napraviti za dvije, za sve, kako ti paše. Naruđba u glavi:) U snailu ima korisnijih stvarčica od podmetaća.

neznam dal bas moze lim sobzirom da je to voda pomješana s gnojivom koja se vraća u rezervar pa da nebi oksidiralo itd..... a i kolko bi to kostalo od pocincanog lima??

imali jos neki predlog???
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
neznam dal bas moze lim sobzirom da je to voda pomješana s gnojivom koja se vraća u rezervar pa da nebi oksidiralo itd
Pa nečeš piti to poslije. Pocinčani je poprilično postojan, jer je pocinčan:)) Izdržu na krovovima 20-30 godina sunca, kiše, snijega itd. Plastika "made in china" nebi, a nije ni jeftinija. Posjeti vrtne centre.
Postoji opcija EDIT, pa izbjegavaj post za postom. Možda jednom saznaš i zašto;)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
platoji se u pro vrtnarstvu izradjuju iz aluminija,plastike,cinkovina lima-kod njega ne sme samo biti prevelika temperatura jer če oksidirati.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
$DoLaR$ je napisao(la):
samo neznam kaj možeš tamo kupit! po jedan komad od mikro ponude!

Kakvo pitanje, takav odgovor :)
Što da sam napisao? Nemam pojma gdje bi moglo bit,osim tamo. Mislim,vidio na svoje oči u jednom od shopova,a sad,zašto u web shopu nema, nemam pojma.Valjda nije u stalnoj ponudi...ne znam...
Kad netko traži pomoć, gledam da odgovorim konkretno, a sad,ako se tebi moj odgovor ne sviđa,sorry...barem sam nešto "donekle korisno" napisao...

Pozz :)

SickGreen je napisao(la):
nejavljaju se na e-mail... a i na webu nema.....

Jbga..probaj na face-u ih naći,pa preko privatne poruke pitaj...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
zlo&naopako je napisao(la):
Kakvo pitanje, takav odgovor :)
Što da sam napisao? Nemam pojma gdje bi moglo bit,osim tamo. Mislim,vidio na svoje oči u jednom od shopova,a sad,zašto u web shopu nema, nemam pojma.Valjda nije u stalnoj ponudi...ne znam...
Kad netko traži pomoć, gledam da odgovorim konkretno, a sad,ako se tebi moj odgovor ne sviđa,sorry...barem sam nešto "donekle korisno" napisao...

Pozz :)

buraz ništa osobno tebi ni djelatnicima snaila :) ali šef je prekomedija....umjesto da radi već ako se odlučio na to...njega totalno nebriga za ekipu a boga mi i svoj dućan....djelatnik snaila je najveći kralj....