Veliki pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2015
12
4
3
72
Hteo bih da vas sve pozdravim i pozelim veliki uspeh u radu,zivim u holandiji i bavim se uzgojem trave ili vutre.Ne bih nikog da povredim,samo ovde je sve drugacije.Ja licno to radim iz komercijalnih razloga,mada i zapalim,iz svog zadovoljstva.Pratim vas rad ISKRENO vam se divim,u uslovima u kojima vi to radite vi ste pravi majstori.Pratim sve sto izadje novo kod vas,i mogu da vam kazem da ima sta da se nauci.
Ne znam dali sam ovo na pravo mesto postavio ali admin ce da odradi svoje.
Hteo bi samo jos da ponudim svoju pomoc ako ikome bude zatrebalo.

pozdrav svima
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: zbrdazdola and cons

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Dobro došao na forum.
Način na koji si se predstavio nije u skladu sa našim pravilnikom a isto tako ;
''Nizozemska je dobro poznata po svojim liberalnim zakonima koji se tiču kanabisa, ali zbog nastojanja da se uzgoj kanabisa ograniči na osobnu upotrebu, zabranjeno je imati više od pet biljaka kanabisa u kući, a svatko tko sa sobom na javnom mjestu ima više od pet grama može biti uhićen.''

Zamolit ćemo autora tema da se ograniči na prikazivanje par biljki i dijeljenje savjeta (ako zna) ... ostalo neće ići.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and Stipe
28.05.2015
12
4
3
72
hvala vam na dobrodoslici,

Dobro došao na forum.
Način na koji si se predstavio nije u skladu sa našim pravilnikom a isto tako ;
''Nizozemska je dobro poznata po svojim liberalnim zakonima koji se tiču kanabisa, ali zbog nastojanja da se uzgoj kanabisa ograniči na osobnu upotrebu, zabranjeno je imati više od pet biljaka kanabisa u kući, a svatko tko sa sobom na javnom mjestu ima više od pet grama može biti uhićen.''

Zamolit ćemo autora tema da se ograniči na prikazivanje par biljki i dijeljenje savjeta (ako zna) ... ostalo neće ići.
Hvala na dobrodoslici,nisam imao nikakve rdjave namere,izvinjavam se.
Hteo sam samo da ako nekom treba da pomognem,dozvolio sam sebi da me tarzan isprovocira i stavio sam slike.
Jos jednom moje iskreno izvinjenje.
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
@maliperica Dobrodosao na forum.
Slobodno stavis pokoju sliku u galeriju, samo par biljaka dakako :)
Ima na forumu raznih tema, pa ako vidis da se u nekim koracima uzgoja razlikujemo, mozes napisat i o vasim(NL) nacinima. Tipa koja gnojiva su ti se pokazala najboljima, treninzi biljaka, substrati koje koristis itd...

Poz
 
Poslednja izmena od urednika:
28.05.2015
12
4
3
72
@maliperica Dobrodosao na forum.
Slobodno stavis pokoju sliku u galeriju, samo par biljaka dakako :)
Ima na forumu raznih tema, pa ako vidis da se u nekim koracima uzgoja razlikujemo, mozes napisat i o vasim(NL) nacinima. Tipa koja gnojiva su ti se pokazala najboljima, treninzi biljaka, substrati koje koristis itd...

Poz
hvala Stipe pozdrav probacu da se drzim pravila

Dobrodošao na forumu, samo opušteno, i mi smo liberalni mada moramo
uvažavati pravila:wave:
Hvala probacu da se drzim pravila
pozdrav

ja nisam pisao u ovoj temi ;)

dobrodosao
Izvini drug bio je neki tarzan ali sa jos nekim dodatkom
Tebi se izvinjavam

Nemoj pisat post za postom. Mozes editirat post pa dodat, ili ako citiras vise ljudi onda citiraj sve u jednom postu. St.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni and Tarzan

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Hi, wellcome to the best of forums....dobrodošao...bienvenue...bienvenido amigo...:)

just to add, samo da dodam mora da smo zanimljivi kako sve moramo da se snalazimo i skrivamo u nekoj sivoj smo zoni mi a ti još smiješ da hvališ kako raste hehe :) ja sam sretan za tebe da radiš kaj voliš i ja bi da mogu odmah...:rasta:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Ja licno to radim iz komercijalnih razloga
skrivamo u nekoj sivoj smo zoni mi a ti još smiješ da hvališ kako raste hehe
ajd kad si vec tu, zanima me da li imas neku licencu i uzgajas legalno, tj. imas dozvolu drzave da gajis preko 50 biljaka, ili i ti "plivas" u nekoj sivoj zoni, samo malo opustenije i niko te ne dira sve i da je mimo zakona. ako nije poslovna tajna, kojim sopovima prodajes. mada to jeste verovatno tajna :) sta se najvise trazi, tj. sta konkretno uzgajas od sorti
 
28.05.2015
12
4
3
72
Pozdrav svima,da probam ovako.
U Holandiji je upotreba lakih droga dozvoljena,ali proizvodnja je ZABRANJENA.
Cak i price o 5 biljki da je dozvoljeno,nije istina.Mozes da imas 5 biljki,sve dotle dok te neko ne prijavi.
Docice ti na vrata i poseci svih pet.Nema kazne za prvi put.
Tako da sam i ja u sivoj zoni,proizvodim Amneziju haze,koja se trenutno najvise trazi.
Radim po Holandskoj extremnoj semi,koja traje osam nedelja.
Da dodam i ovo,da svaki cofischop moze da ima u radnji samo dvesta gram od svake sorte. Ni jedan nema pravo da proizvodi samo moze da prodaje.
Tako da prodaja nije problem.