Veliki problem! Brzo odgovorite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2010
28
1
3
49
Prva reakcija za ovo strucno osoblje mi je bila "Daj nemojte me i vi tripovati"... Al' sad kad sam malo razmislio, kontam da cu se javiti nekom ako me ovo za 3 dana ne prodje skroz. Dogovorio sam se da drugom da odemo malo na basket popodne, a posle uvece cu da popricam sa jednim prijateljem o svemu ovome i mislim da ce mi to pomoci puno. Inace, ponasanje mi je skroz normalno.

EDIT: Btw, zbog cega mislite da mi je potrebna pomoc psihijatra ili psihologa? Je l' zbog onog sto sam juce pisao ili zbog toga sto sam jos pod tripom? Vecina stvari koje sam juce kuckao su bile zapravo taj moj los trip, sad znam da to nije stvarno i da sam se istripovao. Juce sam sve sto mi neko kaze, shvatio bukvalno i verovao u to. Npr, drugar mi kaze da je moj alter ego i da ne postoji - ja mu poverujem. Ono, bas sam bio retard juce. :) Kao dete neko sam se ponasao x) Sad je ok, razmisljam svesno o svemu sto se dogodilo, jos se malo tripujem ali ono najgore je proslo. Mogu da posmatram sebe sa distance, da razmisljam smireno i kriticki itd. Jedino sto mi je tesko da se fokusiram na nesto sto mi neko prica, ali nije nemoguce. :) Onako mi se ljulja u glavi kao kad zapalite dzoint i idete ulicom otprilike. Inace sam se pogresno izrazio ovo kad sam pricao o "preziranju" i "ljubavi" prema samom sebi. :) Nije da sam polupan, nego zavisno od raspolozenja mi se to desavalo. Npr, ima dana kada sam super zadovoljan sobom jer sam strasno pametan lik, a ima dana kada napravim neko sranje i najradije bih voleo da sam neko drugi. Nesto kao u Stepskom Vuku, ako ste ga citali, samo ne u tolikoj meri. Uglavnom, poenta mog proslog posta je da sam tokom ovog iskustva zapravo shvatio koliko zapravo volim sebe, sa svim manama i vrlinama. Nadam se da me shvatate i da ovaj moj post nije previse konfuzan. :)


Edit2: Sad mi je nesto palo napamet. Da li mozda moguce da je trava bila poprskana acidom malo? To bi u svakom slucaju objasnilo neke male halucinacije sto sam imao.
 
01.04.2010
3
0
0
37
Znam za slucajeve da im je trip na acidu trajao i po 3 dana, tako da bi to objasnilo zasto te ne pusta toliko dugo. Ali ipak ne objasnjava zasto samo na tebe deluje tako, a ne i na ortake sa kojma si pusio... Verovatno je u pitanju neka extra jaka trava + to sto retko pusis pa nisi naviknut. Samo iskuliraj i proci ce te.
 
22.02.2010
28
1
3
49
Joj, sad citam ovaj moj post i kontam koliko se pogresno izrazavam oko pojedinih stvari. "ima dana kada sam super zadovoljan sobom jer sam strasno pametan lik" - ovo znaci da sam zadovoljan sobom i svojom inteligencijom, na neki nacin sam malo i arogantan prema idiotima zbog toga. Brzo kapiram stvari, u 99% slucajeva znam sta da radim kad sam u sranju. Ne kukam kad je lose, nego trazim resenje. Umem da slusam druge ljude, znam kome treba da pomognem, a kome ne. Eto to su neke moje vrline... Mane su mi sto lako planem, manipulator sam, umem da budem grub prema ljudima koje volim. Nekada nemam strpljenja da saslusam moje kada mi pricaju o svojoj svakodnevnici, sta su radili danas itd. :) I evo o5 sam krenuo da pisem o necemu sto nema veze sa onim sto sam hteo da kazem xD Sav sam se otvorio...

@Delboy: Da, znam da nam je lik koji nam je prodao rekao da pazimo sa njom jer je jako jaka, za 10 osoba da unisti. A nas 8,9 je 3 dzoka ispusilo. E sad to sto samo mene radi ovako, ne znam. Valjda bas to sto nemam taj kontinuitet. Mada juce ni ortak nije bio bas skroz normalan. Ali mnooogo je bio normalniji od mene. Jos me je juce uvece cimao jos jedan da zapalimo, kaze da ce me od toga proci. Nisam prihvatio. :)
 
22.02.2010
28
1
3
49
Stvarno mislite da ce me sve ovo proci ako popusim jos jedan?

Edit: Skroz me je frka da ce biti jos gore ako budem jos pusio. Kad me ovo prodje, definitivno pravim veeeliku pauzu. Nisam mislio da mi od vutre moze biti ovako lose...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A gle,realno češčim pušenjem bi se navika na efekte vutre,pozitivne ili one negativne,razbio bi toleranciju donekle i naučio lakše kontrolirati takve efekte kada se pojave,i bilo bi sve manje i manje bar negativnih efekata dok ne "naučiš" uživati:)
Ne shvačaj ovaj savjet ozbiljno jer te nitko ne želi savjetovati kako da se polako truješ i umireš,ali samo kažem kako bi se vjerovatno na taj način eliminirali problemi koje spominješ.
Ili da u potpunosti prestaneš...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
naravno da trebaš iskulirat malo sad... Kloni se svega psihoaktivnog i smiri um od zabrijavanja na "šta mi je, šta mi je, šta mi je"
Ja sam ovih dana isto naletio na neko ludo žito (neprovjereno) i dva dana me držao neki čudan psy osjećaj u glavi, još sad osjećam, tipa after trip čudnosti + pripit osjećaj iscrpljenosti. Neznam u čemu je fora i neznam dali je samo trava u pitanju, al ću kulirat ovih dana.
 
22.02.2010
28
1
3
49
Evo ovako, plan je sledeci. :) Sacekacu do 5ka, ako do 5ka me ne prodje skroz - zapalicu jedan, uzeti svega nekoliko dimova(2,3) i videti hoce li me od toga proci do nedelje. Ukoliko me ne prodje, trazim strucnu pomoc mada ako do toga dodje, iskreno mislim i nadam se da nece, nisam siguran koliko ce mi neki psihijatar ili psiholog pomoci. Ipak je ovo Srbija... :)

tipa after trip čudnosti + pripit osjećaj iscrpljenosti

E ovo mi se sada desava! Hvala bogu pa nisam jedini slucaj, vec sam mislio da sam prso skroz... :)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
jel si i konstantno gladan?

ako su svi efekti dugotrajni onda bi se vjerojatno žalio,
jer kad krenem za hranom kojih sat-dva nakon pljuge... ufff ...i jos da par dana me drzi...
mislim da bi se ubio hranom :p
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Chehehe je napisao(la):
Trip * vatra = nula.
Kao sto rece drug Che, nema teorije da je u igri acid, buduci da on gubi svojstva na vecim temperaturama
Moguce je "prskati" vutru s PCPom ili ketaminom ALI veca je vjerovatnost da si se ti prepusio dobre stvari,
buduci da ne pusis cesto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Bas sam procitao sve postove u ovoj temi i jedino sto mogu reci je:

LOL! xD
Daj se uozbilji malo covjeche, pa koliko imas godina? 15?
pises kao da se svijet rusi xD

i nadam se da ne trosis ljudima vrijeme bezveze
jer ne znam kakvu bi to travu trebao spusit da te
drzi jedan dan, pa pusti, pa se opet vrati kao neki yo-yo efekt

a ako saznas sto si pusio slobodno javi :sun2:
 
22.02.2010
28
1
3
49
Ma mozes se sprdati ako hoces, ali meni stvarno nije bilo dobro. Jos uvek imam mali trip da cu zauvek ostati ovakav - a ako bi se to desilo onda to i jeste rusenje jednog sveta. Mog. ***** li ga, nisi u mojoj kozi pa ne znas kako se osecam...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Da je prskana dopom....lol :D..... nebi mu bilo ko sto opisuje nego bi bio razbijen od dopa par sati kljuco i eto... makar je i to glupost...

Vutra se moze prskat ketaminom jednako ko sto se moze prskat sa bilo cime ali ni to nitko ne radi jer je NEFEKTIVNO (uz to sto je jednostavno glupo unistavat i travu i ketamin).... doza ketamina kod pusenja je slicna oralnoj i rektalnoj dozi a to je bome jako puno... tako da je ovo jos zesca glupost.... i opet bi bio kroz par sati bio normalan..

A PCP bi definitivno skuzio po puno toga osim da dugo drzi...

Inace lik kaze ima 18 godina....

Nemoj pusit sad opet dok te ne popusti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jednostavno nece pomoci...

A pustit ce te, ne brini ;)... Jos uvijek ima opcija da nisi lud :D... Poslat cu ti PM s mogucim pojasnjenjem...
 
22.02.2010
28
1
3
49
Jbt, sta ste se svi uhvatili za moje godine. Je l' vi pod vutrom razmisljate i pricate normalno? Mislim, ja zaista shvatam da me vecina vas ne konta ali da je sve ok sa mnom ne bih ni otvorio ovu temu.

Uglavnom, bio sam van kuce sa prijateljem jednim i smirio me je dosta. Cak sam otisao i do lokalnog kafica na kaficu, pricao normalno o temama nevezanim za ovo iako sam se sa vremena na vreme gubio u razgovoru. :) Uglavnom, sad sve normalno vidim, relativno normalno rezonujem(doduse, imam neke polu tripove gde se zapitam "da li se ponasam normalno" ili "da li se sve ovo uopste desilo?" ali skontam da se samo tripujem i sve je ok. Cak i da ostanem u ovom stanju, sto sad stvarno mislim da se nece desiti - mocicu da funkcionisem normalno. Sto se tice onog "poremecaja percepcije" sto imam od jutros, najbolje bih to opisao ovako: Pricam sa nekim, zamisljam to sto mi on prica(masta mi radi 200 na sat, izgubim se u njoj tokom konverzacije :) ), nadovezujem se i kada konverzacija prekine imam osecaj kao da je to bilo davno ili da se ceo razgovor uopste nije desio. A znam da jeste, samo se osecam drugacije. :) Cak i sad imam osecaj da me nista ne razumete, da laprdam bezveze, a znam da se jasno izrazavam. :)

Uglavnom, jednu stvar sam shvatio. Trava definitivno nije za mene, barem dok ne budem malo stariji.