Veliki problem! Brzo odgovorite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
ljudi ja imam 14 god iskustva sa konzumacijom kanabisa. ovakav slucaj nisam ni doziveo ni cuo ni video. stoga cu biti slobodan da kaze da je u pitanju cista laz. klinac se napurnjao pa resio da baronise ljude. ja bih ga cak zbog neozbiljnosti i odvlacenja paznje ljudima od bitnijih stvari kaznio veoma zestokim banom da imam mod status.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Pusim travu vec 6-7 godina :rasta1: i nikad nisam cuo za gluplju stvar od ove niti mi se desilo slicno a niti su mi se iskusniji pusaci zalili na takve stvari stoga ti ili imas neki psihicki poremecaj ili imas jaku moc uvjeravanja samog sebe pa te to jebe bilo kako bilo mislim da si zabrijo previse smiri se udahni duboko par puta i izdahni i bice ti bolje i nemoj sebe sam sjebavati sa paranojom i crnim mislima niko od treve nije umro ili se razbolio ili sta slicno:sick:.. just chill dude :snupi:
 
12.10.2011
8
0
1
35
imas psihicki poremecaj. Ja i jedan drug duvamo i on se izgubi pocne da se valja (a tek poceo da duva prvi put zapalijo) i sutra on meni prica kako je poceo da gubi pamcenje kako sporije shvata i kako se ne seca nekih stvari od pre par dana, i posle par dana ja ne budem lenj umotam caj od nane i mi to zapalimo ja ispuckam on povuce i pocne da ludi opet, ja reko jel radi? a on poco nesto da mi brlja kako je oduzet kako ne moze da stoji krene da pada. I kad sam mu rekao onda se poceo nesto izvlaciti i gubiti. U principu ti se decko tripujes da si u tripu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
defendermaister je napisao(la):
šta si jeoooo?

http://www.youtube.com/watch?v=onztbfXexXI
orange10.gif
 
27.09.2011
1
1
0
32
i meni je jednom tako bilo, znaci nisam se mogao orijentisat, tripovi prejaki ( kao da sam super mario, kad pogledam dole noge ko da su mi pred licem i nisam u realnosti i slike se pomjeraju veoma cudno ), i isto sam tako mislio kao sta ako ostanem ovakav, ono mogu ja sve odgovorit normala al kao da sam zarobljen u necemu. I lagano odspavao i navece ustao taman napusen. znaci u toj situaciji samo relax i pusti da te nosi, jer jbg godine evolucije su ispred nas i valjda su geni ucinili svoje da nam bude nezaboravno :D
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
ko da se nezna kaj se radi...umače se u rastaljenu plastiku, smrvljeno staklo da izgleda ko da ima milju kristala, šrica se s raidom i još svakakve gluposti....i onda idioti to popuše...naravno da im neće bit dobro...kom bi bilo dobro...zato ljudi zaboravite dilere, malo se strpite dok vam ne naraste i onda njam :D