Veliki problem! Brzo odgovorite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2010
28
1
3
49
Ljudi, ja sam sinoc, pre 20 casova zapalio dzok sa ekipom. Odma posle toga jos jedan. 3 sata nakon toga smo zapalili treci, neka preeeejaka je u pitanju. Ja ne znam sta se desava, mene jos uvek jako drzi trip. Spavao sam u medjuvremenu, i probudio se pokidan. 20 sati!!! Molim vas, pomozite mi ne zelim da do kraja zivota ustanem u ovakvom stanju, iako mi je jako lepo. Sta da radim???

Unapred Hvala!
 
22.02.2010
28
1
3
49
Upravo sam izdvojio malo vremena da opisem svoje stanje sada.

Shvatio sam u cemu je problem. Prepustam se tripu jer ne podnosim da se pretvaram da sam ozbiljan. I zbog toga me nikako ne prolazi.

Smejem se ko nenormalan svaki put kad pomislim kako izgledam pred drugima... I dalje sam pametan, ali mi je tesko da kontrolisem svoje ponasanje. Dok pisem ovo, na ivici sam da puknem od smeha jer mi je jasno koliko bi sve ovo retardirano delovalo nekome sa strane. Cak sam i hteo da napisem "Retardirano" velikim slovima jer shvatam koliko bi to bilo smesno da sam se proderao. Jedva cekam da me prodje, osecam se kao u kavezu.

Mozda mi trava porucuje da bi trebalo neko vreme da iskuliram malo? Mozda dok to ne shvatim, nece me ni proci sve ovo. Bojim se. Osecam kao da sam izmedju 2 zida koja ce me zdrobiti ako se ne sklonim odatle. A ja sam vezan lancima. Kada bi mi neko samo pomogao...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Uzivaj dok traje ,nece jos dugo :) , iskuliraj ,pogledaj neki film , ako treba idi trci malo , stagod ...

Naleteo si na nesto dobro a ne znas da iskuliras .

Sledeci put postuj travku i nemoj se prenaduvavati :)

Probaj da razmisljas na taj nacin ako te do sad nije vec pustila :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
22.02.2010
28
1
3
49
O5 mi se vratio trip, al' ne tako jako. Shvatio sam da je moj ortak zapravo moj alter ego i da postoji samo u mojoj glavi i da mi on pravi tripove. Kako meni nije dobroooo...
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Očito nije za tebe. Nismo svi isti i na svakog drukčije djeluje. Vjerujem da problematičnim ljudima čak šteti... bilo bi dobro da napustiš projekt vutra. Tako je meni bilo loše od sjemenki biljke Argyreia nervosa pa sam prestao sa konzumacijom.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma vraga nije za njega :) brate mili budi sretan i šuti sto te jos tako pere:)..ali ce ti to proc pa ces plakat za tim napusavanjima:)
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
ma daj bratee sta ti je smiri se malooo ma da te trava pere 20 sati jesi li ti kako si??hah stvarno neznan nean komentara,ja mislin da su oni tebi dali neku spricanu sa dopon(horsom)zutim...:)
 
22.02.2010
28
1
3
49
Svirač_Trube;134130 je napisao(la):
ma daj bratee sta ti je smiri se malooo ma da te trava pere 20 sati jesi li ti kako si??hah stvarno neznan nean komentara,ja mislin da su oni tebi dali neku spricanu sa dopon(horsom)zutim...:)

Nemam pojma, evo sad sam ustao i dosta je bolje... Ne znam je l' prskana, samo znam da pravim pauzu neko vreme. Jbm ti zivot, pazi kako me je radila kad sam mislio da mi je ortak antihrist, a i moj alter ego koji je psihopata i valjalo bi da ga ubijem... A sve vreme u paranoji onoj najgoroj da cu ostati zauvek lud... Ovo mi je prvi los trip btw, pa sam se prestravio. Najgore mi je bilo to sto jedan deo mene zna da sve to sto sam umislio nije stvarno, a drugi je ubedjen da jeste. Kao jebeni sizofrenicar! :icon_lol:

Drustvo, hvala vam na pomoci. Odoh da popijem kaficu, sad sam ustao...
 
22.02.2010
28
1
3
49
Btw, izgleda da nije jos skroz proslo. Imam malo poremecenu percepciju sto se tice gledanja i slusanja drugih ljudi jos uvek. Ako nista drugo barem razmisljam normalno...
 
22.02.2010
28
1
3
49
Ma ne verujem da je to problem. Duvao sam i ranije i sve je bilo normalno. 18 godina imam, a vutru obicno zapalim jednom u 3 meseca... Inace pratim ovaj forum vec duze vremena, ima zanimljivih tema a i ekipa je skroz cool. :) Zato sam i trazio pomoc ovde...
 
29.01.2009
43
1
8
33
Imao sam slicno iskustvo kad sam se prvi put naduvao.Sljakalo me je i sutradan samo sto je to bilo vise neko bunilo nego rad,sve je bilo nekako cudno.
 
22.02.2010
28
1
3
49
Ma sada je super kako je bilo juce. Juce sam imao tripove, grcenje vilice prilikom smejanja, jaka paranoja, zaboravljanje, umislio sam stvari, cak i neke blaze haludze... Sad sam samo malo usporen i tesko mi je da se skoncentrisem na razgovor ali razmisljam normalno. Ono sto mi je najcudnije, jeste to da je dosta nas pusilo i samo mene ovako jebe. A ortaci su me jos tripovali juce ceo dan onako najgore. Ma strasno ljudi.

Inace nisam nikada ranije imao nekih psih. problema, skroz normalan lik sam. :)

Sad sam u sustini jako srecan, jer verujem da ce sve ovo da prodje do sutra, a do prekosutra sam ko nov. Malo sam umoran od svega ali sam shvatio koliko volim sebe takav kakav jesam. :) To je jako pozitivna stvar jer zadnjih par godina(citajte: pubertet :icon_lol:) sam imao konflikt sam sa sobom. U isto vreme i prezirem sebe i volim. :) Izgleda da me je ona psychodelicna strana mare(znam da nije psihodelic, ali ima neka svojstva psihodelica zar ne? ) bacila na vatreno krstenje. A ubedjen sam i da je prskana necim inace ne bi mogla ovoliko dugo da me drzi...jos sam ja i zadrzavao dim ko da mi je poslednji pa sam mozda i blokirao protok kiseonika do mozga. Valjda ce sve biti ok, hvala vam mnogo na pomoci.