Veliki problem sa roditeljima...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
A sta je s braton el ga caca ispribija il se ostavija one jedne doke u 3 miseca?

Ako imas 22god i bojis se da ce te stari istuc onda je to veliki problem, to nie bas zdravo, nemas 12 13 godina pa da te tuce. Ali iz toga se da sve iscitati - nisi dovoljno zrel, to i oni vide i osjete i u tome je sva srz tvog problema.

Krene li stari samo drzi cvrsti guard :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac
24.12.2020
1
3
3
23
Pozdrav drugari, nije me bilo ovde 100 godina. :)

Naime, imam problem sa roditeljima, koji su veoma zatupljeni kad je u pitanju kanabis, i sve vezano za isti. Kad god im spomenem rec "trava", "marihuana", "kanabis" i sl. odmah negativno reaguju (sto je i razumljivo). Stvar je u tome sto su im doslovno isprani mozgovi u vezi cele te price oko marihuane. Sa caletom sam dosta pricao o medicinskim svojstvima kanabisa, i donekle je za legalizaciju u medicinske svrhe, ali nikako za dekriminalizaciju/legalizaciju u rekreativne svrhe. Mama ne zeli ni da razgovara na tu temu. Stvarno je neverovatno koliko ljudi, narocito oni stariji oupste ne zele da razgovaraju na tu temu i prva stvar koja im padne na pamet je "droga". Medjutim, moji roditelji ne smatraju alkohol i cigarete kao nesto sto bi se svrstalo u kategoriju narkotika, gledajuci na to kao na pijenje vode.

Cale mi je pretio dosta puta da ce mi zube polomiti (u prevodu ubiti me od batina) ako bude cuo da sam duvao. Priznao sam mu da sam duvao, ali samo jedanput u zivotu kad sam bio 3. razred srednje skole, i on je to prihvatio, nekim cudom, potpuno opusteno. Pitao me je kako je bilo i ostale gluposti. Kasnije mi je pricao one cuvene "Gateway drug" price kako se sa travom pocinje, a koje su starije od tocka 3 dana i naravno netacne.

Inace, veoma retko duvam. Jedan od najvecih razloga je taj sto se bojim roditelja i policije. Sestri sam priznao da duvam, i ona je to prihvatila, mada znam da je i ona protiv toga, ali mi kaze da se drzim trave i da ne radim one druge opasne droge blabla.
Poslednji put kad sam duvao bilo je pre skoro 3 meseca. Kad god sam isao da blejim sa drustvom, svaki moguci sekund sam ocekivao da me cale nazove i pita sta radim, posto je iz nekog razloga toliko naporan i po ceo dan me zove, eto jel mu je dosadno pa tako je nasao nekoga da smara.
I zapravo me je nazvao nekoliko puta dok sam bio bas bas navaren. Nekim cudom sam se uvek izvukao, govoreci kako sam pijan. Jednom je cak i dosao po mene, ali sam se polako treznio od trave, tako da nije mogao da me provali, a meni je srce kucalo 200 na sat da mi ne yebe sve po spisku ako me provali... Pre godinu dana je cale provalio da sam preko fejsa pisao svom drugaru kako volim da zapalim buksnu nakon treninga u teretani kako ne bih imao upale, i sestra me je u poslednji momenat izvukla, rekavsi mu da sam tu mislio na nargilu.

Stalno sam pod strahom i stresom da me moji ne provale. Cale mi je isto pricao da bi me bez problema izbacio iz kuce, i da mi nikad ne bi prepisao kucu u testamentu kad umre. Eto dokle je doslo svo to ispiranje mozga. A godinama pokusavam da im objasnim da kanabis nije toliko opasan koliko se demonizuje u drustvu, na televiziji itd. Medjutim, nista od toga. Sto su stariji to vise gubim vremena da im objasnim bilo sta.

Ja samo zelim da s vremena na vreme blejim sa drustvom i nekad sam da duvam, cisto da bih se malo opustio. Nisam neko ko 24/7 duva, mislim i da ne bih imao vremena za to. Uglavnom, planiram da napravim svoj grow, gde bih uzgajao kanabis za sebe i polako se vise upoznao sa tom biljkom, ali opet, roditelji mi ne bi dali da to radim. Na mene trava nikad nije imala negativna svojstva, sem te paranoje da me moji ne provale i naravno policija. Jednom sam i rekao mojima da zelim da im nabavim travu da zajedno puse, jer smatram da bi ih to zblizilo jer su u poslednje vreme konstantno u nekoj svadji.

Ne znam sta da radim povodom toga. Kako resiti ovaj problem? Da im priznam, bolje bi prihvatili da sam na primer gej, nego da duvam. Mozda je problem taj sto su previse zabrinuti za mene, i da treba malo da 'olade. :)
Pomozite mi oko ovoga, braco! :D
Druze moj jako si zategnut, Aj zapali jedan opusti se malo,
Kreni malo češće da duvas Bole će te tuki