Veliki problem sa zdravljem molim za pomoc!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Postovanje svim clanovima foruma ,necu duziti , a nisam ni siguran da li je ovo pravo mesto za ovu temu molim vas nemoj te je brisati jer mi je stvarno potrebna pomoc!
Vidite ovako duvam vec ima 3 do 4 godine , u pocetku mi je bilo sve lepo i sve normalno ali od pre godinu dana krenula je jaka bol u glavi to jest osecaj u glavu poput toplote kao da sam izgoreo u glavi od trave .Ovako mi je svaki dan probao sam da pijem vodu vise ne pomaze pio sam lekove za glavu ne pomaze sta da radim da li neko ima ovakav problem neka napise
sta da radim molim vas !!!!
Znaci ne moze da se objasni ali uglavnom bol u glavi konstatna u predelu slepoocnice i kao neka toplota kao da mi gori sve tu i oci me isto bole ne vidim lepo .
 

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Pa bilo me strah od doktora da ne provali da duvam ! jer mi je to od marihuane od dima u zadnjih 2 godine nisam imao pauzu imao sam mozda 7 dana pa 2 ili 3 ali konstatno pusim po 3 4 dzointa dnevno a vikendom i vise!

Za početak, prestani kupovat smeće od dilera.
Za medicinske savjete, najbolje je obratiti se svom liječniku...
imam strah da ce me provaliti da je od marihuane
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
prestani duvat na 5 dana pa vidi oce proc.
mene glava boli ak puno duvam jer imam kronicni sinusitis i duvanje ne pomaze kod tog problema, samo pogorsa.
i sta ako te provali? niko te ne tjera da to spominjes. a i da spomenes, pa sta? nit im je to bitno a i da zele, ne smiju pricat o tome.
kako god. odi doktoru i reci da te glava boli. miljone ljudi boli glava pa ne duvaju, 100 drugih razloga moze bit.
djelujes kao da imas 15 godina pa te strah svega i svacega
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...uh...
Lijepo dođeš i kažeš, doktore, imam problem, al me strah da ću imat problema ako vam kažem u čemu je problem. Onda će ti on reći da je sve među vama povjerljivo i da se nemaš razloga bojati. Onda mu kažeš da pušiš travu koju kupuješ od tamo nekog šljama i da se bojiš da te taj šljam otrovo, jer od trave niko nije umro nit se razbolio. Onda će te doktor poslati na pretrage i ustanoviti da nije od trave, jer jbno nije, 100% sa siguran...
 

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
prestani duvat na 5 dana pa vidi oce proc.
mene glava boli ak puno duvam jer imam kronicni sinusitis i duvanje ne pomaze kod tog problema, samo pogorsa.
i sta ako te provali? niko te ne tjera da to spominjes. a i da spomenes, pa sta? nit im je to bitno a i da zele, ne smiju pricat o tome.
kako god. odi doktoru i reci da te glava boli. miljone ljudi boli glava pa ne duvaju, 100 drugih razloga moze bit.
djelujes kao da imas 15 godina pa te strah svega i svacega
pa napunio sam 18. skoro ali ne zelim da kazu majci da me provale razumes onda bi me keva izbacila iz kuce ahahahha xD KADa prestanem nema tog osecaja odmori mi glava ali koliko treba da pauziram da bi nestalo to ? a i plus postao sam depresivan i koa da nisam u ovom svetu vec ga posmatram ,a i tesko mi je da batalim kao da sam zavistan. ne mogu llepo da spavam preko dana kada ne palim ne mogu da se uspavam a non stop sam umoran i pospan , i svaki put kada se probudim ja sam umoran i kad spavam 12 sati!

...uh...
Lijepo dođeš i kažeš, doktore, imam problem, al me strah da ću imat problema ako vam kažem u čemu je problem. Onda će ti on reći da je sve među vama povjerljivo i da se nemaš razloga bojati. Onda mu kažeš da pušiš travu koju kupuješ od tamo nekog šljama i da se bojiš da te taj šljam otrovo, jer od trave niko nije umro nit se razbolio. Onda će te doktor poslati na pretrage i ustanoviti da nije od trave, jer jbno nije, 100% sa siguran...
ovde ce me verovatno poslati na lecenje u ludnicu ako tako ispricam ! al nije od trave tako se osecam i kad pusim cigarete mislim da ima problem sa kanalima u glavi kao da su zacepljeni!
 

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Onda nemoj spominjati travu i dobro.
Frende, mi smo malo sarkastično nastupili, ali stoji to što smo ti rekli. Trebaš ići doktoru! Još jučer...
probacu da ne konzumiram nekoliko dana sto mi je veoma tesko jer jebeno sams e navikao na ganju postala je glavna zanimacija u mom drustvu i meni ako ne uspe idem doktoru ! hvala na odgovoru
 

Pablito

Banned
Banovan
02.07.2017
374
2.148
143
Amsterdam-Netherlands
Prestani ti druže da pirkaš jedno mesec dana, da ti se lepo očisti mozak i pluća da odmoriš malo od thc-a... ja ne znam kako to tebe radi uopšte kad pušiš 3-4 cigare dnevno 2-3 god konstantno. To se zove preterivanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Aj ovako...te količine koje spominješ su za večinu nas ovdje smiješne :) Lupi si šamar i donesi odluku da nećeš pušiti. Ne samo vutru, nego i cigare baci ;)
Edit:
ja ne znam kako to tebe radi uopšte kad pušiš 3-4 cigare dnevno 2-3 god konstantno. To se zove preterivanje.
To nije ništa, ja kad imam svoje tučem do 10 kom. dnevno, kad nemam, ne trošim uopće. Ne kupujem više od 10 godina i od domaće uzgojene nikad nisam imao nikakvih problema, bez obzira na kolićine.
 

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Prestani ti druže da pirkaš jedno mesec dana, da ti se lepo očisti mozak i pluća da odmoriš malo od thc-a... ja ne znam kako to tebe radi uopšte kad pušiš 3-4 cigare dnevno 2-3 god konstantno. To se zove preterivanje.
pa ni ne radi me uglavnom samo mi se zamuti vid i to je ali ja bi to uradio da nisam koa zavistan mogu ja bez vutre ali poludim !

Aj ovako...te količine koje spominješ su za večinu nas ovdje smiješne :) Lupi si šamar i donesi odluku da nećeš pušiti. Ne samo vutru, nego i cigare baci ;)
Hvala pokusacu brate znam da je od dima nema sta drugo da bude!

Hvala svima sto su usli u ovu temu i sto su mi dali savete <3 Pokusacu svaki da poslusam i da uradim ! HVALA SVIMA NAJBOLJI FORUM!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Svakako otiđi doktoru al dobro kaže ekipa, to ti je najverojatnije od pretjerivanja sa uličarkom.;)
Bol u predjelu oka može biti od upale sinusa, a možda je samo neka migrena...vidjet ćeš šta će ti doktor reći.:)
Ovo što si napisao...da ti se muti vid...ako pretjeraš sa uličarkom to je normala, vjeruj meni.:razvaljen::
Također, sve ostale simptome koje si naveo su isključivo od previše "loše" vutre...tupost, bezvoljnost, dezorjentiranost, strah i panika...netko to može, tj. nauči iskontrolirati dugogodišnjim konzumiranjem ajmo to tako reć...nismo svi isti...netko lakše podnese, a nekome jednostavno ne paše...preporučam ti da ne pušiš uličnu vutru jel ti ne sjeda.:)
 
Poslednja izmena:

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Svakako otiđi doktoru al dobro kaže ekipa, to ti je najverojatnije od pretjerivanja sa uličarkom.;)
Bol u predjelu oka može biti od upale sinusa, a možda je samo neka migrena...vidjet ćeš šta će ti doktor reći.:)
Ovo što si napisao...da ti se muti vid, to ti je normala kod uličarke...vjeruj meni.:razvaljen::
Hvala puno na komentaru. Napravicu pauzu ali ne znam da li cu otici doktoru sta da mu kazem doktore boli me glava na ovom mestu ? i kad utvrdi od cega je ?
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Hvala puno na komentaru. Napravicu pauzu ali ne znam da li cu otici doktoru sta da mu kazem doktore boli me glava na ovom mestu ? i kad utvrdi od cega je ?
Mozda secer, trava ima mogucnost spustanja secera pogotovo ako imas nizak secer onda se to moze manifestirati na nacin da te boli glava i da imas zamuceni vid. Ali svakako odi kod doktora, izmjeri Secer i odradi sve pretrage na koje te uputi kako su ti vec momci rekli.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Marko420. and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Unaprijed si sam stvaraš problem nepotrebno...doktor će ti reći o kakvoj glavobolji se točno radi, ako je riječ o nekoj upali dat će ti antibiotik itd.:)
Sigurno ti neće reći..."e to ti je od trave"...jer vutra kakva god bila, nije uzrok glavobolje, može biti okidač.;)
 

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Mozda secer, trava ima mogucnost spustanja secera pogotovo ako imas nizak secer onda se to moze manifestirati na nacin da te boli glava i da imas zamuceni vid. Ali svakako odi kod doktora, izmjeri Secer i odradi sve pretrage na koje te uputi kako su ti vec momci rekli.
Ej upravu si druze mozda je do toga zato sto kada ustanem ujutru nemam energije nisam odmoran i kada popijem secer i vodu po neki put ja dobije snagu i malo mi se u glavi poboljsa . hvala!!

Unaprijed si sam stvaraš problem nepotrebno...doktor će ti reći o kakvoj glavobolji se točno radi, ako je riječ o nekoj upali dat će ti antibiotik itd.:)
Sigurno ti neće reći..."e to ti je od trave"...jer vutra kakva god bila, nije uzrok glavobolje, može biti okidač.;)
Pa ne znam da li je od neceg drugog zasto sto samo kada pusim tada me boli glava od cigarete manje ,a od trave kao da mi mozak sagoreo takav neki osecaj hahah!

Ja mislim da je to od fejsbuka a ne od trave. Moje misljenje :)
Ma koj fejsbuk ne koristim to :D
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Dnevno na tisuce ljudi dodje doktoru sa nekim problemima vezanim za glavu. E sad ti logicno razmisli pa reci koliko njih je testirano na marihuanu ili su provaljeni da duvaju, mos si mislit kak ih testiraju na thc zbog bolova u glavi. Zato pamet u tu glavu i odi doktoru ak ne prodje..